24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

bugün açıklanmaz mı arkadaşlar bu sonuçlar?bekleye bekleye bir hal oldum..

2. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Günaydın arkadaşlar,

Artık rüyalarımda her gece bu sınavla ilgili bişeler görmekten uyuduğum uykudan hiç bişe anlamıyorum. Resmen sabahları baş ağrısı ile uyanır oldum.

Açıklansa da herşey olacağına varsa...

arenata bu yazıya teşekkür etti.
  3. nocturne

nocturne TÜİSAG Üyesi

Rüyamda MEB internet üzerinden 100 soruluk bi sınav daha yapmamızı istiyordu. Sınavı tamamla butonuna basınca 24 aralık sınavıyla bu sınavın ortalamasını alıp 70 puanla geçtiğimi yazdı ekranda.. acaip sevindim akşam akşam =)

4. dj_shark

dj_shark TÜİSAG Üyesi

umarım iptalleri doğru toplarlar eklerler çift manyetik okuyucu varmış ama ona da güvenilmez

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hakan COŞKUN

Bugün forum çok sessiz..

6. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Fırtına öncesi sessizlik...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Bizi öyle bir hale getirdiler ki sonuçlar açıklandığında geçsemde sevinmem artık. Çünkü adil olmayan bu sınavın eninde sonunda iptal olacağına inanıyorum...

8. err

err TÜİSAG Üyesi

Şimdi bize teşhis koyacak arkadaşların ki (onlarca 9 bizce daha fazla hatalı olması gereken sınavın ) mağduru olarak pek umursamıyorum sonucu bende
    Açıklayıcı örnek 1
    Bu kol veya bacak ağrısı ile doktara giden insana , sen hamilesin teşhisini koymaya benziyor.

9. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

nedense bende 69'la kalacakmışım gibi bi his var. zaten kalırsam bidaha sınava falanda girmeyi düşünmüyorum.

10. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

İtiraz edilen sorulara bakanlıktan verilen cevap adresine gelen var mı?ne gelmez kağıtmış ya.

11. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Ben de günlerdir inşallah 69 ile kalmam diye dua ediyorum.

Sadece ben değil hiçbirimiz 69 la kalmayız inşallah...

Benim hatırlamadığım 4 soru var inşallah tutar da bir daha bu sınav rezaleti ile uğraşmam.

Hele bebişim de var ki benim için gerçekten çok zor olur.

12. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

bana ulaşmadı ama gelenlerin yazdıklarına göre internet üzerindeki açıklamanın aynısını yollamışlar. iptal sebepleri filan yazmıyormuş.

Birde 24 aralık sınavı 69 mağdurları diye grup filan mı açsak acaba ? bir 69 bekleyen de benim :(

13. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Acaba bu gelen cevap açıklayıcı olmadığı için gerekçe isteme hakkımız var mı?

14. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

ben dilekçemde belirttim ayrıca iptal olan veya olmayan sorulara açıklama belirtin dedim.o zaman neden postayla yolluyorsun.zaten resmi sitende açıklamışsın.daha ne?ne gereği var o zaman soruların neden iptal olmadığını belirtmediğin sürece.bir duyuru yaparsın itiraz sonuçları sitede yayınlanacak kimseye posta ile yollanmayacak diye.
    Anlamadım ama onlar oyunu kuralına göre oynamıyorlar.

15. Hakan COŞKUN

arkadaşlar umarım yarın açıklarlar..korkmuyor değilim?

16. Hakan COŞKUN

arkadaşlar bu gece 12 den sonra mı açıklıcaklar?yoksa yarın gün içinde mi bilen var mı?

17. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

gözünü seveyim kuyuya bir taşta sen atma şimdi...hangi devlet kurumunun gece 12de sınav açıkladığını gördünüz ?

yarın mesai saati başlangıcında yada 10 da filan yayınlanır.

18. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Benim düşüncem cuma saat 17:00...
    Tam haftanın bitiş ve çıkış vakti. 2 gün mesai yok. 2 günde bu konu yatışır, herkes sakinleşir.

19. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Biraz önce meb in sitesinden sınav sorularını indereyim dedim.bakalım sitede iptalleri belirtmişler mi diye bilgisayar sapıttı.klavye şaşırdı.ben değil artık pc bile dayanmıyor.virüs mü var o dosyada anlamadım.cevap anahtarına işlemişlerdin inşallah hatalı soruları.indiripte hatalı olduğunu bilmeyen sorulara yeni arkadaşlarda yanlış cevaplar.

20. aonal

aonal TÜİSAG Üyesi

inşaallah geçersiniz..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica