24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. simyaci35

simyaci35 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar İdare mahkemesinin temyiz mercii DANIŞTAYdır.Yargıtayda veya Danıştayda olan dosyanın akıbeti için ilgili mahkemenin resmi internet sitesinde "dosya sorgulama" butonu var.Buton tıklandıktan sonra; yerel mahkeme adı, dosya esas nosu, dosya karar nosu ve karar tarihi girildikten sonra ara denince dosya akıbeti çıkar.Bu saydığım bilgileri bilen herkes bakabilir.
    Saygılarımla...
    Not:İnternet sitesinde dosya sorgula butonu tıklanınca internet güvenliği için önerilmez diye ibare çıkabiliyor.Buna itibar etmeyelim:düşünceli:

2. ycet

ycet TÜİSAG Üyesi

Sn Levkav ölen kalan yok ama şu aşamada dava sonucunu beklemekten başka çaremiz yok, yazılacak herşey yazıldı ve paylaşıldı.
    Ancak artık burada dava sonucu hakkında bilgi sahibi olanlar paylaşımda bulunur diye düşünüyorum.
    İSGDER ve Tuncay beyin açtığı davaların dışında eğitim kurmumuzdaki bir hoca 2 dava daha olduğunu söylemişti.

3. TuncayTanriverdi

TuncayTanriverdi TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bizim davada bilirkişi ataması yapılması için Gazi Üniversitesine mahkeme tarafından yazı yazıldı
    durum şimdilik bu

4. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

hayırlısı artık.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

arkadaslar tuncay bey in actigi dava 18 tane bilirkişiye sevk edilmiş..masraf konusunda ben dahil burdan cogu arkadas destek olacagimizi ifade etmistik..sadece bilirkişi maliyeti 1800 tl tutuyormus..bilgilerinize

6. burki_1907

burki_1907 TÜİSAG Üyesi

bir hesap numarası verilse bizimde çorbada tuzumuz olsa iyi olur aslında...verilen sözlerde tutulur...sonuçta bu hepimizin davası...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatihmyilmaz

24 aralık İş Sağlığı Güvenliği Sınavı Magdurları ismiyle tuncay bey facebook ta bir grup kurdu arkadaşlar..tüm arkadaslarımızı oraya bekliyoruz..

BANKA ADI: GARANTİ BANKASI ANAFARTALAR ŞUBESİ
    HESAP SAHİBİ : TUNCAY TANRIVERDİ
    HESAP NO : 6654197
    İBAN NO :TR96 0006 2000 7110 0006 6541 97

8. fatihmyilmaz

bu hesap numaraları az once bahsettigim facebook taki gruptan tuncay bey in mesajından alınmıştır..

9. fatihmyilmaz

yardımcı olacagini soyleyen arkadaslar, bu dava hepimizin davası diyen arkadaslar neredesiniz?????

10. veysel34veysel

veysel34veysel TÜİSAG Üyesi

tuncaybey ne oldu davanın sonucu son gelişme nedir davada neler yaşanıyor haberdar ederseniz sevinirim ve bende 133 mayıs sınavı için dava açacağım lütfen izlediğiniz yol için yardım edin size mail adresimi vereyim veya buradan cevap yazın tşk ederim birçok insan sizden cevap bekliyor ve yardım istiyor tşk ederim şimdiden..asknedensiz@hotmail.com

11. ISG-isg

ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi

eski dava ne durumda arkadaşlar ?

12. fatihmyilmaz

arkadaşlar tuncay bey ile konustum, dava aynen devam..dönmek yok..merak etmeyin..kendisi 13 mayıs ta 88 alarak isg uzmanı oldu..02 temmuz sınavında iptal edilen 3 soru sonrasında ben de isg uzmanı olmaya hak kazandım..ancak bu açılan davayı geri çekilmesi için bir neden degil..kendisi ile birebir konusmak isteyen varsa ozelden msg atsın tel nosunu vereyim..

13. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Biz buradayız.Mayıs sınavında geçtik.kalsakta geçsekte buradayız sonuçta.Keşke imkanım olsada tuncay bey e yardımcı olabilsem.Biz 24 aralık mağdurlarıyız.Bu ayrı birşey.Belki bir çok kişi bu sınavı görmedi.
    Şunu söyleyeyim.Biz o sınavda başta tuncay bey koşturmasaydık kaç kişi mayıs 2012 sınavından geçerdi?o kadar kolay sorarlaymıydı sizce?Samimi olalım.ben hiç atmadıysam 50 tane mail attım müdürlüğe.Bilgi edinme kanununu kullandım.
    Ne olacakua bpşver?Bakınız.Temmuz sınavına o arkadaşımız dava açmasaydı 3 soru iptal olmazdı.kaç kişi geçti o dava sayesinde.eğerki haklı olmasaydı bu temyize giderdi.ama gitmedi.herzaman dedim.doğru kaç tane?Hukuka inancınızı yitirmeyin.
    Şu anda 24 aralık için Ankara da saygın üni den bilirkişi tayin etmiş.Ben olsam bilirkişileri redederim.Çünkü kurulda aynı üniversiteden akademisyenler yok muydu vardı.
    hatayı ben yaparım.ama binleri ilgilendiren konularda hata yapılmaz.
    şimdi yeni kanun çıktı.biz iş güvenliği uzmanlarıyız.işvereni düşünerek kanun çıkmaz.bu borçlar kanunu değil.eğer işvereni düşünülerek yapılanlar isg kültürü oluşturmaz.ve yakın zamanda bu belgelerde iş yapmaz.herkesin görüşü alınacak.doğru bulunacak.işveren ne der diye düşünülürse eğer isg önleme görevini yitirir.

14. hallederiz

hallederiz TÜİSAG Üyesi

merhaba arkadaşlar. yeni üye oldum ilk mesajım. mayıs sınavına bazı sebeplerden dolayı giremedim. aralık ta 69 la kaldım. umarım bu dava kısa sürede sonuçlanır da biz de önümüze bakarız artık. bi de şunu sormak istiyorum. mayıs sınavına girmedim ama 2. sınav şansım duruyo hala dimi

15. veysel34veysel

sınav sonuçlarına itiraz hangi durumda itirazım sonucunda bişey gelmedi verilmedi bilgide yok

16. veysel34veysel

cevabı gelen varsa bilgi versin veya admin bilgilendirsin

17. adisg

adisg TÜİSAG Üyesi

itiraz sonucum banada gelmedi, nereden öğreneceğim onuda bilmiyorum.nereden öğrenebiliriz?

18. hallederiz

hallederiz TÜİSAG Üyesi

aralıklarda kalan arkadaşların çoğu mayısta geçti. o yüzden buraya bakan pek yok. ben mayıs sınavına giremedim. şu aralık sınavı davası ne zaman sonuçların varmı bi bilgisi olan?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica