24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. capodicapi

capodicapi TÜİSAG Üyesi

evet arkadaşlar bu sessizliğin anlamı nedir?

ycet bu yazıya teşekkür etti.
  2. AYŞIN ÖCMENLER

AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

aynen katılıyorum...evli evine köylü köyüne gibi oldu...konu kapandı...bugun dershaneyi aradım...biz neye calısacagız şimdi dedim...cevap olarak aynı kitaplara cevabını aldım...hala hersey şaka gibi değişen hiçbirşey yok...

3. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

kim derdiki bir gün ayrılıp gideceğiz.kazanan sessizlikte kazanamayan maddi imkansızlıkta.

hani nerede meftunun telini verenler hani nerede meb in telini verenler hani nerede SORULARIN YANLIŞ OLDUĞUNU DÜŞÜNENLER.artık ateş almaya mı geliyorlar???NEREDESİNİZ?hani hatalı sorularınız vardı da herşeye doğru diyen arkadaşlar.NEREDE?yoksa düzene ayak uydurdunuzda o yüzden mi?yoksa düzenin bir parçasımı oldunuz.hani bencede 5-6 soru iptal olması gerekli diyipte her soruya doğru diyenler.GEÇTİNİZDE HER SORU DOĞRUMU OLDU.

4. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

A-37 basit boğucu gazla kimyasal boğucu gaz arasında fark var.bu konuyu iyi irdeleyin.bu soru yerine A 7 iş güvencesi sorusunu alın daha iyi.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

A 54 kriko sorusu.bu soru neden yanlış diye düşünüyorsunuz.kriko nedir?bu soruyu lütfen çıkartınız.körle dövüş etmeyiniz.iptal edilmesi gereken sorular belli.kriko nedir.bilirkişiye gitse ne diyecek.her aşamaya kendinizi koyun.mevzuatta yeri olmayabilir.o zaman yanlışise diper sorular doğrudur mevzuatta yeri var diye.herşey mevzuat mı hani iş güvenliği kültürü.

kriko neye yarar.

aonal bu yazıya teşekkür etti.
  6. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

geçme.olması gerekeni yap.ben kaldım geçtim sorun değil ama.olması gerekenler var.ben yorumumu kattım.ben kaldım.objektif bilgi önemli.ben kaldım ya dünya umurumda değil herkes kalsın değil olay.veya arkadaşlar dava açacak.mağdur olmasınlar.kim bilginin üzerine bilgi koyarsa başım üstüne.bak.maillede soruları yorumladık.arkadaş dediki bu yüzden yablış olamaz mı..olur.ama dedim bak buda var.tartıştık.ben fikrrimi söyledim.

bazıları körü körüne yanlışa doğru diyiyor bu değil.ben kaldım belki 1 puanla veya 5 puanla geçen arkadaşlar olur.onların duasını almak ta bana yeter.

Ama bunu bakanlığın yapması bize sade ve öz açıklama yapması gerek.ben şu soruyu şu sebeple iptal etmedim.bunu demesi gerek.ama ne ses var ne seda.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

NEDEN MADDİ DESTEKTE BULUNACAKSIN.BU SÜREÇTE YER AL.1 ADIM ÖNDEYİZ EĞER GEÇMİŞSEN SINAVDAN.HAKİM SANA NEDEN SORSUN BUNU.HADİ SORDU SANENE SORU HATALI BEN GEÇTİM.YANLIŞA DOĞRUMU DİYEYİM DİYEMEYECEKSEN EĞER YARIN YANLIŞA DOĞRUMU DİYECEKSİN.

ASIL SENİN EN BAŞTA YER ALMAN GEREK.EĞER ALMIYORSANDA PARANDA SENİN OLSUN MÜLKÜNDE.SEN BELGENİ AL YAT AŞAĞIYA.

8. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

ÇOK MU YANİ BİR ROBİN LEVKAV ÇIKMASI.İNAN VİCDANIN RAHAT OLUR VE O BELGE İLE KAZANACAĞIN PARANINDA KAT KAT ÜSTÜNDE YAPARSIN.BİFİİL BU DAVANIN İÇİNDE OL.MADEM MADDİYATINDA VAR.BU DAVANIN DIŞINDA OLUPTA SADECE MADDİ DESTEK VERMEKLE OLMAZ.

9. pınar

pınar TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar ,

belge sahibi olarak şu anda belgesi olmayan biri gibi muamele gördüğümüz bir sürecin içine soktular bizleri, şu anda cebimde bir bakanlık imzalı C sınıfı uzmanlık belgesi var , 12 senelik ciddi bir iş tecrübesi var ama nafile... sonuç ne olacak peki,bence hiçbirşey , bu bakanlık ve bakanlık bünyesindeki ehil olmayan yöneticilerle bu iş nereye kadar gider acaba?fikri olan varsa paylaşsın... iyi çalışmalar ....

element61 bu yazıya teşekkür etti.
  10. replican

replican TÜİSAG Üyesi

burdayız arkadaşlar site biraz değişti birde çoğumuzda yılgınlık başladı ondan şuan tahminim çoğu kimse yapılan itirazların sonucunu bekliyor ondan sonra yine hareketlilik olur biz bu konuda çaba sarfederken bakanlık hala bildiğini okuyor bu iş ancak mahkeme sonunda çözülecek gibi

11. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

burdayız..itiraz sonuçlarını bekliyoruz..belki insafa gelirler diye..

12. D sınıfı

D sınıfı TÜİSAG Üyesi

bende burda her sabah yazılanları takip ediyorum... bir şey var his ,sanıyorum sınav iptal edilsede %28 başarı ile de kalsa yine iş güvenlik uzmanlarının çoğalmasını istemiyenler kazanacak. en azından zaman kazanacaklar. kötü sınav, itiraz, sınav iptal rant ortada ?

13. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Şu anda bakanlık uyuma numarası yapıyor.uyuma numarası yapanıda uyandırmak çok zordur.hepbirlikte yaptıkları uyku numarasından uyandıracağız onları.

14. scofield

scofield TÜİSAG Üyesi

Nasıl olacak peki? Adamların uyanmaya hiç niyeti yok ki!
    Bu arada sorulara itiraz dilekçeme cevap geldi. Ekte görebilirsinizrezilliği. İnternetteki açıklamanın aynısı. Diğer iptal edilmesini istediklerimin neden iptal edilmediğinin sözü bile geçmiyor. İnternette herkese duyurduğun şeyi postayla tekrar yollamanın açıklamasını anlayamıyorum.

Ekli Dosyalar:

15. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

o sayfanın altında numaralar var.ara cevabını öğren neden açıklamalı cevap vermediklerini öğren.uyandırmak için aklına gelen tüm yasal hakkını kullan.

16. akincaylak_35

akincaylak_35 TÜİSAG Üyesi

hocam kusura bakmayın bır soruy sormak ıstyorum ve cevaplandırırsanız sevınırım.ben sınav sonucuma ıtıraz attım ve bunu kargo ıle gondrerdım sımdı ben bakanlıgı arıcam ve forumlrda okudugum gbı 4 hanelı bı şifre gbı bıseymı vereceklerde bı sıteden ogrencem yoksa enım gonderdgım gbı onlarda bana yazılı olarak mı donecekler? sımdıden tesekkurler.

17. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

4 haneli şifreyi boşverin.sınav açıklamalarını okuyun.size yazılı cevap verecekler.4 haneli şifre ile ne yapacaklar?ne ilgisi var o şifenin.o şifre dedikleri kayıt altına alınan dosya numarasıdır.onları ilgilendirir.biri ortaya garip garip şeyler atıyor.ve buna sağlıklı cevap verende yok.arayın bakanlığı bilemedim ki diyecektir.gerçi zamandında açıklama yapmışlar.
    bunlar hep girişteki güvenlik veya sekreterin işgüzarlığı.
    siz itirazınızı yaptınız mı?evet.o zaman sonucu bekleyin yazılı olarak.

18. Yuri

Yuri TÜİSAG Üyesi

Bakanlıktan dilekçemizi Abdullah Çevirici bey teslim almış kargo yolu ile. Bakanlığı arıyorum santral 0312 296 64 68 nolu numarayı arayın diyor 3 günndür arıyorum ne açan var ne duyan. Şifreyi nasıl alacağımız bile belli değil nasıl bir yöneticiliktir bu anlamış değilim.

19. Ferat TEKTAŞ

Ferat TEKTAŞ TÜİSAG Üyesi

burdayız kazansakta kaybetsekte

20. yakamoz

yakamoz TÜİSAG Üyesi

geçen hafta perşembe ankara eğitek i aradım sınav itirazları ne oldu diye. hatta dedim bir sonuç çıkarmı. adam biraz araştırdı ve itirazların topluca geldiğini ve topluca ÇSG bakanlığına gönderileceğini söyledi. Şimdiye kadar da olumlu sonuç çıkan pek olmadı dedi. Ancak silinti kazıntı gibi bilgisayarın okyamadığını inceliyorlarmış. telefondaki adamın dediğine göre... hayırlısı 69 alan birisi olarak bekliyorum ama ...:(

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica