Bilgilendirme 23 Şubat 2014 Sınavı Adayları Ve Belge Sahipleri Dikkat!

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım,

1) 21 Aralık Sınavından daha önce C sınıfı yada B sınıfı belgesi olan ve 23 şubat A ve B sınıf yükseltme sınavına girecek adayların 22 Ocak 2014 gününden 27 Ocak 2014 günü mesai bitimine kadar İSG-KATİP http://isgkatip.csgb.gov.tr/Logout.aspx adresinden sınava girebilecekleri belge grubunu sorgulayabileceklerdir.Şayet bilgileri gözükmez yada yanlış çıkarsa http://www.isag.org.tr/index.php/component/content/article/57-frontpage/348-dilekce.html sayfasından dilekçelerini doldurarak prim günlerini gösteren belgelerle aşağıda belirtilen adrese göndermeleri gerekmektedir.
    Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Adres: İnönü Bulvarı No:42 Pk: 06520 Emek / ANKARA
    Telefon: +90 (312) 296 60 00
    2) 21 Aralık sınıf yükseltme sınavına girerek başarılı olamayan C veya B sınıfı adaylar Prim ödeme gün sayısına göre söz konusu tarihte girmiş oldukları belge grubunun sınavına girebileceklerinden ve doğrudan sınav listesinde yer alacaklarından dolayı herhangi bir işlem yapmalarına gerek bulunmamaktadır.
    3)21 Aralık 2013 tarihinde C yada B sınıfı belgesi olan ve sınıfı yükseltme sınavında başarılı olan adaylar Ziraat bankasının çsgb kurumsal hesap numarasına 413 TL yatırarak ilerleyen günlerde bakanlığın açacağı bir sayfada bilgilerini onaylamaları gerekecektir.Daha sonra belgeleri ibraz edecekleri belgelerle birlikte kendilerine teslim edilecektir. Belge teslimatı postayla yada elden olabilecektir.Eğitim kurumları aradan çıkarılmış durumdadır
    4) 21 Aralık 2013 tarihinde C sınıfı sınavını kazanan ve yükseltme sınavına giremeyen iş güvenliği uzmanları belgelerini 413 TL belge ücretini yatırdıktan sonra aynı şekilde ilerleyen günlerde bakanlığın açacağı bir sayfada bilgi onaylarında ve belge ibrazlarından sonra alabileceklerdir.

Levent KAVLAK

TÜİSAG-BAŞKAN

www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    www.linkedin.com
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

inangokhan, trapezuslu ve Şahin Hamarat bu yazıya teşekkür etti.
  2. Can DERKAN

Can DERKAN TÜİSAG Üyesi

bakanligin acacagi sayfa ne zaman acilacak acaba

3. özgür yıldırım

özgür yıldırım TÜİSAG Üyesi

bakanlığın yayınladığı sınav duyurusunda 3/02/2014 tarihinde başvurunun yapılacağı yazıyordu fakat böyle bir linke rastlamadım sitede. bilginiz varmı

4. selda boy

selda boy TÜİSAG Üyesi

bende sınav ücretini yatırdım ama meb.gov.tr herhangi bir başvuru linki göremedim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG Üyesi

henüz açılmadı..bekliyoruz..

6. virgoo

virgoo TÜİSAG Üyesi

sınav linki açılmadı mı halen ?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. selda boy

selda boy TÜİSAG Üyesi

alo 170 ve 147 ile görüştüm sistemde aksaklık varmış, gerekli bildirimler yapılmış, gün içerisinde linkler aktif olacakmış...

simyacı, virgoo ve Hakan ERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
  8. virgoo

virgoo TÜİSAG Üyesi

selamlar para yatırmada sorun yaşayan var mı ? sistemde ismim çıkmıyor :)

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica