24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Petrol kuyusu açabilsem zaten zengin olurdum:)

2. aonal

aonal TÜİSAG Üyesi

tebrikler arkadaşım hayırlısı olsun

İdil_e bu yazıya teşekkür etti.
  3. sinan anttest

sinan anttest TÜİSAG Üyesi

kurstan arkadaşlara ulaşalım kesin sayıyı alalım örneğin benim grupta en fazla 15 kişide 2 çıkar face te falan yayınlarım gidecek olanlar bu kuruma bidaha düşünsün.. yalan söylemiyoruz ki sayı bu eğitim kurumuda bu

4. aonal

aonal TÜİSAG Üyesi

sınav sonrası soruların cevaplarını net olarak hatırlıyordum ve ayni zamanda 1 soru iptallerden ve 1 soruda şıkkı değişenlerden işime yaradı.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Ben Mayıs için çalışmaya başlıorum bugün malum anca ..tüm bildiklerim yanlışmış..

6. dj_shark

dj_shark TÜİSAG Üyesi

bir nevi katliam :D

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

sınavın iptali için dava açan arkadaş kaç aldı acaba? geçtiyse davadan vazgeçicek mi?

65 kaldım:((((

8. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Tıpkı bize yapılan gibi:)

9. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

tebrikler..sizin adınıza sevindim..

10. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

şu sınav işini,itirazları falan bir atlatayım ilk işim badem bıyık bırakıp,5 vakit namaza dönüp,her yere selamınaleyküm diye girip,hamd olsun'u ağzımdan eksik etmemek olacak..yoksa bu ülkede yaşamak zulüm olur bnm için..size de tavsiye ederim..

esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
  11. Diesel

Diesel TÜİSAG Üyesi

Kalanlara Allah sabır versin.
    Geçenler bakanlığın açıklama yapmasınımı bekleyecek, bundan sonraki yapılması gerekenler hakkında bilgi edinen varmı.

12. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Ben kursumu aradım hiiiçç umrunda değil kimsenin amaaan boşverin hayrlısı olsun kısmet mukadderat 13 Mayıs 'ta inşallah dedi kapattı..
    KAlanlar için süreç başa döndü de geçenler için bi haftaya belli olur..

13. TuncayTanriverdi

TuncayTanriverdi TÜİSAG Üyesi

dekont ile birlikte sınav sonucuna itiraz etmiş bulunmaktayım hayırlısı olsun artık

14. Hüseyin KORKMAZ

kalanlar tekrar kursa gitmicek umarım. sadece sınava mı tekrar giricez?

15. çevreci

çevreci TÜİSAG Üyesi

alınan eğitim ile 2 sınav hakkımız bulunuyor.2 hakkını kullananlar eğitimi tekrar almak zorunda sınava girebilmek için.tek hakkı kalanlarında artık kendine kalmış tekrar hatırlatma eğitimine gidip gitmemek ama eğitim kurumlarınıda gördük ne faydaları oldu ki...

16. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

Hangi sorulara? Bİrkaç arkadaştan başka şu soru yanlıştır diyen arkadaş olmadı forumda. Bizim yanlış olduğunu idda ettiğimiz soruları ise birçok arkadaş doğru buldu. başka da kimse çıkıp şu sorular şu sebeple yanlıştır demedi. ben gerekirse tek başıma dava açmayı düşünüyordum ki forumdan çıkan sonuca göre tüm sorular doğruymuş biz yanlışız yani.
    sonuç itibari ile kimse kendini kandırmasın------Bu kısım yönetici tarafından kesildi---------. kısaca Geçen arkadaşlara belgeleri hayırlı olsun (benim gibi) kalan arkadaşlara da geçmiş olsun. umarım bu bizi yıldırmaz daha fazla çalışmamıza ve daha çok öğrenmemize sebep olur.
    ben artık kabullendim sonucu ve buraya yazmak istemiyorum artık.
    son olarak arkadaşlar forumda sadece bu konuya yazmayın diğer paylaşım alanlarını da kullanalım ki bilgi paylaştıkça artar.

TeRMoBLaCK, Agacsakal ve vivien bu yazıya teşekkür etti.
  17. riday

riday TÜİSAG Üyesi

itiraz dilekçenizi paylaşırmısınız

18. TuncayTanriverdi

TuncayTanriverdi TÜİSAG Üyesi

T.C.
    ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞI’NA
    ANKARA

TARİH : 20.01.2012
    KONU : 24.12.2011 tarihinde yapılan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sınav Sonuçlarına İtiraz

Milli Eğitim Bakanlığınca 24.12.2011 günü saat 10:00 da yapılan C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına katıldım.
    20.01.2012 günü sınav sonuçları açıklandı ve 68 puan ile kaldım. Sonucun beklediğim puanın altında kalması nedeni ile sınav kağıdımın tekrar değerlendirilmesini istiyorum
    İtiraz için gerekli olan ödeme hesabınıza yapılmış olup,dekont ektedir.
    Söz konusu cevap kağıdının tekrar incelenerek, varsa yanlışlıkların düzeltilmesi hususunu,
    Gereği için bilginize arz ederim.
    Saygılarımla

TC Kimlik No : xxxxxx
    Adı Soyadı : Tuncay TANRIVERDİ
    İmza :
    Adres : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx-ANKARA

EKLER:
    1. Dekont

lynxhate, riday ve burki_1907 bu yazıya teşekkür etti.
  19. Hüseyin KORKMAZ

sınavdan geçen arkadaşlara hayırlı olsun. bu saatten sonra forumda kopmalar başlar yavaş yavaş kazananlar yazmaz artık nasıl olsa onların bir sorunu kalmadı artık. mayıs sınavında inşallah adam gibi sorular sorular sorarlarda o kadar emeğimiz boşa gitmez.

mukader bu yazıya teşekkür etti.
  20. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

selam vermek, namaz kılmak ve hamd etmek AKILLI İNSANLAR içindir..bunun sınavı hazırlayanlar ile ne alakası var? ben de kaldım..ne demek istedigini cok iyi anladım..ama RİYAKAR ve MENFAATÇİ insanlar heryerde..bu soylediklerini göstermelik yaparsan bu insanlardan ne farkın kalır?

TeRMoBLaCK ve TUUBA bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica