23 Şubat A Kitapçığı 19. Sorunun Iptali Ile Ilgili Dava Grubu

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Ömer avcı tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ömer avcı

Ömer avcı TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

23 şubat A sınıfı yükseltme sınavındakı bariz % 100 hatalı soru olan A kitapçığı 19.soru ile ilgili mahkeme masraflarını ortak karşılamak adına bir grup kuruyoruz..

55 Le bu soru yüzünden kalanlar için hızlı bir şekilde dava açıp bu dava masraflarını ortak karşılamak adına toplanıyoruz..

sınav sonucu açıklandıktan sonra harekete geçiyoruz..sınav açıklandıktan sonra bu sorunun şıkkı değişmez sadece iptal olur kimse mağdur olmaz..

Bu oluşuma katılmak isteyenler yAzsın..

Teşekkürler.

ENGİNKORAL ve akademi92 bu yazıya teşekkür etti.
  2. teachers71

teachers71 TÜİSAG Üyesi

dostum neden sadece tek bir soru. mahkeme masrafı soru başına değişmiyorki. mahkemeye gidilecekse tüm tartışmalı sorular için gidilmeli ve olabildiğince çok soru iptal ettirilmeli.

FERİDUN POLAT, Necat eryılmaz, ssnp ve 5 kişi daha buna teşekkür etti.
  3. celikbasm

celikbasm TÜİSAG Üyesi

evet, bence de öneki sınavlarda olduğu gibi yürütmeyi durdurma istemli dava açılmalı, ki hakkaniyetle değerlendirilsin.

4. Ömer avcı

Ömer avcı TÜİSAG Üyesi

Tamam öylede yapabiliriz bu soru %100 hatalı bir soru olduğu için..
    Diğer sorularla sağlam dayanaklarla bir dosya oluşturalım hepsiyle ilgili yapabılırız..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. caner

caner TÜİSAG Üyesi

Sadece 19. soru için olmasın diğer sorular içinde bir dosya oluşturulsun.Tüm hatalı sorulara itiraz edelim.Ben destek vermeye hazırım.

6. Bulut T.

Bulut T. TÜİSAG Üyesi

Sınavın bütünü için dava açılmasına ve masraflara ortak olmaya hazırım.Lütfen bu işi ciddiyetle ve kararlılıkla ele alalım.Ayrıca daha önce mahkeme açan arkadaşlardan tanıdığı olanlar varsa onlara danışabiliriz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

GOZKAN bu yazıya teşekkür etti.
  7. NAİL FEROĞLU

NAİL FEROĞLU TÜİSAG Üyesi

Arkdaşlar.bu soru için burda toplanalım.ama Ana forumdan(A SINIFI İTİRAZLAR)da gelişmeleri mutlaka takip edelim

Ömer avcı bu yazıya teşekkür etti.
  8. ibrahim karataş

ibrahim karataş TÜİSAG Üyesi

DAVA MASRAFI DENİLEN ŞEY NE KADAR BİLEN VAR MI?

9. Ömer avcı

Ömer avcı TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bence 55 de kalıp 19. Soruya itiraz için bu sayfadan devam edelim...
    Bu tek soru işiyledaha kolay sonuç Alınır gibime geliyor yanlışmıyım ?

10. mmtgrcn

mmtgrcn TÜİSAG Üyesi

boş işlerle uğraşmayın mayıs sınavına iyi çalışın

zafer1958 bu yazıya teşekkür etti.
  11. mmtgrcn

mmtgrcn TÜİSAG Üyesi

mayıs sınavına giriş hakkınız yoksa dava açın ama olumlu bi sonuç çıkması az ihtimal

12. kemal ulusaler

kemal ulusaler TÜİSAG Üyesi

evet bu daha doğru olur.

13. fusunzorlu_4201

fusunzorlu_4201 TÜİSAG Üyesi

bence de dava açacaksak mutlaka öbür sorular için de açmalıyız ben de katılırım size

ibrahim_kılıç ve Burak Gürsoy bu yazıya teşekkür etti.
  14. m.MahirYILMAZ

m.MahirYILMAZ TÜİSAG Üyesi

ibrahim_kılıç bu yazıya teşekkür etti.
  15. ibrahim_kılıç

ibrahim_kılıç TÜİSAG Üyesi

ben bu dönemi anlamadım giitti organize olunamayan bır topluluk şimdi de bakıyorum tek soru için grup kurulmuş kardeşim adama sorarlar neden tek soru ıstersen 80 soruya dava aç aynı para mahkemeye her dönem verilir ve mahkemelerden her dönem insanlar kazanır benım hatırladıgım bır 9 soru ıptalı var kı 61 puanda kalanlar kazandı şimdi iptal sorularını toparlıyalım hep beraber mahkemeye verelım masrafı ortak bölerız 1000 tl masrafı var mahkeme ıtıraz edılen soruları bılırkişiye yollar onada 500-750 arası bır ödeme ısterler hepsı bu

16. m.MahirYILMAZ

m.MahirYILMAZ TÜİSAG Üyesi

kesinlikle size katılıyorum. mantık ve yaklaşım sizinki gibi olmalı bence.

17. SARGIN

SARGIN TÜİSAG Üyesi

tartışmalı tüm sorular için gidilmesi doğru bir hareket dir.

18. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

katılıyorum..

FERİDUN POLAT bu yazıya teşekkür etti.
  19. Fatih Dağkıran

Fatih Dağkıran TÜİSAG Üyesi

katılıyorum bütün tartışmalı sorulara iptal davası açalım. Ben varım fdagkiran@hotmail.com

FERİDUN POLAT bu yazıya teşekkür etti.
  20. Serdal DEMİR

Serdal DEMİR TÜİSAG Üyesi

Evet arkadaşlar bende bu sürecin içinde olurum. Destek veririm. Tartışmalı soru sayısı 15'i buluyor bildiğim kadarı ile. Buda bir çok arkadaşımızı geçirecektir. Ayrıca soru sitilleri, ölçme değerlendirme sistemi ve sınav ilanında belirtilen sınav konularındaki hukuk soruları çıkmamıştır.

Soner Özdemir, seher efe ve Serkan Kayınoğlu bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica