24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Diesel

Diesel TÜİSAG Üyesi

doğru söylüyorsun. sınav fotoğrafında badem bıyık olması yeterli. takma bıyık, photoshop tavsiyemdir.

2. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

yazdıklarım sadece ironiydi..son 10 yılda ki sınavlara bakarsanız bu ironinin çok yerinde olduğunu görürsünüz..tabi ki saydıklarınız akıllı insanların yapması gerekenlerdir..çoğunu bnde yapıyorum zaten..fakat dikkat çekmek istediğim nokta o değildi..

3. dj_shark

dj_shark TÜİSAG Üyesi

Hacı benim web camle çektiğim fotoyu görsen 50 yaşında evde kalmış kızın olsa vermezsin o fotoğrafa :D sınav görevlisi bile kıs kıs güldü arkasını dönüp zoruma gitti :D

4. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

ayların stresinin sonucunda yeni bir stres dönemi bizi bekler vatana millete hayırlı olsunnn..artık fotoyla mı oynar da geçeriz yoksa oynaya oynaya mı geçeriz bakalımm..

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

cubukcua bu yazıya teşekkür etti.
  5. duygu

duygu TÜİSAG Üyesi

sınav itirazı sınava giren lehine sonuclanmış mıdır bugune kadar bileniniz var mı 69 la kalan biri olarak ümit arıyorum:(

6. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Bu sınavda olmuşmudur önceki tarihlerde bilemiyorum ama üniversite sınavlarında olmuşluğu var bilare şahit olmuştum..denemek lazım hakkınızı arayın yanlışlık olduğunu düşünüyorsanızı bence...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Çağdaş Özçam

Çağdaş Özçam TÜİSAG Üyesi

maça git bol bol küfür et içini boşalt..ben geçmeme rağmen oyle yapacagım kardes...

8. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım bu dilekçe meb eğitek e yazılmayacak mıydı. bir istersen kontrol et.sınav açıklamalarına bak.10 tl yatıracaktın.itirazları meb alıyor diye biliyorum ama yanlış bilgi vermeyeyim

9. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Ben küfretmeye sınav esnasında başladım. sınavın ortasında kağıdı kaleme bıraktım resmen küfrediyordum ki gözetmenle göz göze geldik. O da anladı durumu... Küfretmemek elde değil ki...

Sınavlarda rezalet oluyordu da ben böylesini görmedim. Yazıklar olsun. Bu kadar insanın emeğini, zamanını, parasını yiyenlere...

Bir bayan olarak beni bile çileden çıkardılarsa ben diyecek söz bulamıyorum. Şuanda hala mide rahatsızlığı yaşıyorum.

10. aonal

aonal TÜİSAG Üyesi

teşekkürler inşallah geçemeyen arkadaşların durumlarında da itirazlar sonucu düzelmeler olur ümidindeyim Allah herkesin yardımcısı olsun..

infra bu yazıya teşekkür etti.
  11. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Eğer davalar açılırsa ben de sorularda iptaller olacağını düşünüyorum.

Olmazsa garip olur zaten...

Daha önce bu konuda hangi sorular olduğunu yazmıştım.

Bence yapılması gereken bundan sonraki aşamalarda burda önce hatalı olduğunu düşündüğümüz soruları sıralyalım. Sonra tek tek o sorular üzerinden görüşlerimizi yapalım.

Bir düzen içinde gidersek amacımıza öyle ulaşırız.

Herkes kendine göre soru belirleyip görüş sunduğunda karışıklık oluyor amaca ulaşılmıyor.

Özetle Yapılacaklar;
    1- Hatalı sorular listelenecek

2- Belirlenen liste üzerinden sırasıyla görüşler sunulup itiraz edilip edilmeyeceği incelenecek

3- Geriye kalan soruların gerekçeleri ile açıklama yapılacak.

Tabi maalesef haftasonu araya giriyor burdan 2 gün kayıp olacak çünkü yeterli katılım olmayacaktır.

10 iş günü mü var önümüzde?

12. infra

infra TÜİSAG Üyesi

71
    Ancak hiç sevinemedim. Böyle bir rezalet olamaz!

13. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Merak ediyorum bu iş güvenliği uzmanlığı kadro açığını nasıl kapatacaklar...onu bırak bunu bırak insanda heves bırakmadılar..:/

14. aonal

aonal TÜİSAG Üyesi

değerli arkadaşım haklısınız.dediklerinizi uygulamamız iyi olur...

15. aonal

aonal TÜİSAG Üyesi

bu sayede belki bazı arkadaşlarımız için daha geçme şansı oluşur..

16. infra

infra TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben iptaller öncesi 69, sonrası 71 bekliyordum 71 geldi.
    Ancak bu iptallerin yapıldığı ya da sınavın doğru okunduğu anlamına asla gelmez.
    Bu kadar kişi beklediğinin altında puan aldıysa kesinlikle bir hata olduğunu düşünmekteyim.
    Bu ana kadar onlarca skandala imza atılan sınavda cevapların doğru okunmasına asla ve asla ihtimal vermiyorum.
    Lütfen şüphe duyan bütün arkadaşlar gerekli itirazlarını acilen yapsınlar.

17. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Ben de bu nedenle görüşümü bildirdim.

Dava açacak arkadaşlar varsa ortaklaşa çalışmamız lazım.

Çünkü kalan arkadaşlar hiç bir şekilde bilmediklerinden değil sınavın rezaleti yüzünden kaldı. O kişi ben de olabiirdim diye düşünerek hareket ediyorum.

18. TuncayTanriverdi

TuncayTanriverdi TÜİSAG Üyesi

serkan bey merhaba dikkatli okudum iş güvenliği genel müdürlüğü sitesinde açıklama var oraya yapıyorsunuz onlar toplucu EĞİTEK e gönderiyor.
    adamlar hem psikolojimizi bozuyorlarla hemde 15 tl 10 tl para kazanıyorlar ne karlı iş değil mi? birde şu sınav itirazları gelseydi onuda mahkemeye vereceğim.

19. esmerkurdele

esmerkurdele TÜİSAG Üyesi

iptal edilen soruların katkısının olup olmadığını merak ettiğim sınav, baraj değişmiş mi iptal edilen sorular herkes için doğru mu sayılmış henüz bir bilgilendirme mevcut değil.64 le kaldım iptal sorular öncesi 65 vardı . iptal soruların 5 ini doğru yapmıştım.. herşekilde 64 e ulaşamıyorum, inanılır gibi değil..yahu insan test sınavında beklediğinin kaç puan altında alabilir ki..

bana lise yıllarımı hatırlattı..

+ kaç bekliyorsun evladım?
    - valla 70 falan hocam..
    + 45 almışsın, otur.

20. infra

infra TÜİSAG Üyesi

Şu gergin ortamda beni güldürdün, Umarım bakanlıkta seni güldürür

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş