Duyuru : 23 Şubat 2014 Sınav Sonuçları Açıklandı

Hakan Yetim

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Ben o şıkkı değiştirilen soru nedeniyle 68,75'de kaldım ve bugün itibari ile ÇSGB'ye dilekçe yollamış bulunuyorum. Ardından gelen cevaba göre mahkeme açmayı düşünüyorum. Sorunun doğru cevabının (B) şıkkı olduğu ve şık değiştirilmesinin yüzde yüz hatalı olduğunu biliyorum.

Benimle aynı durumda olanlar varsa görüşmek için iletişim adresim;

hakan.yetim@*****

Saygılar..

ferihan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
72.5 ALDIM A SINIFI OLDUM FORUMDA BİLGİ PAYLAŞAN EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
72.5 ALDIM A SINIFI OLDUM FORUMDA BİLGİ PAYLAŞAN EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
tebrikler
benim anlamadığım. A sınıfı sınavı için iki ayrı iptal açıklama yapılmış. Ben geçmeyi bekler iken kaldım. ikinci iptal açıklaması yapıldıktan sonra tekrar bir okuma yapıldığını zannetmiyorum. Okunmuş olaydı ben geçerdim çünkü verdiğim cevaplardan çok eminim.

ferihan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Ben o şıkkı değiştirilen soru nedeniyle 68,75'de kaldım ve bugün itibari ile ÇSGB'ye dilekçe yollamış bulunuyorum. Ardından gelen cevaba göre mahkeme açmayı düşünüyorum. Sorunun doğru cevabının (B) şıkkı olduğu ve şık değiştirilmesinin yüzde yüz hatalı olduğunu biliyorum.

Benimle aynı durumda olanlar varsa görüşmek için iletişim adresim;

hakan.yetim@*****

Saygılar..
Merhaba hakan Bey,
Benim anlamadığım A sınıfı sınavı için iki ayrı iptal açıklama yapılmış. Ben geçmeyi bekler iken kaldım(68,75). ikinci iptal açıklaması yapıldıktan sonra tekrar bir okuma yapıldığını zannetmiyorum. Okunmuş olaydı ben geçerdim çünkü verdiğim cevaplardan çok eminim.

Tolga dalgic

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar 1 soru ile kalanların toplu hareket etmesinin daha yararlı olacağını düşünüyorum. Ayrıca mahkeme için hızlı aksiyon alın ki bir an önce sonuçlansın.

Burak Gürsoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)

alpertegas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
71,25 .....

mehmet_mehmet

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
ben sizlere katılıyorum..sanki bu iptalleri hiç hesaba katmamışlar gibi.
tebrikler
benim anlamadığım. A sınıfı sınavı için iki ayrı iptal açıklama yapılmış. Ben geçmeyi bekler iken kaldım. ikinci iptal açıklaması yapıldıktan sonra tekrar bir okuma yapıldığını zannetmiyorum. Okunmuş olaydı ben geçerdim çünkü verdiğim cevaplardan çok eminim.[/QUOTE

Hasan Koç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
b sınıfı 48,75 başarısız...

Haluk Şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Belge ücretini yatıran arkadaşım var mı sistem açılmış durumdamı ödeme kabul ediyor mu acaba...

gulcakir_

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
belge ücreti yatırmak için duyuruyu beklememiz gerekiyor diye biliyorum

Gülsüm Akbulut

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
70 ile B sınıfı oldum. Forumlarda bilgi paylaşan,sıkıntılarımızı paylaşan ve yönlendirmelerde bulunup destek olan tüm arkadaşlara teşekkürler.Gerçekten çok bağlanmışım bu foruma sabah ilk girdiğim sayfa burasıydı. Hepinize bol şans ve hayırlı kazançlar diliyorum.

stnblksr

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
70 ile B sınıfı oldum. Forumlarda bilgi paylaşan,sıkıntılarımızı paylaşan ve yönlendirmelerde bulunup destek olan tüm arkadaşlara teşekkürler.Gerçekten çok bağlanmışım bu foruma sabah ilk girdiğim sayfa burasıydı. Hepinize bol şans ve hayırlı kazançlar diliyorum.
Sadece sınav için değil meslek hayatımız ile ilgili de çok iyi bir site burası. Bağınızın kopmayacağına eminim.
Hepimize yolumuzda bol şanslar dilerim.

Gülsüm Akbulut

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Sadece sınav için değil meslek hayatımız ile ilgili de çok iyi bir site burası. Bağınızın kopmayacağına eminim.
Hepimize yolumuzda bol şanslar dilerim.
teşekkür ederin,bağımı koparamıyorum zaten bakın hala buradayım:)

astral bardo

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
68 ile kaldım

selma75

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba hakan Bey,
Benim anlamadığım A sınıfı sınavı için iki ayrı iptal açıklama yapılmış. Ben geçmeyi bekler iken kaldım(68,75). ikinci iptal açıklaması yapıldıktan sonra tekrar bir okuma yapıldığını zannetmiyorum. Okunmuş olaydı ben geçerdim çünkü verdiğim cevaplardan çok eminim.

Ben 57 net beklerken 51 net geldi.Optik okuyucuda sorun vardır inşallah.Kağıdın tekrar okunması için dilekçe vereceğim bugün.

ulkmklf

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar merhabalar isg katipde bilgilerniniz güncelenmiş mi hala c sınıfı mı gözüküyorsunuz benim hala c görünüyor.

arzuyavuz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
76.25 B sınıfı oldum..Hayırlısı..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.