24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

keopseti'nin piyasada çok fazla uzman olacağı ve diğer görüşlerine katılıyorum. bunun en güzel yansımasını kurs ücretlerine bakarak görebilirsiniz. 24 aralıkta sınava ilk defa katılacak olanlar kurslara ortalama 2500-3000 Lira arası bir ücret ödedi.şu anda ise 2000-2500 Lira arasına düşmüş durumda kurs ücretleri (talep arttıkça fiyat düşer). bu rakamlar bile piyasada ne kadar bir eğilimin olduğunun göstergesidir.

Levlak sınavın mayıs ayından sonra yapılamama ihtimali üzerine bir şey yazmış ama bana kalırsa böyle bir durum olacağını sanmıyorum.kim altın yumurtlayan tavuğu keser ?sınava 4000 kişi girdiği söyleniyor kişi başına toplam 3000 lira masraf olsa 12milyon lira piyasada bir şekilde döndürülmüş durumda. böyle bir ihtimal olsa bile bile mayıs ayından sonra bir sınav daha olacağı görüşündeyim. çünkü; mayıs ayında ilk defa sınava girecek olanların 2 sınav hakları var.mayıs ayında bir süreliğine son bulursa sınava ilk defa gireceklere haksızlık yapılmış olur.

2. dj_shark

dj_shark TÜİSAG Üyesi

2500tl + 1000 tl 1 ay konaklama parasına bodye gitsem vücut yapsam normal güvenlikçi olsam daha kolaydı :D

3. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Günaydın arkadaşlar,

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. İnşallah geçeriz.

TeRMoBLaCK ve Yuri bu yazıya teşekkür etti.
  4. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

herkese günaydın arkadaşlar..hepimiz hakkında hayırlısı olsun...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

TeRMoBLaCK ve Yuri bu yazıya teşekkür etti.
  5. Hakan COŞKUN

kaç gibi açıklarlar arkadaşlar?bu sarkmaz inşallah..bakanlığı arayan var mı bu konuda?

6. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

Sınavda değerlendirilmesi gereken 70 soru anca vardı,ben 68 alıyorum(attıklarım tutmadı),gayet başarılıyım.demek soruların hepsi doğru ve anlaşılır sorulsaymış en kötü ihtimal 96 alacakmışım.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

fatihmyilmaz bu yazıya teşekkür etti.
  7. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

bu belirsizlik ne kadar kötü yaaa resmen şiştim artık patlamak üzereyim.

Böyle bir durumu üni. son sınıfta da yaşamıştım dersi versem okul bitiyor veremezsem 1 yıl daha uzuyor...

Biran için sınavın rezaletini unutup kendime kızmaya başlıyorum ama şunu bilyorum gerçekten tabiri caizse eşşekler gibi çalıştım. Özellikle de Kanun, tüzük, yönetmeliklere...

Şimdi düşünüyorum da sınavda motivasyonum o kadar bozuldu ki yanlış okuduğum sorular bile var.

Yani kısacası kendi içimde beynimi yiyorum neye kime kızacağımı bilmiyorum.

En kötüsü de bu sınav rezaleti ile tekrar dön başa uğraşmak...

Ve bir taraftan da düşünüyorum şimdi en neye çalışıcam. O kadar çalıştım da ne oldu...

Kusura bakmayın içimden geldiği gibi yazdım. Belki yeri değil ama hepimiz aynı süreçten geçiyoruz.

esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  8. castilya34

castilya34 TÜİSAG Üyesi

herkese günaydın arkadaşlar,

umarım her şeyin hayırlıosı olur

9. izmir

izmir Guest

herkese günaydın
    umarım herkes için sonuçlar hayırlı olur
    bende tüm boş vakitlerimde deliler gibi çalıştım
    hesaplarıma göre 69 da kalıyorum
    benimde sınav stresinden yanlış okuduğum sorular oldu
    bir sonraki yapılacak sınav için daha şimdiden kendimi gergin hissediyorum
    özellikle bu sınav sistemini görünce kuşku duymamak, gerilmemek elde değil diye düşünüyorum
    ülkemizin bu kadar çok uzmana ihtiyacı varken, işletmelerdeki halleri gördükçe içim sızlıyor açıkçası
    bu iş kimin yararına oldu anlayamadım

herkese iyi çalışmalar.......

10. castilya34

castilya34 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar saat kaçta açıklanak ben 10 diye düşünüyorum ama bakanlıkla görüşen var mı?

izmir bu yazıya teşekkür etti.
  11. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar merhaba, ana sayfada 24 Aralık 2011 sınav sonucu anketi oluşturdum. Bu anketten sınav sonrası durumunuzu belirtebilirsiniz. Bakalım forumumuzun tespit ettiği sınav başarı oranı ne olacak hep birlikte görelim...

12. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

bence sınav saat 5 gibi açıklanır.

13. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Bana da öğleden sonra açıklanır gibi geliyor..Soruları doğru dürüst soramadılar bari cevaplerı doğru dürüst okusalar:/

14. Hakan COŞKUN

ya neyi bekletiyorlar anlamıyorum..gerçi saçmaladıklarının farkında oldukları için gelen telefon yağmurunu azaltmak adına öğleden sonra ihtimali kuvvetli..bayılıcam artık beklemekten..mideme ağrılar girdi..

15. Hakan COŞKUN

bakanlıktan bilgi alan yok mu?ertelerle diye korkmaya başladım..

16. Çağdaş Özçam

Çağdaş Özçam TÜİSAG Üyesi

ya arkadaslar hersey bır yana benım cvp anahtarımda 5 sorunun b sıkkı uzerınde basım hatası vardı kırmızı bır cızgı..umarım optık okuyucu o cızgıyı ben ısaretlemısım gıbı gormez..normal hesaplarıma gore 71 alıyorum ama 5 sorudan 1 tanesının cvbı b sıkkı oldugu ıcın umarım dıger 4 sorum yanlıs olmaz...bı de ısın yoksa buna ıtıraz et sorular ıcın ıtırazlar yetmıyormus gıbı!!!

17. ardakry

ardakry TÜİSAG Üyesi

aynı çizgi bende de vardı salonda tutanak tutturdum umarım sorun olmaz

18. Çağdaş Özçam

Çağdaş Özçam TÜİSAG Üyesi

bende tutanak tutturdum hatta sözde bakanlıgı da aradılar boyle bır durum var dıye ama bu konudan dolayı kımsenın ılgılenecegını dusunmuyorum..71 beklerken 67 alırsam o cızgı yuzunden belgeyı alamamıs olacagım..

19. funanori

funanori TÜİSAG Üyesi

normalde sınav sonucları saat 10 da acıklanır, bakalım bu sefer nasıl olacak

20. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

bence birşey olmaz arada olabiliyo öyle iiyice paranoyak yaptılar hepimizi...poff

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica