24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TuncayTanriverdi

TuncayTanriverdi TÜİSAG Üyesi

Fatih bey mantıklı düşündüğünüz taktirde bende sizinle aynı kanaatteyim. fakat avukatın incelediği davalarda böyle kararlar var sınavın toptan iptaline yönelik bir dava açılırsa herkesi ilgilendirir. zaten danıştayda böyle söylüyor ya sınavın iptal edilmesi için dava açacaksın yada şu sorular iptal edilesin ve benim sınav kağıdım tekrar incelensin de diyor kısacası.

2. eragon

eragon TÜİSAG Üyesi

Siz yatırdınız mı? Hangi hesaba ne şekilde yatırdınız ?

Ben
    Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün T.C Ziraat Bankası BeĢevler/ANKARA ġubesindeki 5495218-5001 no’lu hesabına 10 TL (KDV dahil) “sınav sonuçlarına itiraz ücreti” şeklinde para yatırmak istediğimde 30 TL havale parası istediler ve şu an yatırmadım.

3. semakmy

semakmy TÜİSAG Üyesi

yatırdım bu hesap numarasına yatırırsak ücret alırız dedi meb nını düzenlediği sınavmı diye sordu evet dedim tamam direk oraya yatırabiliriz dedi

4. eragon

eragon TÜİSAG Üyesi

Dekontunuzun üzerinde ne yazıyordu dikkat ettiniz mi? Uygun şekilde yatmazsa , bu defa da bunu uygunsuzluk gösterip, itirazı değerlendirmeme yapmasınlar

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. semakmy

semakmy TÜİSAG Üyesi

dekonta dikkat etmedim

6. mukader

mukader TÜİSAG Üyesi

eger yakınında zıraat onlıne atm varsa ordan yap.ücret alınmadan yapılıyor.tum işlemler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. heretic

heretic TÜİSAG Üyesi

atm den yapmayın arkadaşlar.. havale ücreti isterse meb in yapmış olduğu sınav deyin zaten orada bir tek hesap açılıyor banka memurunun karşısına ve oraya yatırın 10 liranızı.. havale ücreti vermeyin yani. ayrıca dekont üzerine "meb sınav itiraz" yazıyor otomatik çıkıyormuş bu yazı. bugün itirazımı yaptım ve gönderdim . hadi hayırlısı hepimize..

8. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

biz ne sınav iptal olsun ne de sınav kagidim tekrar incelensin diye degil...

atıyorum b kitapciginda 4,22,33,44,55 iptal olmustur..fakat 1,2,3,4,5 numaralı sorularında şu neden dolayı iptal olması gerekmektedir..veya cevabı şu olmalıdır diye dava açmalıyız..hakim bunu bilirkişiye sevk edecek..o da konunun uzmanı olacaktır..yani sınav sorularını hazırlayan fransızlardan olmayacagi için umutluyum..yanlış mı düşünüyorum?

9. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

Benim 2.hakkımdı şimdi birdaha eğitim almam gerekecek.birdaha okadar para vereceğim.çan eğrisi metodu kotodu uygulanacaksada biran önce uygulanmalı,yoksa 2şubata kadar kayıt yapmam gerekiyor.olmadı kayıt yaptırmadan önce arayıp sorayım böyle bir düşünceleri varmı.:k_karışık:

10. ycet

ycet TÜİSAG Üyesi

Desteklemek için mail adresi

Ortak bir metin oluşturup, bu maili Sn. Kasım ÖZER'e gönderelim ancak mail adresini biliyorsanız ltf paylaşın.
    Hatta bence bir adım daha ileri götürüp, aynı metinle Başbakanlığa bağlı BİMER'den de şikayette bulunalım.
    (Adımlar: > Başvuru Yap, > Dilekçe Hakkı, > Şikayet)
    Bimerin erişim adresi: http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

gepp bu yazıya teşekkür etti.
  11. İdil_e

İdil_e TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba,

Haftasonu forma giremiyorum.

Bu tartışmalar hiç kimseye bişe kazandırmayacaktır.

12. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar,

Lütfen daha sakin olun ve mesajlarınızı kırıcı nitelikte yazmayın.
    Mesajlarınızdan bazı şeyleri silmek zorunda kalıyorum. Böyle giderse mesajı komple sileceğim.
    Sizi anlıyorum ama sizinde beni anlamanızı istiyorum.
    Lütfen biraz daha dikkat,

ycet bu yazıya teşekkür etti.
  13. AYŞIN ÖCMENLER

AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

arkadaslar ne yapmamız gerekıyor...ortak bır yazıyla maıl atalım..tam adres verırsenız bende hemen maıl atarım...

ycet bu yazıya teşekkür etti.
  14. ycet

ycet TÜİSAG Üyesi

Kasım ÖZER'in mail adresi : kozer@csgb.gov.tr

gepp bu yazıya teşekkür etti.
  15. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

bakın sürekli bu şekilde mesajlar atıp insanları mahkemeden vazgeçirmeye hakkını aramaktan vazgeçirmeye çalışıyorsunuz.
    sizden ricam "Gelecek için, herkesi etkileyen bir adım atılmıyor. " diyorsunuz; bana sizin atmak istediğiniz adımı söyleyin yoksa sonsuza kadar susun.

ayrıca yanlış olduğunu düşündüğünüz soruları da paylaşmanızı istiyorum.
    not: bende sonuçları bekleyip kalınca çan hayali... vs. bu kişilerden hoşnut olmuyorum ama sonuçta kötü bir sınavdı ve iptal edilmesi gerekiyor. ayrıca bundan önceki sınavlar bu kadar rezil değildi.

16. nocturne

nocturne TÜİSAG Üyesi

Empati ve mantıktan yoksun mesajların en enteresanı bu mesaj oldu.

Diesel, bu mesajı gönderdiğine göre bu başlık altında bilgi paylaşımına herhangi bir katkı verme ihtimalin olmadığını düşünüyorum ve bu sınavda yapılan mantıksız uygulamaları kavrayamadığından kesinlikle eminim.

17. AYŞIN ÖCMENLER

benım pedagojık formasyon egıtımım var.yıllarca meb okullarında ucretlı ogretmenlık yaptım.bıldıgım bısey varkı sınav sonucunda basarı ortalaması bu kadar dusukse ogretmenın basarısızlıgı yada sınavın basarısızlıgı kabul edılır.bu da sorusturma nedenıdır.nasıl oluyorda 28 oranı basarı kabul edılıyor..bu sınava bıseyler yapmaları zorunludur.ancak bunu sınav acıklanmadan once yapmaları daha prestıjlı olurdu dıye dusunuyorum..bı tarftan ınanmak ıstıyorum can egrısıne...ama su ana kadarkı polıtıkaları umudımı kaybettırıyor.cunku olay bastan sona fıyasko...

18. Diesel

Diesel TÜİSAG Üyesi

Kaan bey, benim yazdığım mesajı silerek forumu kurma amacınızıda belli ettiniz. Yazdıklarım bu forumda yapılmaya çalışanları çok güzel özetliyordu. Sizden farklı düşünenleri kaldıramıyorsunuz. Size bundan sonraki çalışmalarınızda kolay gelsin. Bundan sonra burada işim olmaz.

19. AYŞIN ÖCMENLER

bence ortak formatta bır maıl atatlım arkadaslar

20. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

cok da tınnnnn...

kaan bey bu arkadasa dikkat edelim yarın obur gun baska nickle gelip su nasıl bu nasıl diye sormasın...

esat1903 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica