Tartışma 23 Şubat 2014 A Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizce 23 Şubat A Sınıfına Yükselme Sınavı Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 4 Mart 2014.
  1. Kolay

4,9%
  2. Orta

10,5%
  3. Zor

84,7%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. scor

scor TÜİSAG Üyesi

Bu sınavın sorularını hazırlayan (sıfat bulamadım) ları bir araya getirip sınava sokalım bakalım geçer not alacaklar mı?

ugurcaner bu yazıya teşekkür etti.
  2. adem kahraman

adem kahraman TÜİSAG Üyesi

Öncelikle alması gereken tedbirlerden değildir şeklinde değilmiydi soru. şıklardan 3 ü yükün daha kolay taşınması ile ilgiliydi. şıklardan birinde sanırım d şıkkında idi sanırım elle taşıyanların sayısını arttırmak bu durumda ilk amacı olmaz diye düşündüm.

3. SABAHATTIN BAYKAL

SABAHATTIN BAYKAL TÜİSAG Üyesi

Sanirim, sorunuza cevap verebildim
    Soru, "hangisi Anayasanin 18. Maddesinde belirtilen, zorla calistirmalardan degildir" seklinde ise, Cevap: Ogretmenler olur

Last edited by a moderator: 24 Şubat 2014
  4. Halit_Yüceay

Halit_Yüceay TÜİSAG Üyesi

Yükü mühendislik tasarımla elle yaşatmama ya bakacaksın

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. volkanozmen

volkanozmen TÜİSAG Üyesi

merhaba 3 bar sorusunun cevabı +-3 bar değilmi? normal basıncın 2 misli ile test yapılır diye biliyorum

6. hatice çil

hatice çil TÜİSAG Üyesi

o kadar çok düşündüm ki bu soru için. Yine de hangisini işaretledim hatırlamıyorum. Üstelik ilk sorular böyle uzun ve kavram karışıklığındaki parağraflardan oluşmuş. Kesinlikle formalite olarak yapılmış bir sınav yaşadık. Geçmiş olsun.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Ahmet Gökk

Ahmet Gökk TÜİSAG Üyesi

MADDE 10 -
    (4) (Değişik:RG-31/1/2013-28545) Sağlık Bakanlığından ruhsatlı sağlık hizmeti sunucusu olan işyerlerinde kurulacak İSGB’lerde ilk yardım ve acil müdahale odası şartı ve EK-1’de belirtilen araç ve gereçler ile ulaşım amaçlı araç bulundurulması zorunluluğu aranmaz

8. Cenk Ersöz

Cenk Ersöz TÜİSAG Üyesi

ya tek kelime ile rezaletti bu sınav...
    170 i arayarak 24 mayis a girmek icin sınav hakki talep ettiginizi bildirin.

Halit_Yüceay bu yazıya teşekkür etti.
  9. Zeliha...

Zeliha... TÜİSAG Üyesi

:hayır::hayır::hayır::hayır::hayır::hayır::hayır:

10. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Hekim ve sağlık personeline toplam 1 oda orda problem yokki
    Bu nasıl bir şey ya bu değişiklikleri nasıl yakalıycaz.

11. BERKANKY

BERKANKY TÜİSAG Üyesi

Tozla mücadele birimi

MADDE 7 – (1) Tozla Mücadele Birimi; en az bir toz kontrolünden sorumlu mühendisi, toz laboratuvar sorumlusu, yeterli sayıda örnekçi, toz örneği alma cihazı ve laboratuvardan oluşur. (Müdür yok)
    eski yönetmeliğe göre sorulmuş.

12. M.Hakan PİR

M.Hakan PİR TÜİSAG Üyesi

Merhaba,

Site yönetiminden sınav sorularının derlenip toparlanması hakkında çalışma yapılıyor mu?
    öğrenebilirmiyiz.
    Not: Herkese geçmiş olsun gerçekten süre ve soru yönünden sıkıntılı bir sınavdı.

13. charapchi

charapchi TÜİSAG Üyesi

Ben bu soruya mantık olarak öğretmen dedim. Şöyle düşündüm, diğerleri ücrtesiz yağılan zorunlu işler, öğretmeninki her ne kadar zorunlu görev olsada karşılığında yine maaş alıyor istemezse bırakabilir. Doğrudur inşallah.

14. tsunami2976

tsunami2976 TÜİSAG Üyesi

açma basıncı 3 bar olan bir emniyet vanasından bahsediliyor.
    yani vanamız 2 barlık bir vana olmalı muhtemelen...(ben +-2 bar cevabını işaretledim ama)
    vanalardaki tolerans değeri tasarım ile doğrudan ilintilidir ve "tolerans budur" demek yanlıştır.
    sorunun iptal edileceğini düşünüyorum...

15. K.Onur

K.Onur TÜİSAG Üyesi

Butun sorular toplandimi bir yerde acaba?

16. kervan2014

kervan2014 TÜİSAG Üyesi

çok zor sınavdı. 21 aralıkta 69 da kalmıştım. bu sınav çok ayarsız olmuş. galiba geçen sınavda yeterli sayıda A sınıfı iş güvenliği uzmanı olmuş. biz boşuna girmiş olduk. herkese geçmiş

17. Alper sarıkoç

Alper sarıkoç TÜİSAG Üyesi

18. rtamer

rtamer TÜİSAG Üyesi

Bende aradim sizle ayni durumdayim ancak hakkiniz yok dediler kayit alinmadi

19. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

Nerde bulabiliriz buun kesin cevabını? yani hangi yoetmelikte

20. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

Bastan savma ciddiyetsiz hedefsiz kotu niyetli ve cok acemice bir sinavdi.zor soralim derken sacmalamislar.isaretler sorusunda renklendirme yapmadiklarindan belli ciddiyetsizlikleri.ayip bu kadar insanin umudu bu kadar ucuz harcanmamaliydi.zor sormayin demiyoruz.su isi adabina gore adilane ve 1kere de kusursuz yapin.isyanimizin sinavin zor olmasiyla bi alakasi yok bence hangi cevabi istedikleri kendileri bile bilmiyorlar.yazik cok yazik.

ISGurusu, Galip Tanyıldızı, scor ve 2 kişi daha buna teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica