24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

:) ayy sinir oldum adam da insan emaresi yok ya :)

Artık sıkıldım beklemekten bugün bi bitseee

2. Selcuk YURTTAS

Selcuk YURTTAS TÜİSAG Üyesi

kazandıysak sertifikayı onlar mı gönderecek biz mi gidip alıcaz :D konuyu değiştirelim :)

3. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

lutfedip hazırlarlarsa biz gidip alıcaz..

4. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

MEB 'in sayfasındaki küçük öğrenci fotoğraflarını görünce bu ülkede bu sistemin birer parçası olacakları için üzülüyorum..
    Nitekim biz canlı örnekleriz..Yada kurbanlar da denebilir...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

kaldığımdan okadar eminimki merak bile etmiyorum.çan eğrisi gibi birşey zaten söz konusu olmuycak eminim.geçenler içinde çok mutlu bir sonuç olacağını sanmıyorum.çünkü mahkeme kararı ile sınav iptal olabilir diye düşünüyorum.

6. mukader

mukader TÜİSAG Üyesi

sonuçlar açıklansın artık......bu ne ya...sinir hastası yaptılar bizi...:(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Ben de kaldığımdan eminim de işte bi umuttt:/

8. funanori

funanori TÜİSAG Üyesi

bakanlık hesabına 300 tl yatıracaksın, onlarda sana sertifikayı gönderecek

9. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

gönderiyorlar mı? daha önce elden teslim aldılar diye hatırlıyorum.

10. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

son bilgime göre bakanlık artık bu konuda da elini taşın altına sokmak istemiyor, yorulmak istemiyor. 297 tl mi ne öyle bir parayı kursa verecez ve onlarda bakanlığa verecek. koskoca bakanlık niye tek tek uğraşsın değil mi.

11. Yuri

Yuri TÜİSAG Üyesi

peki arkadaşlar geçen duyurulan danıştayın yürütmeyi durdurma kararında belge ücretleri maddesi de iptal olmadı mı?

İptal olan ücreti alıp sertifika verecekler sonra bi daha sertifikayı iptal edecekler. nasıl bir eğlencedir bu inanılır gibi değil

12. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

iyiymiş... Sınava girmeye hak kazanmak için uğraş.. Hatta stajını tamamlamak ucu ucuna zaman versinler... Sonra sınava gir, sınav sorularıyla uğraş.. stres, sıkıntı vs.. bide belgeyi almaya hak kazan sonra belgeyi kim verecek nasıol alacaz diye uğraş....

ya sakın bunlar sahada kolay kolay yılmayalım diye bizi böyle zorluyor olmasınlar.. (ve artık kafadaki devreler yanar...)

13. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

cuma namazı mütaakip zincirli kuyuda defin işlemleri..... :):)

gulnikan, TeRMoBLaCK ve nestai bu yazıya teşekkür etti.
  14. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

İtiraz sonuçları kaçta açıklanmıştı ? Hatırlayan var mı ? OFFFFF Açıklansında bitsin bu işkence... Arkadaşlar dilerim Çan Eğrisi olur ve 3-5 soru ile kalacak olan arkadaşlarımızın hepsi geçer. Her ne kadar bir açıklama yapılmamış olsada Çevre Görevlisi Sınavında Çan Eğrisi yapıldı. Ben hala umutluyum. Bu sınavdada bakarsınız güzel bir süpriz ile karşılaşırız :)))

15. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

haaa haaa İlahİ sana maĞdurum :)))))

16. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

17. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

Banada kurs aldığım eğitim firmasından o şekilde söylediler. Onlar aracılığı ile alacağız sertifikaları. Hatta benim eksik ödemem var eğitim firmasına. Ödemelerinizi tamamlamadan sertifika başvurusu yapamazsınız biliyorsunuz değilmi ? dedi kurstaki görevlimiz son konuşmamızda :D

18. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

6 saat içinde sınav ile ilgili 4 farklı rüya gördüm, 5 kere yataktan fırladım. artık açıklayın da sizde kurtulun bizde. Bölüm sonu canavarı olarak sınavın açıklanmasını seçtiler sanırım en son bu engeli de aşmamız gerekiyor herhalde :S

19. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

insanların bazı belgeleri çerçeveletip asmasını çok anlamsız bulurdum eskiden ama sanırım artık anlayabiliyorum...

nestai bu yazıya teşekkür etti.
  20. gepp

gepp TÜİSAG Üyesi

Yusuf hocam,
    belgeyi asmayı anlamayı bırak, ben belge alamadığı için kedini asanları anlayabiliyorum artık.

Agacsakal bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica