Tartışma 23 Şubat 2014 A Sınıfı Sınavı Sonrası Soruları Ve Cevapları Burada Topluyoruz

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizce 23 Şubat A Sınıfına Yükselme Sınavı Nasıldı ?

Anketin kapanma tarihi 4 Mart 2014.
  1. Kolay

4,9%
  2. Orta

10,5%
  3. Zor

84,7%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. göksel önem

göksel önem TÜİSAG Üyesi

Soru Kitapcığını açtım Baltazarı görünce şok oldum.
    Balthazard Formülü nedir, nasıl hesaplanır?Sınavın sonunda C şıkkını işaretledim doğru mu? bilmiyorum.

2. göksel önem

göksel önem TÜİSAG Üyesi

Soru Kitapcığını açtım Baltazarı görünce şok oldum.
    Balthazard Formülü nedir, nasıl hesaplanır?Sınavın sonunda C şıkkını işaretledim doğru mu? bilmiyorum.

3. celikbasm

celikbasm TÜİSAG Üyesi

yok öyle birşey, o belge parasının yatırılması gerektiği son tarih, sınav ücreti değil bahsedilen, C için sertifika bedeli ücreti.

4. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

aslında bu sınavın zor geçeceğinin göstergesi.onca emeğe yazık.hırsızlık bunun adı.bir önceki sınav başarı %90 bunun ki %10..ayıp.
    herhalde osym verildi diye sınavı hazırlayanlar madem musluğu kestiniz alın size sorular mı dedi acaba?

hakkımı bu soruları hazırlayanlara helal etmiyorum.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Mehmet ENSARİ ve Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  5. mehmet1983

mehmet1983 TÜİSAG Üyesi

Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 sınavına başvuru yapacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih

6. göksel önem

göksel önem TÜİSAG Üyesi

D şıkkı olacaktı

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. celikbasm

celikbasm TÜİSAG Üyesi

zor sormalarına kimsenin itirazı olmaz da resmen psikolojik harpti bu sınav mınav değil... bence ankete diğer diye bir seçenek eklenmeli çünkü bu sınav kolay, orta, zor diye kategorize edilemeyecek derecede psikolojik harpti...

8. göksel önem

göksel önem TÜİSAG Üyesi

D şıkkı olacaktı

9. Ahmet ŞİMŞEK (Hakiki)

Ahmet ŞİMŞEK (Hakiki) TÜİSAG Üyesi

bütan ve propan olacaktı...

10. muratts

muratts TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar A kitapçığı son soru;(Safiye hanımın at çiftliği) 1.1.2014 tarihinde acil eylem planı hazırlar mıydı..
    şıkları çok net hatırlamıyorum..d şıkkı mıydı cevap.

11. Hakan Tepeuğur

Hakan Tepeuğur TÜİSAG Üyesi

haklısınız cvp yazdıktan sonra isgb olduğunu farkettim.

12. Mehmet Deniz

Mehmet Deniz TÜİSAG Üyesi

sınav sorularına itiraz 3 gün , sonuca bağlanması 10 gün. Kargonun geç gitmesinden de sorumlu değiller , postaya veriliş değil kargocunun performansı önemli.

13. Hakan ERDOĞAN

facede bugün soruların verileceği yazıyordu....vermeleri lazım ki insanlar 3 günde itiraz edebilsin

14. Mehmet Deniz

Yani bu soru ne alla aşkına , ben de isg ibaresi anımsıyorum sanki.

15. Mehmet Deniz

Erdoğan bey sizin sınavınız nasıl geçti, aslında soruları doğru dağıtsalar daha fazla doğrunuz çıkmaz mıydı; konsantre bozukluğundan bildiğime inandığım en az 10 soruyu yanlış işaretledim,çunku ilk 20 soru o kadar moral bozdu ki psikolojik sınır olan 24 yanlış rakamına yakın soruda takılmak insanı berbat bir ruh halıne sokuyor.

çigdemdemir bu yazıya teşekkür etti.
  16. Mehmet Deniz

Bir de psikososyal etmenleri sordular ya tam bu sınavı tanımlıyordu, bitmişlik ve umutsuzluk, zaten ilkönce İSG uzmanı adayını psikolojik olarak tüketiyorlar, sonrasında hadı bakalım şimdi de bildiklerini yap deyince insanda algı malgı kalmıyor, kendi sorularının tarifine uygun uygulamayı bize yaptılar,hakkımı helal etmıyorum itirazım sorulara değil ama bu dağılımı yapan kesinlikle ne pedagojik ne bilimsel ne de akademik bir yerden azıcık bilgi kırıntısına sahip değil, bi de eğitmen olmk için doktora,lisans,pedagojık eğitim olma şartı koymuşlar ama sınav sorusu hazırlayanlar için hangi yasal kriter var merak ediyorum.

17. fungusman

fungusman TÜİSAG Üyesi

sınav soru cevapları kaçta açıklanır bugün. bilen varmı acaba

18. Hakan ERDOĞAN

valla o psikoloji ile doğru yaptığım 4 soruyu değiştirdim..o yüzden belkide geçemeyeceğim..canım çok sıkkın...keşke ilk işaretlediğim gibi kalsaydı..sorular hakikaten zordu ve yoruma açıktı.net değildi...
    yazıklar olsun .ne diyebilirimki aralıkta girenlerden biriyle konuştum 82 alan .dalga geçiyor nasıl sinirli olmam ki..burası Türkiye.her şey olası...emek hırsızlığı ..of of

Mehmet Deniz ve Hakan ÖZTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  19. SABAHATTIN BAYKAL

SABAHATTIN BAYKAL TÜİSAG Üyesi

Sali gunu aciklanacak diye biliyorum. Bugun aciklanacagi nerede yaziyor acaba!!

20. Mehmet Deniz

Aynı durumdayım berbat bir duygu ben de şık değiştiridim ve muhtemelen sınırlarda kalırsam acayip depresyona gireceğim,inanın çok sinirliyim ben de yeniden sınav stresi çekmek çok kötü.Haksızlık bu, aynı seviye sınavları arasında denge yok,ne soylessek boş ama hala ben de kendime kızıyorum keşke kitapçığı tersten yanıtlamaya başlasaydım kesinlikle geçilebilirdi.Ama sınav çok zordu bunu kimse inkar edemez.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica