23 Kasım Sınavının Sonuçlarının Açıklanma Süresi

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Ahmet Horuz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ahmet Horuz

Ahmet Horuz TÜİSAG Üyesi

23 Kasım 2013 Tarihinde yapılacak sınav bakanlığın yayınladığı duyuruya göre 03 Ocak 2014 Tarihinde yayınlanacakmış. Yani sınav yapıldıktan tam 41 gün sonra... Bu ne demek şimdi? 18 Ağustos sınavı yapıldıktan 25 gün sonra 12 eylül tarihinde açıklanırken kasım sınavı 16 gün daha geç açıklanacak. Sınavı kazan bir kişi sertifika anın eline geçmesi 2 aydan uzun sürecek. Bu teknoloji çağında bu kadar uzun sürede açıklanan başka bir sınav ben bilmiyorum. Yuhhh diyorum başka bir şey demiyorum. Umarım açıklamada bir hata vardır. sınav açıklama tarihini en azından ocak ayından önce yaparlar...

Bakanlığın duyurusu: http://www.meb.gov.tr/sinavlar/dokumanlar/2013/duyuru/IsSagligiIsGuvn_IsYeriHekim_IsGuvUzm.pdf

2. umutisg

umutisg TÜİSAG Üyesi

Sınava giren sayısı artıyor belkide bu yüzden açıklama tarihi uzuyordur, kamu kurum u olmanin rahatsızlık veren rahatlığı budur işte , rakipsiz ve müşteri memnuniyeti kavramı yok

3. Ahmet Horuz

Ahmet Horuz TÜİSAG Üyesi

Bu sınava giren sayısı, üniversitelere giriş sınavına giren kişi sayısının yanında devede kulak kalır, ancak LYS sonuçlarının açıklanma süresine bakınca bu sınavın açıklan süresini görünce insan çileden çıkıyor...

üstün yaşar bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica