24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ebrarazade

ebrarazade TÜİSAG Üyesi

70 sınırdan başarılı ama bu hesaplarda da bir terslik var 73 olması gerekiyordu...Herkeste bu tür sıkıntı varsa birçok sınıra yakın kalan arkadaşlara çok yazık ettiler...

2. btepebag

btepebag TÜİSAG Üyesi

64...lanet olsun bÖyle sınav yapanlara allah bİldİĞİ gİbİ yapsin...

3. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Bilsem ki Mayıs 'ta adam akıllı bi sınavla karşılaşcam içim yanmayacak da yine aynı halt olacak ...

tuncayyy bu yazıya teşekkür etti.
  4. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

sınavdan önce kendimden o kadar emindim ki kesin geçerim diyordum..sınavdan sonraki hesaplamalarımda da en az 72 diye hesapladım..şimdi baktım sonuca 67 başarısız..allah belalarını versin..bu kadar ah aldılar..artık azcık inançları varsa uyku uyuyamazlar..yazıklar olsun..o karda soğukta hiç uykusuz gittim ankara'ya sınava girdim..önümüzde ki tır buzda kaydı takla attı..o takla atan tır'ın altında da kalabilirdim..bunun hesabını vermeleri lazım..insanları hayvan yerine koymaktan ne zevk alırlar anlamam..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. yakamoz

yakamoz TÜİSAG Üyesi

69 da kaldım hayırlısı

6. heretic

heretic TÜİSAG Üyesi

iptaller olmadan 69 alıyordum. 4 doğru sorum iptaller içindeydi.. iptaller herkes için doğru sayılırsa 72 hesaplıyordum.. ama 68 aldım ne olduğunu bilen biri varsa bilgi verirse çok sevinirim..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

yahu ben adım gibi eminim 72 hesapladım..iptal olmayanlarla birlikte zaten 68 alıyordum..sonuca baktım 67..bu işte birilerinin parmağı yoksa allah belamı versin..o kadar eminim..

8. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Sonuçta şu oldu yani ekle çıkar iptal et kalan kalsın geçen de kalsın formülü uygulandı..netice de çoğumuz kaldık...sorular saçmaydı , iptal edilen sorular da ve netice de bi o kadar saçma..

9. tuncayyy

tuncayyy TÜİSAG Üyesi

67 ile kalmam gerekiyordu 64 ile kaldım bir sıkıntı var bencede

10. mesutkucuk

mesutkucuk TÜİSAG Üyesi

iptal olan soruları diresk silince 67 alıyordum puan 67 iptal olan soruları puanlamaya katmamışlar burda resmen saçmalık var başkada birşey yok!!

11. arenata

arenata TÜİSAG Üyesi

Sınavdan sonra 68 hesapladım iptallerle 70 oluyodum iptallerle 67 ye düştüm :k_karışık:

12. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

68-----kaldım ama ben bu sınava bir daha girmeyecegim..saçma sorulara dogru cevap veremedigim icin kendime hic ama hic kızmıyorum

13. TuncayTanriverdi

TuncayTanriverdi TÜİSAG Üyesi

İptalerle 72 alıyordum 68 ile kalmışım ALLAH bildiği gibi yapsın

14. arenata

arenata TÜİSAG Üyesi

Bir an önce itiraz etmek lazım süremiz sınırlı 25 ine kadar bide hafta sonuna getirmişler. BU yapılan insanlık değil..

15. keremo84

keremo84 TÜİSAG Üyesi

71 hesaplıyordum 54 geldi nasıl bir adam bunlar ya bunları oraya oturtanı... tekrar oknuması için itiraz edebilirmiyiz?

16. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

25'ine kadar itiraz edebiliriz...

17. mesutkucuk

mesutkucuk TÜİSAG Üyesi

Son 10 yıldır bu devletin yüzüne gözüne bulaştırmadığı bir sınav kaldımı acaba merak ediyorum hepsinin içine itinayla ettiler!!

eserozan bu yazıya teşekkür etti.
  18. Yuri

Yuri TÜİSAG Üyesi

aynı sıkıntı bende de var.Hesapladığımın tam 5 pun düşüğüyle 66yla kaldım.

İtiraz için Ziraat bankasından 10 lira yatırıp dilekçe ve dekontu kargoya vericem bugün. Ne işe yararsa artık...

19. esmerkurdele

esmerkurdele TÜİSAG Üyesi

iptal olan sorular hariç 65 alıyordum. iptallerden 5 puan daha gelmesi lazımken açıklanan notum 64 . bu nasıl bir sistem. o puanı almam her şekilde imkansız.ayrıca arkadaşım 67 beklerken 71 almış.

20. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

öncelikle geçmiş olsun 3-5 puan gibi bir oynama olsa hadi yanlış hesaplamışımdır filan dersiniz ama 15 puan cidden ürkütücü :S:S . optik okuyucuda bir sorun çıktı sanırım gecikmeden itiraz ediniz bence.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica