24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. gap2004

gap2004 TÜİSAG Üyesi

Sınava itiraz dilekçe sayısı 1400 civarındaymış

merhaba arkadaşlar 24 aralık 2011 sınavıyla ilğili olarak isgder iş sağlığı ve güvenliği genel müdürü Kasım bey'le telefonda görüşmüşler.
    Bakanlığa ulaşan itiraz dilekçe sayısı 1400 civarındaymış.

2. btepebag

btepebag TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar...yeni yıl hepimize başarı, huzur, mutluluk getirsin. Inş yeni yılda emeklerimizin karşılığını alırız...sevgiler ....saygılar..

3. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

aynen arkadaşlar umarım yeni yıl herkese sağlık mutluluk huzur ve başarı getirir..güzel bir yıl geçirmeniz dileğiyle..

4. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

1400(itiraz eden)x 15,00 tl (itirazücreti)=21000 tl kurum hesabına.
    5 sayfa çıktı ortalama 2,5 tl int.cafeden 1400 kişi =3500,00 tl
    kargo parası ortalama 10,00 tl x 1400 kişi =14.000 tl
    git gel dolmuş parası 4,00 tl den x 1400 kişi =5600,00 tl
    diğer ücretler kalsın.sonuçta 44100,00 tl lik bir değer yarattık.Bu zamana kadar çalışma - işten izin alma - otelde kalma - diğer masraflar daha yok.
    Sadece ben sınava itiraz için 42,00 tl lik masraf yaptım.

Zormuydu şu sınavı doğru düzgün yapmak.akademisyenler böyle mi soru hazırlar.zor sor çok zor sor ama kafa kurcalama.ben niye 14 müydü 15 miydi yaş düşüneyim ya.iki kelime ekleyemedinizm mi bu soruya.bilgiyi ölç.bir soru 5 defa nedemek istiyor bu diye okunur mu.4 şıkta yanlış cevap yok hepsi doru.5 dk bir soruya baktım ya.verdiğim para;
    bu sınavı hazırlayanlara bilerek ciddi hata yapanlara - görevi olupta soruları kontrol etmeyenlere ve en önemlisi soruları dışarı sızdıran ve buna alet olan (kesin bilgi değil) varsa haram olsun.
    ayrıca itiraz yapılan tüm soruların gerekçeli olarak neden iptal edilmediği veya edildiği yazılı olarak verilmesipaylaşılması gereklidir.biz bu soruyu şu sebepten dolayı iptal etmedik demeleri gerekmektedir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. bozo13

bozo13 TÜİSAG Üyesi

milli piyango bileti aldım 3adet.Biri bana, biri eşime, biri de kızıma.Bakalım hangimize 40000000 çıkacak.:):)

*****2012 ***herkes için hayırlı olur inşallah

6. bozo13

bozo13 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar kesin bu soru değişir ve iptal olur dediğiniz soru var mı?
    bence;
    b kitapçığı 34. soru iptal olur.
    b kitapçığı 55. soru c olarak değişir
    b kitapçığı 67. soru b olarak değişir
    b kitapçığı 85.soru b olarak değişir

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar merhaba,
    Ana sayfaya CHATBOX açtım.
    Mesajlarınızı ve tebriklerinizi buradan herkese iletebilirsiniz.

8. asilord26

asilord26 TÜİSAG Üyesi

en son durum nedir acaba? kaç soruya itiraz edildi ve hangileri ?

9. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar merhaba.gruba bende Yeni katildim.yazilan butun yorumlari Tek,Tek okudum.ankarada oturuyorum.bende madurlardanim.tabikide dilekcemi yazip yolladim.itiraz sorularimla beraber.vallahi psikolojim bozuldu bu sinavdan sonra.64 alacam galiba,kalacam yani.ama umidim var benim.cunku 10 un uzerinde hatali soru var kesin.bence baraji 62,63,64 e kadar cekecekler.insallahhh yaaaa.ne olur sizce baraji indirirler mi?

10. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

barajı çektik demezlerde sorular iptal olacak o kesin .. kesinlikle sınav iptal de olmaz ! bakalım ne kadar soru hangi sorular değiştirilcek ??

11. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Aynen.sinavin kesinlikle iptal olacagini dusunmuyorum.tahminim 10 sorunun uzerinde ya iptal olacak,yada siklari degistirilecek.hayirlisi yaaa artik.ama herkesin emegi var.bence 60 alan bile gecmeli kesinlikle

12. bozo13

bozo13 TÜİSAG Üyesi

b kitapçığı 34. soru iptal olur.
    b kitapçığı 55. soru c olarak değişir
    b kitapçığı 67. soru b olarak değişir
    b kitapçığı 85.soru b olarak değişir

13. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Daha fazla soru iptal,veya cevabi degisecek.10 soru bekliyorummm..

14. asilord26

asilord26 TÜİSAG Üyesi

15 soru bile iptal olabilir...

15. keremo84

keremo84 TÜİSAG Üyesi

16. bozo13

bozo13 TÜİSAG Üyesi

zannetmiyorum çünkü bunlar eleme yapmak istiyorlar,zaten herkes 60 ile 70 arasında,herkesin kazanması işlerine gelmez

17. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar benim şahsi görüşüm 2 yada 3 soru iptal edilir diğerlerini bir kılıfa uydururlar diye düşünüyorum..umarım sizin dediğiniz gibi 10 soru iptalleri yada barajı aşağı çekme gibi durumlar söz konusu olur..ama ben kendimi ümitlendirmiyorum kaldım diye düşünüyorum..ne yapacakları belli olmaz..bence szde fazla ümitlenmeyin ..ne kadar yüksekten uçarsanız düşüşünüz o kadar ağır oluyo..

18. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

nikor anlıyorum seni hani ne kadar ümit beslersen o kadar çok kırılırsın gibi bir söz vardır doğru benim hayatımda da hep böyle olmustur ama :)) bu sefer öyle değil en az 5 soru iptal bu sınavda

19. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

ben buna b 33 ya iptal olur yada kare kırmızı olur diye ekliyorum.çünkü mavi daire bizim yönetmelikte yok

20. Sinan

Sinan TÜİSAG Üyesi

nasıl bir açıklama yapacaklar çok merak ediyorum. Bir iki soru olsa sıkıntı yok da, 15 civarında soruya ne kılıf uyduracaklar bakalım. Sonuçta elimizden itirazdan fazlası gelmez o da var, hayırlısı..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica