Soru : 23 Mayıs 2015 Isg Sınavı Ile Aöf Sınavı Aynı Gün

ferit mert

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
seçim sebebiyle AÖF sınavları 23-24 mayıs 2015 e alındı. AÖF okuyup da 23 Mayıs`da İSG sınavına girecekler mağdur durumda. Tarihler acaba değişir mi? çözüm yolları neler olabilir?

A

Ajdar bey

Guest
Itiraz et dilekçe yaz mağdurum ben de

Burak Durgun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ben de mail attım ÖSYM'ye bakalım ne cevap verecekler. Böyle bir saçmalık görmedim hayatımda. Aynı güne sınav mı konur arkadaş, kafası çalışmıyor bu insanların hiç.

Özlem demir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Hala neden değiştirmediler bunu ya? Aynı gün bir sürü insan sınava girecek. Bir bilgisi olan yok mu?

Burak Durgun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Değiştirilmeyecekmiş. Sadece bir sınava girebilme hakkımız varmış.

Özlem demir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
O nasıl oluyor ya sadece bir sınav hakkı? Saçma değiltirilmek zorunda. 2013 yılında nasıl değişti ? Sana kim söyledi hem?

Burak Durgun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Birisi daha bu durumdaydı onunla konuştum ve böyle söylemişler ona da. Ben de aöf ve ösym ile görüştüm bir şey yapamayacaklarını söylediler. 2013te değiştiğinden haberim yok. Ösym yetkilisi Ankara'yı merkezi arayıp orayla konuşmamı istemişti, orası ilgileniyormuş.

Özlem demir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Ama değiştirmek zorundalar illaki birisi yani. Çsgb yede söylemek lazım bu durumu yoksa dönemimiz falan uzayacak yada belgeyi alamayacağız ki bu durum saçma yani. Aöf de mayısın sonuna doğru yapsa ya sınavları görmemiş mi hiç o ğüne sınav olduğunu ya. Hem tek biz değiliz ki bir sürü insan var bu durumda olan. Ösymye bildirmek lazım ya yoksa olmaz bu şekil. Ayrıca kimsede bu konuda birşey yapmıyor ya ne biçim ülke olduk böyle herkes kafasına ğöre davranıyor.

Burak Durgun

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Katılıyorum kesinlikle , aöf ile konuşmaya gittim anlattım durumu, oradaki görevli kadın hiç umursamadı bile. Sınavı o tarihe alan kişilere ne demeli! Alık olması lazım ki sınavın olduğu tarihe bir sınav koysunlar. Maalesef ülkemizin gerçekleri.

Özlem demir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Aöf bürolarındakilerün ellerinden sanırım birşey gelmez ama en azından bu durumu bildirebilirler. Hala anlayamıyorum koskoca anadolu üniversitesin sen bu durumu nasıl gözden kaçırırsın ki kaçmaması lazım saçma çünkü. Ösym takvimi yayınlamış gözüküyor orda yani hiç mi takip eden yok. Bu duruma varya acayip sinirleniyorum değiştirmezlerse gidip dava açacağım sonuçta üniversite okumak için harç yatırıyoruz böyle saçmalık olmaz. Birsürü yere mail attım ya doğru düzgün dönen olmadı. Cidden berbat bir ülke olduk geldiğimiz noktaya bak ya!

Özlem demir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
2013 aralık sınavında değiştirmişlerdi yine böyle denk geliyor diye. Sanırım bu aöf ün sorunu ama onlarda elimizden birşey gelmez diyor tamamen saçmaladılar

ggamze

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bende mail attım bu yüzden kaç kez seçimler nedeniyle bu şekilde oldu diye cevap geldi galiba değiştirmeyecekler

muhammet lütfü zorlugil

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ne yaptıysam değiştirmediler. YÖK e kadar dilekçe yazdım. Bimer e bildirim yaptım . ve aynı güne koydular sınavları .

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.