24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Çağdaş Özçam

Çağdaş Özçam TÜİSAG Üyesi

70 sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim..gecemeyen arkadaslarıma gecmıs olsun dılıyorum..

2. heretic

heretic TÜİSAG Üyesi

ben kesinlikle eminim 69 doğrum olduğuna hatta 69 dan kalıyorum diye dert yanıyordum.. ya tamam kalayım sıkıntı değil en azından açıklasınlar bariz bir yanlışlık var ortada.. iptaller ne oldu ne kadar etkiledi , bu ne anlamadım ki ben.. herkes için doğru sayılıyorsa benim niye artması gerekirken düştü.. çok saçma hem de çok saçma.. bu işin en başından beri hak geçiyor , haksızlık yapılıyor hepimize ve ben hakkımı helal etmiyorum...

3. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

65 hesaplıyordum.2 sorunun cevabınıda hatırlayamadım.ama yanlış yaptın diye düşünüp 65 ne gelir en iyi 67net gelir kalırım dedim.61 gelmiş.61 almışım.bunlar hatalı soruların iptal olsuğunu herkese doğru sayaıldığını biliyorlar mı acaba?

4. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

kaç bekliyordunuz?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Bu iptallari sanki hiç saymamışlar gibi geliyo bana..Zaten doğru hesaplasalar şaşarım...

6. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

Bende 66 bekliyordum iptallerde önce, iptallerdende +5 veya ;+6 gelir diye düşünüyordum, 72 aldım. Beklenti ile sonucunuz arasında ciddi farklılık varsa bence hemn bugün yeniden değerlendirme icin itirazınızı yapın. Ha devlet o kağıtları tekrar okuma zahmetine girermi bilmem ama en azından denenmeli bence.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mukader

mukader TÜİSAG Üyesi

arkadaşalar ben iptallerle birlikte 74 bekliyordum ..71 gelmiş....sevinsemmi üzülsem mi bu ne adalet.

8. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kalan arkadaşlara çok üzüldüm..herkes için hayırlısı olsun..umarım düzeltilir..

9. OZEROZER06

OZEROZER06 TÜİSAG Üyesi

Bu sinavi bu hale getİren kİm varsa hakkimi helal etmİyorum.

10. riday

riday TÜİSAG Üyesi

ergon eğitim kurumundan arkadaşıma gelen mail bana da iletilmişti mutlaka butradada ergondan eğitim alan arkadaslar vardır. mailde bakanlık resmı açıklaması 65 ve üzeri başarılı yazıyorduu bu eğitim kurumu neye dayanarak bu maili göndermiş bılen var mı

monster58 bu yazıya teşekkür etti.
  11. enroyus

enroyus TÜİSAG Üyesi

bende iptallerle 72 bekliyordum ama 71 almışım.

12. OZEROZER06

OZEROZER06 TÜİSAG Üyesi

Bu İŞ burada bİtmez hakkimi sonuna kadar arayacam.dava İse dava mahkeme İse mahkeme.onlarin yaptikari yanlarina kar kalmayacak.

13. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

bunlar yanlış soruları hesaba katmadılar bence.veya optikleri çok hassas.yuvarlak kutucuğu karalayıp silip başka cevabı karaladığında belki soruyu iptal ediyordur.

itirazınızı edin.ben geçerdim diyen arkadaşlar özellikle itirazınızı ediniz.

14. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Ben de 72 aldım.

Hatırlamadığım sorular doğru çıktı.

15. izmir

izmir Guest

69 hesaplıyordum 66 ile kaldım
    bence de oldukça enteresan bir sınav
    tam anlamıyla sonuçları da fiyaskoya çevirdiler

16. TUUBA

TUUBA TÜİSAG Üyesi

Ağustosta yapılan Çevre Görevlisi sınavında Çan Eğrisi uygulandı dıye duymuştum....eğer doğru ise bunda yapma şansları yokmu acaba..Yazık yani herkez 60 larda kalmış:(

17. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

69 ile kaldim. Ben bole bakanligin.... Çok şey solemek istiyorum amaa ...

18. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

sen içini dök ben biiip derimm...

19. çevreci

çevreci TÜİSAG Üyesi

evet çevre görevlisi sınavında başarı düşük diye çan eğrisi yapılmıştı ama burada öyle birşey yapacaklarını zannetmiyorum başta sınav sınav değildi itiraz ettik iptalleri saçma sapandı şimdi sonucu açıkladılar puan hesaplamaları çok acayip genelde bir puanda oynamalar mevcut başından sonuna kadar saçmalıklarla dolu bir belgelendirme aşamasını sinir harbiyle bitirmiş bulunuyoruz ve malesef 63 ile bende kaldım.iptallerle birlikte 66 olması gerekirken nasıl bu şekilde oldugunu anlamış degilim

20. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

itirazları yarın yapsak sorun olur mu?bilgilendirirseniz sevinirim..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica