23 Şubat 2014 Sınavına Neden C Sınıfını Dahil Etmiyorlar

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında KENAN TAYĞAR tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

23 Şubatta Yapılacak Sınavın Sadece yükseltme Yapılması Haksızlık Değil mi?

1. Evet haksızlık

44,4%
  2. Hayır Haksızlık değil

55,6%
  1. KENAN TAYĞAR

KENAN TAYĞAR TÜİSAG Üyesi

Bakanlık açıklamış bu yapılacak sınava sadece yükseltmeler girebilecekmiş bu çok büyük haksızlık
    hiç kusura bakmasınlar adamlar geçmişte aldığı c sınıfı sertifikalarla bide pirim gün sayısı varsa tuttu a yada b yi aldılar bu çok büyük haksızlık şimdi öyle a sınıfı uzmanlar tanıyorum ki hiçbir şey bilmiyorlar bizim gibi c sınıfı uzmanlardan yardım istiyorlar böyle haksızlık olmaz işi yapan zaten bizleriz parayı götüren onlar böyle çok iyi valla ben hakkımı helal etmiyorum
    şimdide kalkmış c sınıfı olmak isteyenlere kursunu bitirip bekleyenlere diyiyorlarki yok siz bu sınava giremezsiniz böyle bir şey olurmu

Ekli Dosyalar:

2. Haydar Albayrak

Haydar Albayrak TÜİSAG Üyesi

Ben de sizinle aynı durumdayım. Biz 31 Aralık 2013 tarihine göre Eğitimleri tamamladım ve ilk açılacak sınava girerek C sınıfı sertifikası alacağımı düşünürken bu duyurudan sonra hayal kırıklığına uğradım.

ancak hem e-posta hemde normal posta ile İş Sağlığı Genel md. ne dilekçe gönderdim.
    Siz de dilekçe ile başvurun . Umarım bizi de sınava alırlar..

İSGFRM portalinde bu konunun yeteri kadar desteklenmediğini ve ilgi çekmediğini düşünüyorum.
    Diğerleri nasılsa sertifika sahibi ! Bizi düşünen yok...

3. KENAN TAYĞAR

KENAN TAYĞAR TÜİSAG Üyesi

bende mail attım ama bir şey çıkacağını zannetmiyorum herkes birlik olsa belki bir şeyler yapılır

4. Mesut ALKAN

Mesut ALKAN TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşlar resmen hakkımız yendi madur durumdayız şuan eğitimlerimiz stajımız herşey bitti bakanlık bir açıklama yaptı iş bitti böyle birşey kabul edilemez bence bunun için bir platform falan kurulmalı dershaneler mi yaptı yoksa daha önceden haberleri vardı da buna bir açıklık getirmek zorunda bakanlık. bizim bireysel de olsa yapabileceğimiz mail haricinde bildiğiniz bir durum var mıdır lütfen paylaşalım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. wolcanos

wolcanos Guest

protokol imzalanmış zaten bişey çıkacağını sanmam

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica