24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

Nasıl bir sınavdır ya...

2. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Her safhası olay sınavın baştan sona ...Herkes geçer inşallah yaa..Forumu okudukça herkesin ne kadar emek harcayıp sınava bel bağladığını gördükçe Türkiye'yi yaşanmaz hale getirenlere iyi dileklerimi iletiyorum...

TeRMoBLaCK bu yazıya teşekkür etti.
  3. global

global TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar sınav sonuçuna hangi siteden bakabilirim

4. Selcuk YURTTAS

Selcuk YURTTAS TÜİSAG Üyesi

bugun açıklanacak mı ki öyle bir açıklama falan yapıldımı konuyla ilgili ??

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. funanori

funanori TÜİSAG Üyesi

ben 20 ocak diye biliyorum, meb.gov.tr den yayınlanacak

6. funanori

funanori TÜİSAG Üyesi

aynı tarihte yapılan sınavlar bir hafta önce yayınlandı ama bizimkiki bekliyor..bu haber meb.gov.tr den alındı......24.12.2011 Tarihli Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Sınavı (4. Grup ), sınav Sonuç Bilgisi

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. castilya34

castilya34 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,

Bakanlığın açıklaması şu şekilde:

Adayların sınav sonuçları 20 Ocak 2012 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne teslim edilecek, http://www.meb.gov.tr ve http://www.isgmm.gov.tr internet adreslerinde aynı anda yayımlanacaktır.

Yani bugün sınav sonuçları teslim ediliyor ama açıklandığı konusunda net bir ifade yok, yaptıkları açıklama bile çalişkiliymiş sınav sorularından ne bekledik ki :)

TeRMoBLaCK bu yazıya teşekkür etti.
  8. izmir

izmir Guest

uzman adayları arkadaşların dikkatine

Adayların sınav sonuçları 20 Ocak 2012 tarihinde İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne teslim edilecek, http://www.meb.gov.tr ve http://www.isgmm.gov.tr internet adreslerinde aynı anda yayımlanacaktır.

Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (20 Ocak 2012 tarihinden itibaren) dair itiraz baĢvuruları; Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün T.C Ziraat Bankası BeĢevler/ANKARA ġubesindeki 5495218-5001 no’lu hesabına 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile (20 Ocak 2012 tarihinde baĢlayıp 25 Ocak 2012 saat 17:00’ye kadar) kabul edilecektir. BaĢvuru adresi ise, ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ĠĢ Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire BaĢkanlığı Ġnönü Bulvarın No:42 Emek-ANKARA’dır. Ġtiraz baĢvuruları topluca, ĠSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
     Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, imza, adres ve dekontu olmayan dilekçeler ile faksla yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
    sınav uygulamasına ve sonuçlara iliĢkin itirazlar 10 (on) gün içerisinde EĞĠTEK tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara ve ĠSGGM’ye (7 ġubat 2012 tarihinde) bildirilecektir.
     Bütün itiraz baĢvurularında ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı evrak giriĢ tarihi ve saati esas alınacaktır.

9. Selcuk YURTTAS

bu duyuruların oldugu bir link varsa bizde okuyabilirmiyiz acaba arkadaşlar ben bulamıyorum böyle bir duyuru ???

10. izmir

izmir Guest

11. izmir

izmir Guest

12. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

13. Selcuk YURTTAS

14. castilya34

castilya34 TÜİSAG Üyesi

Dalga geçer gibi bizi 5 e kadar bekletecekler, kendimi verip iş de yapamıyorum :(

F5 tuşunun ağzı olsa da konuşsa, canını çıkardım :)

fatiht ve TeRMoBLaCK bu yazıya teşekkür etti.
  15. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merak etmeyin gün içinde açıklanacak çünkü itirazlar bugünden itibaren başlıyor,uzarsa günü uzatmak zorunda kalacaklar

16. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

eğitek
    sınav Hizmetleri Şube Müdürü
    40 15
    312 497 40 15

Şef/Büro
    41 48
    312 497 41 48

17. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

ben ŞEf/ Büro yu aradım bugün içinde açıklanacak ssati belli değil dedi makina gibi bi adam sesi..

18. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

İnternetten takip et dedi bi de bi on defa filan

19. Selcuk YURTTAS

:)) :)) aynı cevapları banada verdigine göre makine olma olasılığı yüksek :)

20. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Bu sınavı bu hale getiren ve bizlere bunları yaşatanlara hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum.

O kadar çok emek harcadık ki çalışmasam da bunları yaşasam hak ettim dicem ama çalışıpta bu sıkıntıları çekmek gerçekten insanın ağırına gidiyor.

Yazıkalr olsun bu ülkeye...

Bizleri yolunacak kaz gibi gördükleri için... (Affola)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica