Duyuru 23 Şubat 2014 Sınavı Için Haydi Sinav Maratonuna!

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım,

23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak olan iş güvenliği uzmanlığı yükseltme sınavında başarılı olabilmeniz için İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz.27 Ocak 2014 tarihinde başlayarak 23 şubat 2014 gününe kadarwww.facebook.com/groups/leventkavlak İSAG İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği facebook sayfamızda her gün saat 21.00 den Saat 24.00 e kadar sınav MARATONU düzenleyeceğiz.sınav soru örnekleri çözümleri ve konu özetleriyle birlikte sizleri başarıya ulaştırmaya çalışacağız. 23 Şubat Sınavına girecek tüm adaylar davetlidir.
    En derin saygılarımla,

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı

www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    www.linkedin.com
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

2. Levent KAVLAK

Değerli Meslektaşlarım,

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yapılacak her türlü çalışmaların eğitimlerini mümkün olduğunca ücretsiz veya en uygun şekilde sizlere sağlamak için mücadele etmekteyiz.23 şubat 2014 tarihinde yapılacak olan sınav için vereceğimiz mücadele sonunda sizlere bir nebze bile katkımız olsa bu bizim için önemli bir başarıdır.

3. Levent KAVLAK

Değerli Meslektaşlarım,

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yapılacak her trülü çalışmaların eğitimlerini mümkün olduğunca ücretsiz veya en uygun şekilde sizlere sağlamak için mücadele etmekteyiz.23 sınav 2014 tarihinde yapılacak olan sınav için vereceğimiz mücadele sonunda sizlere bir nebze bile katkımız olsa bu bizim için önemli bir başarıdır.

Dilek TAŞDEMİR, viki viki ve Dila tekin bu yazıya teşekkür etti.
  4. Alper Turan Taşkın

Alper Turan Taşkın TÜİSAG Üyesi

Sağ ol Başkan...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. suhat

suhat TÜİSAG Üyesi

Faydalı olması dileğimle;TEŞEKKÜRLER.

6. gunayyalvac

gunayyalvac TÜİSAG Üyesi

çok faydalı olacağına inanıyorun saat 21de buluşmak üzere...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Haydar Albayrak

Haydar Albayrak TÜİSAG Üyesi

Sayın Başkan,

23 Şubat Yükselme sınavları ile birlikte , C Sınıfı sınavı için bekleyenlerin de dahil edilmesi için , dernek olarak herhangi bir çalışmasınız var mıdır ?

Benim durumumda olup sınava girmek için bekleyen çok sayıda aday var. Bizim esas amacımız prim gün sayısı uygun olduğu için B veya A sınavına girmek. Ancak daha C sertifikasını alamadık !

Biz 23 Şubat sınavına giremez isek, Mayısta yapılacak olan sınava B veya A sınıfı için giremeyeceğiz.
    Temmuz a kadar başka bir sınav düzenlenmez ise , yönetmelikte belirtilen süre bitecek. Telafisi yok.

Saygılar,

Haydar Albayrak
    Makina Mühendisi
    C Sınıfı İş Güvenliği Uzm.Adayı

Ekli Dosyalar:

8. Bekir AVCI

Bekir AVCI TÜİSAG Üyesi

hani kimse yok etkinlikte...

9. ümit esen

ümit esen TÜİSAG Üyesi

Levent Başkan biz 413 tl yi yatırdık 350 ye düştüyse farkı bize geri ödeyecek mi bakanlık?

elif tanberk bu yazıya teşekkür etti.
  10. Mahmut ALHAN

Mahmut ALHAN TÜİSAG Üyesi

21 Aralık 2013 öncesi çıkmış sorular excel dosyasında ilişikte sunulmuştur.
    Sınava girecek arkadaşlara yardımcı olmasını umarım

Ekli Dosyalar:

hserap bu yazıya teşekkür etti.
  11. arif kılıçarslan

arif kılıçarslan TÜİSAG Üyesi

Deneme 1 ve Deneme 2 yükselme sınavları için teşekkür ederim. İnşallah arkası gelir.

12. arif kılıçarslan

arif kılıçarslan TÜİSAG Üyesi

Ben C uzmanıyım 23 şubatta A sınavına gireceğim . başka bir yere üye olmam gerekirmi teşekkürler

13. İsmail ÇETİN

İsmail ÇETİN TÜİSAG Üyesi

Sayın Levent Kavlak; Belirttiğiniz saatte Facebook'tan sizi takip etme olanağım yok. Anlatılan konulara ulaşabileceğimiz herhangi bir yer var mı?

14. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

İsmail Bey merhaba. Belirtilen saatlerde soru çözümleri anlık yapılıyor. Ekibimizden bir kişi soruları soruyor ve üyelerimiz sıcağı sıcağına anlık cevaplar veriyor. Fakat bu saatler dışındada facebooktan grubumuza girerseniz 2 gündür sorulan sorular orada kayıt altındadır, inceleyip sizde cevaplarınızı verebilirsiniz.
    İyi çalışmalar dilerim...

15. serdal vural

serdal vural TÜİSAG Üyesi

teşekkür ediyoruz başkanım bizde destekçileriniz olacağız her daim.

16. isg.biyolog

isg.biyolog TÜİSAG Üyesi

Derslere,yönetmeliklere günde 11 saat (1 günde daha fazlası yasak) asılarak çalışan bir C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak,önümüzdeki yükselme sınavını çok önemseyen ve bu güzel fırsatı kaçırmak istemeyen tedirgin ve değerli dostlarıma sınava hazırlıkla ilgili 1-2 fikrimi söylemek isterim.Kim bilir belki bir faydası olur.
    Tamamen motive olmaya çalışın,"nasıl olacam" demeyin sadece motive olun.
    (Motivasyonu sağlayamazsanız bu sınavı ve hayallerinizi unutun! )
    Bilginize güvenin elbette ama sıradaki sınavın öncekine göre daha zor geçeceğini unutmayın.'Bunun da ilk delili 100 yerine 80 soru sormaları! (Şimdi diyecekinizki "yapacağım 20 yanlışı oradan çıkarmışlar,ben 80 doğru yaparım".Sizcede biraz fazla kolay olmazmı ? Bence eksiltilen o 20 soru içinde en az 16-17 sini yapardık.Bu da demek oluyorki yanlış şıkkı işaretlemek artık eskisi gibi (30 adet) bir "lüx" olmayacak.En fazla 24 yanlış hakkınız var.65-70de can çekişecekler için bu durum kabusa dönüşebilir.1 puanın bile çok değerli olduğu bir sınavda 6 yanlış bence riskli,sınavı ciddiye almak lazım gelir. Sayfalara kapaklanın! Gerekirse işten izin alın,unutmayın başarıyı yakalamak sınavın ne kadar önemli olduğu değil,sizin onu kazanmayı ne kadar istediğinizle alakalıdır,bahaneler asla bitmez...Bunun dışında, iyi hazırlananlar için kesinlikle zor bir sınav olmayacağı kanaatindeyim...C sınavından 86 aldım,yanlış işaretlediğim soruları görünce kendime çok güldüm.O sınavda yapılmayacak soru(iptal edilenler dışında) yoktu.
    Kısacası : İş Kanunu ve 6331'i 1-2 kere hızlıca okuyun.(C sınıfının artık bunları çalışmaya gerek kalmadan bilmesi gerekiyor.)
    Yönetmelik Özetleri ile çalışırken özetin kalitesine dikkat etmeyi unutmayın,internetten hazır özetler tehlikeli ! bazıları da güncel değil.
    Şu yönetmeliklerin özetini kendiniz hazırlayın: Yangın,Yapı İşleri,İş Ekipmanı,Kimyasal,Elektrik ve Kısmen Maden.Bu Yönetmeliklerdeki her rakamı ezberleyin. (Soruların çoğu bence bunlardan gelecek.Risk değerlendirmesi sorularını da eksiksiz yaparsanız bu sınavı güle oynaya geçersiniz.23'üne daha çok var,telaş yapmadan ufak ufak başlayın.Soruların uzaydan gelmeyeceğini bilmek,hazırlanmak için iyi bir motivasyon kaynağı...
    Hakkınızda hayırlısı olur inşallah...

Dilek TAŞDEMİR, hserap ve simyacı bu yazıya teşekkür etti.
  17. igor cavalera

igor cavalera TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar C Sınıfı uzmanlığı için sınav ne zaman?

18. izmir6935

izmir6935 TÜİSAG Üyesi

Levent bey
    Neden İZMİR yok anlamadım .

19. Serdar Sezer

Serdar Sezer TÜİSAG Üyesi

İpek_szksn bu yazıya teşekkür etti.
  20. maxwell

maxwell TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar selmlar benim bir sorum olacak ben 21 aralıkta yapılan A sınıfı yükselme sınavına başvurdum ama sınava girmedim. şimdi 23. şubatta yapılan sınavada başvurdum. 23. şubatta yapılacak sınava çalışamadığımdan girmeyi düşünmüyorum bu sınavada girmediğim taktirde mayısta yapılacak yükselme sınavına girme hakkım varmıdır? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica