23 Şubat 2014 B Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Soruları Ve Cevapları 2014-02-24

23 Şubat 2014 iş güvenliği uzmanlığı B Sınıfına yükselme Sınav Soruları ve cevapları

Sayfayı Paylaş

1. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

23 Şubat 2014 B Sınıfı Sınav Soruları - 23 Şubat 2014 iş güvenliği uzmanlığı B Sınıfına yükselme sınav Soruları ve cevapları

Bu dosya Kaan SAKA kullanıcı isimli üyemiz tarafından Dosya İndirme Alanında paylaşılmıştır.

Dosya açıklamasından görüntü aşağıdaki gibidir;
    Bu dosyanın paylaşıldığı yere ulaşmak için tıklayın..

2. incisu

incisu TÜİSAG Üyesi

60 net var gibi, son 5 dk'da birkaç sorunun yanıtı değıştırmiştim, ama ne işaretlediğimi hatırlayamadım, sınavdan geçtim galiba...

3. adnan gökçe

adnan gökçe TÜİSAG Üyesi

B kitapcığı:
    16. soru sağlık güvenlik işaretlerinin renkleri uygun değil soru yanlış ben gri zemin üzerinde beyaz yangın tüpü işareti veye gri zemin üzerinde buzlanma işareti hatırlamıyorum bu soru kesinlikle yanlış
    24. soru cevap A denmiş doğru vevap C olacak inşaat firmasında çalışanları yevmiye sayısı 1200 gün oluyor .. bu nedenle kesinlikle şık değişmeli
    41. soru seyfiye hanımın çiftliğinin geçtiği şıklarda doğru cevap hem acil durum planı hemde eğitim olduğundan 2 adet doğru cevabı var soru iptal edilmeli
    51. soru isgb kurulmayan yerlerde metre kare belirtilerek yer ayarlama zorunluluğu bulunmamaktadır
    57. soru D olacak kantitatif...

arkadaşlar sorular üzerindeki yorumlarınızı lütfen yazın bekliyorum

4. özlem polat

özlem polat TÜİSAG Üyesi

çok zordu be ya. burdan bakınca çok zor gıbı gelmese de sınav anında zor gelıyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. B SINIFI İSG 2014 SINAV SORULARI

Yandex.Metrica