24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Ben ank.oturuyorum.bir şekilde isggm müdürü ve bir şekilde bakanla görüşmeye calisacam.veee ağzıma geleni suratlarına solecem.ne olursa olsun yapacak bunu.

eserozan bu yazıya teşekkür etti.
  2. esmerkurdele

esmerkurdele TÜİSAG Üyesi

70 ile geçmem geekiyordu. 64 ile kaldım. çocuk değilim yaptığım sorulşarın hepsini hatırlıyorum. bu saatten sonra dava süreci.

3. çevreci

çevreci TÜİSAG Üyesi

bu saate kadar beklemen hata...

4. çevreci

çevreci TÜİSAG Üyesi

iptallerin hesaba katılmasında bir terslik var

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. sinan anttest

sinan anttest TÜİSAG Üyesi

bu neeeeee, nasıl bişey 65 miii nasıl yaniii-------------- balon mu yapmışlar:)

6. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Adaylar, sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını, sonuçların adaylara duyurulmasından itibaren en geç 10 (on) gün içerisinde
    yazıo ama tam bilemedim...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. sinan anttest

sinan anttest TÜİSAG Üyesi

EĞİtİm kurumlari sinavi geÇen aday sayilarini aÇiklasin bakalim... En gÜzel baski bu Şekİlde olur, nasil İtİraz edİyolar bakanliĞa o zaman.. EĞİtİcİ kadro

8. Çağdaş Özçam

Çağdaş Özçam TÜİSAG Üyesi

67 ıdı ıptaller ıle 71 dıordum 70 oldu,hatırlamadıgım 1 2 soru vardı,benım sonucta yanlıslık olmamıs,olanlar var ıse buyuk gecmıs olsun,cok buyuk haksızlık :(

9. dj_shark

dj_shark TÜİSAG Üyesi

73 bekliyodum tam 73 geldi ama ben tüm soruları hatırlıyodum hatırlamadığım yoktu hiç

10. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Biriktirdim,biriktirdim icimdeEkileri kusacam.bakanligin önünde cadirr kuracam gerekirse.ama suratlarina bir cumle soyleyecem.sonunda ünlü olurum belki.tv de iizlersiniz beni.sonuç olarak çok kişinin duasını alirim.

11. Derin Madenci

Derin Madenci TÜİSAG Üyesi

Eğitim kurumları şu anda yeni üye kaydı yapıyolar!!!
    Bizimle işleri bitti
    itiraz etsinlerde eğitim belgeli iptal mi olsun şimdi?
    Olan bize oldu yine...

12. çevreci

çevreci TÜİSAG Üyesi

dua alacagınız kesin ama keşke neticeyi değiştirebilse...

13. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

25'ine kadarmış..açıklamayı kopyaladım..

Adayların sınav uygulamasına ve sonuçlara (20 Ocak 2012 tarihinden itibaren) dair itiraz
    baĢvuruları; Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün T.C Ziraat Bankası BeĢevler/ANKARA
    ġubesindeki 5495218-5001 no’lu hesabına 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” adı
    altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile (20 Ocak 2012 tarihinde baĢlayıp 25 Ocak 2012
    saat 17:00’ye kadar) kabul edilecektir. BaĢvuru adresi ise, ÇalıĢma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ĠĢ
    Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire BaĢkanlığı Ġnönü Bulvarın No:42 EmekANKARA’dır. Ġtiraz baĢvuruları topluca, ĠSGGM tarafından alınıp MEB’e iletilecek ve kesin sonuçlar
    MEB tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir

vivien bu yazıya teşekkür etti.
  14. aonal

aonal TÜİSAG Üyesi

78 bekliyordum 78 geldi

15. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Sonuç umrumda deil artık.bu sinirimi bosaltmam lazim.

16. ardakry

ardakry TÜİSAG Üyesi

ben de hesapladığımda 72 oluyordu 72 geldi.

17. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Bakanlığın önüne petrol kuyusu açıp dinamitle patlatcam sonra elektrik tesisatlarının yerini değiştircem şaselerini sıfırlıcam deprem yapcam ( engelleyebildiğimize göre yapadabiliriz:) higometreyle zekalarını ölçcem , hepsini alpha ışınına maruz bırakıp kaynak gazı yaycam etrafa...çok şeyler var yapmak istediğim yani...

TeRMoBLaCK, eserozan, btepebag ve 7 kişi daha buna teşekkür etti.
  18. esmerkurdele

esmerkurdele TÜİSAG Üyesi

görüştüğüm eğitim kurumunda benim gibi muzdarip olan birçok arkadaşım mevcut. beklentinin altında not alan arkadaşlarlar bu kadar çoğunluktayken kimse bana bu sınavın normal sonuçlar geldiğinin söylemesin. izmirde eğitim gören arkadaşımda eğitim aldığı kursta benzer bir örgütlenmeye gideceklerini söylediler. alınan notlar arasında belirgin bir fark mevcut. geçen arkadaşları tbrik ediyorum.

aonal bu yazıya teşekkür etti.
  19. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

siz şanslı kesimdensiniz o zaman..ben yıllarca sınava girdim..ömrüm sınav salonlarında geçti..hep ne beklediysem onu veya ona yakın sonucu aldım(+2,-2)..ama bu sınav sonuçlarında yanlışlık olduğuna adım soyadım'dan nasıl eminsem o kadar emininm..

20. Agacsakal

Agacsakal TÜİSAG Üyesi

2011 Temmuz 69 Başarız !
    2011 Aralık 70 Başarılı !

Bir puan sadece...

Bu saçma düzende 70 puan alanın başarılı olduğunu gösteriyorsa eğer, Türkiye Cumhuriyetinde üzgünüm kü 200 yıl gerisinden takip ettiğimiz Avrupayı, onların bu alanda ki çalışma seviyelerini daha bir yüzyıl hayal edeceğiz.

Ne desem boş. Bu rakam 69 olsaydı eğer inanaın yeni başladığım ve geçmeyi vaat ettiğim kuruma nasıl bir yazı sunacaktım beni en çok endişelendiren buydu. Bu sertifikayı çalıştığım yerde hiçbir şekilde kullanamayacağım.
    Krishnamurtinin " Bu denli hastalıklı bir topluma iyi eklemlenmiş olmak sağlıklı olmanın bir ölçüsü sayılamaz" der. Bu sınav sonucu da sizlerin bu mesleği yapamayacağı anlamına kesinlikle gelmez! sınav soruları konusunda toplu yapılacak itirazlara bende varım arkadaşlar.

esat1903 ve burki_1907 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica