Form 23 Şubat 2014 A Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığına Yükseltme Sınav Sorularının Iptallerine Yönelik

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

23 Şubat 2014 A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığına Yükseltme sınav Sorularının İptallerine Yönelik İtiraz Dilekçesi Örneği

http://www.isag.org.tr/index.php/co...zmanlna-yuekseltme-snav-sorularnn-ptallerine-

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı

www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    www.linkedin.com
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

isgilo bu yazıya teşekkür etti.
  2. karaay

karaay TÜİSAG Üyesi

bence bu iptallerden başka daha çok soru iptal olmalıydı

ben kazanıyorum a sınıfnı ama insanların hakkı yendi ....

yazık bu kadar paraya emeğe...

ki bence 63 üncü soru ve eldiven sorusu kesin iptal olamlıydı

levent bey bugün bakanlıga gideceginizi duydum iptallerle ilgili bi sonuç alabildinizmi?

Last edited by a moderator: 12 Mart 2014
    isgilo bu yazıya teşekkür etti.
  3. özlem denizoğlu

özlem denizoğlu TÜİSAG Üyesi

Levent Bey; sorulara ıtıraz dılekcemı daha evvel göndermıstım ama ne sorulardan ıptal edılenler oldu ne de dılekceme yazılı cevap alabıldım .
    Şimdı yukarda hazırladığınız dılekceyı tekrar göndermek ıstıyorum bunun ıcınde ayrıca bankaya ucret yatırmak gerekıyormu acaba acil cevap yazarsanız bugün göndermek ıstıyorum gec kalmak ıstemıyorum 2 soru ıle sınavı kazanamadım tabı sık degısıklıgı olan soruda - olarak yansıdı her ne kadar cevap sıkkı doğru olsa bıle :(

4. yalçın güngör

yalçın güngör TÜİSAG Üyesi

O kadar çok insan doğru olanı yanlış yaparak mağdur edildi ki..Bakalım bunların hesabını nasıl verecekler

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. osman.koyuncu

osman.koyuncu TÜİSAG Üyesi

Özlem hanım , şu anda yapacağınız itiraz sadece sınav uygulaması ve açıklanan sonuca olacaktır. Yani ; ''sınav resmi olarak yayınlanan duyuruya uygun yapılmadı'' veya açıklanan sınav sonucum hatalı tekrar incelensin'' şeklinde talepleri inceliyorlar. YEĞİTEK bu aşamada yapılan (resmi olarak ta ''sınav sonucu ve uygulamasına'' şeklinde geçiyor) soru itirazlarını dikkate almıyor. Benim daha önce ki sınavlarda aynı şekilde yaptığım itirazın cevap yazısında bunu açıkça belirtmişlerdi. Soru itirazlarını sadece sınavdan sonra 3 gün içerisinde olan süreçte gönderilen dilekçelerde dikkate alıyorlar.

6. kara aslan

kara aslan TÜİSAG Üyesi

b sınnavından dava acan oldumu

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. kara aslan

kara aslan TÜİSAG Üyesi

8. kara aslan

kara aslan TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica