24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. euysal

euysal TÜİSAG Üyesi

Abbas Güçlüye hem kendi adresinden hem milliyetten mail attım. Habertürke de gönderdim.
    Teşekkürler tkaracaylı

2. isgcevre

isgcevre TÜİSAG Üyesi

Ben bu soruda yapılan itiraza katılmıyorum, soru gayet açık ve doğrudur. Eğer akülü forklift kullanılacaksa susturucuya gerek yoktur, kullanılmıyorsa susturucu kullanılmalıdır. Bu konuda hemfikiriz. Ancak; soruda kullanılacak olan forkliftin akülü mü yoksa aküsüz mü olduğu belli olmadığı için cevap şıkkı içinde "susturuculu" kelimesinin geçmesi gerekirdi aksi taktirde cevap eksik olurdu. Dolayısıyla D şıkkı "Akülü, susturuculu ve statik elektriğe karşı önlemi alınmış türde forklift." Doğrudur diye düşünüyorum.

3. Çağdaş Özçam

Çağdaş Özçam TÜİSAG Üyesi

Milliyet gazetesı mıllı egıtım muhabırı Sibel Hanım a ulasdım konuyu anlattım,soruları ıncelettırıp konuyla ılgılenecegını soyledı,sizler de Sibel Hanım'a baskı yaparsanız bişeyler cıkabılecegını dusunuyorum,ayrıca 18 kısı aynı anda ıtırazlarımızı aras kargo gunaydın ıle gondermıs bulunmaktayız,herkezın uzerıne dusenı yapacagından emınım..herkeze hayırlı olmasını dılıyorum..ıyı aksamlar..

4. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Ziraat Bankası Emek Şubesi’ndeki TR 85 0001 0007 6540 5083 1150 07 IBAN No’lu hesaba “Sorulara İtiraz Ücreti” adı altında 15 TL(KDV Dahil)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. lucam

lucam TÜİSAG Üyesi

onu sormamıstım 15 sayfalık itiraz hazırladım kargoladım zaten..hepsi tek tek açıklayıcıcı o dökümanı burda bütün arkadaşlarla nasıl paylaşabilirim diye sormustum?

6. ozdemir

ozdemir TÜİSAG Üyesi

bende az önce her iki mail adresinede mağduriyetimizi anlatan bir mail yolladım..yeni mailler varsa bekliyorum..bugün işi güçü bıraktım bu konuya ayırdım bütün zamanımı. :)

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

hem akülü hem mazotlu çalışabilen fortlif ler mevcut diye biliyorum yanlışmı acaba ?

bu arada itiraz dilekçemi verdim inşallah hakkımızda hayırlısı olur

8. ozdemir

ozdemir TÜİSAG Üyesi

dosyayı hotfile.com adresine yükle linki bizlerle paylaş lütfen.

9. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

hem saçma sorularla hazırlanmış bir sınava giriyoruz..hem de hakkımızı aramak için çile çekiyoruz ..nasıl bir zihniyettir..nasıl bir sınav sorusu hazırlamadır bu?bu akdar insanın emekleri umutları bu kadar mı değersiz onlar için..

10. Hakan COŞKUN

temmuz sınavında 8 soru iptal edilmiş..bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

11. roninx35

roninx35 TÜİSAG Üyesi

arkadaslar bende itiraz dilekçemi gönderdim.13 tane soruya yer verdim.inş. hakkımızda hayırlısı olur.herkes itiraz ederse bence bi deişiklik olacak gibi gozukuyor.

12. ozdemir

ozdemir TÜİSAG Üyesi

ben 5 tane diye hatırlıyorum. 3 tanesi iptal edildi. 2 tanesinin doğru şıkkı değişti. o sınavda bile 5 soru değiştiyse bence bu sınavın yarısı değişmeli yada iptal edilmeli.

13. Hakan COŞKUN

değişmesi gerekn çok soru var bencede..inşallah hakkımızda hayırlısı olur..anlamadığım nokta maden yanlışlar doğruyu götürmüyo madem bilemediğin soruya salla belki tutar diyosun o zaman neden böle kimse geçemesin diye saçma bir sınav yapıyosun?aklım almıyor nedense..

14. ozdemir

ozdemir TÜİSAG Üyesi

umarım dilekçeleri aklı başında biri değerlendirir....sınav mağduriyetinden sonra bide dilekçe mağduru olmuyalım

15. madenesk

madenesk TÜİSAG Üyesi

Bugün 5 arkadaşımla birlikte 13 tane soruyu içeren itiraz dilekçelerimizi kargoya verdik ....

16. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

geçmiş olsun. iyiki sormuşsunuz sonradan. yoksa bir çuval incir çöpe.

17. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bende Yurtiçi Kargo ile gönderdim 1 saat kadar önce. Uçak Kargo göndereyim dedim ama gerek olmadığını
    Yarın Sabah 10 gibi orada olacağını söylediler.
    Hepimizin hakkında hayırlısı olsun diyorum. Yalnız süper örgütlendik arkadaşlar. Bir çok grupta tartışıldı konu. Şahsen ben 1000'in üzerinde sadece C Sınıfı itiraz dilekçesi olacağını düşünüyorum.
    Bu arada sınava kaç kişi girdi bilen var mı ?

18. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

lucam şöyle yapsan, bir üst menüye gittiğinde Yani 24.12.2011 İş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ? konu başlıklı şu anda bulunduğumuz sayfanının bir üst başlığı olan İş Güvenliği Uzmanlığı sınav Soruları başlığına tıklayın. Bu kez Konuyu Cevapla yerine Konu Aç diye bir başlık çıkıyor. Orada da üst ikonlarda dosya ataçlama kısmı var. Kaan Bey'in onaylaması gerekiyor tabii ama bakar bakmaz onaylayacaktır.

19. SELCUK

SELCUK TÜİSAG Üyesi

bu sınava kurşun kalemin kurşundan yapıldığını sanan geri zekalılarda katıldı. saçma sapan soruların çoğu genel kültür olarak bilinmesi gerekir. 50 puan altında alanların hiç bir şey söylemeye hakları yok. 90'in üzerinde alanda ya soruları bir yerden temin etmiştir yada bakanlıktaki ortamda nefes alıp vermiştir. biz o ortamlarda bulunmadığımız için o şekilde düşünemiyoruz.

eğitim dökümanlarını çasgem'in hazırlaması gerekirdi. derslerin içerik sınırları belirlenmesi gerekirdi.

20. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

ilker bey 2 temmuz sınavında sadece 2 soru iptal edildi demişti

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica