24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

yani bide o var iptal denk gelmezse direk meftayız valla :)

2. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

bak gene stres bastı :)

3. moztrkk

moztrkk TÜİSAG Üyesi

sınav sorularına iliĢkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde (8 Ocak 2012 tarihine kadar) ĠSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine ĠSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.
    ne demek ????? benim burdan anladığım ayın 8 ine kadar ki zaman 7 si saat 23:59 da biter ..kendi yaptıkları sınav uygulama duyurusuna aykırı.
    bizim itirazlar 29 aralık saat 17:01 olsa kayde almıycaklar
    sizce bu ne ben soruyum siz cevaplayın arkadaşlar .Eğer beklemediğim bi sonuç çıkarsa sırf bu gerekçeden bile hukuksal yollara başvurcam . Adam yerine koymamak resmen bu . Sen gel 30-40 tane saçma ,uydurma ,rezil,değerlendirme ve ölçme ile alakası olmayan + mevzuat dışı olan soru sor bide hukuksal olarak verdiği tarihte açıklama dingonun ahırına çevirdilir acaba siz yada ben sınava 15 dk geç kalsam alcaklarmıydı ????????
    LÜTFEN uyumayalım.Bu sınava katılan herkes zaten eğitim olarak belli bir barajın üstünde hakkımızı arayalım .
    Forumda okudum bir arkadaşımız paylaşmış her hangi çıkcak olumsuz bir sonuca karşı aramızda bir komisyon oluşturmamız lazım.

4. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

ben daha öncede söyledim sonuca umutlu bakmıyorum,şaşırtacaklarını sanmıyorum,zaten kasım bey demiş ''süreç normal olarak işleyecek'' artık kimin lehine siz düşünün

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

demiştimya milletvekili maaşları aynı hafta içinde tasarlandı,görüşüldü,oylandı,seçildi... cumhurbaşkanı veto etmese aynı hafta para hesaplarda olcak,belki yatmıştırda.
    fakat bu sınavda herşey normalmiş gibi 16 gündür bir açıklama yok,ayıp arkadaş yavv

6. dj_shark

dj_shark TÜİSAG Üyesi

bu soruları hazırlayanlar arasında bu soruyu hazırlayacak kapasitede adamlar varsa bu sınavın içinde bir bit yeniği ararım. Dış ülkelerin bile parmağı vardır bu işte bana kalırsa

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

adresine isggm den posta gelen var mı? arkadaşlar.en geç 8 ine kadar gelmesi lazım,bana gelmedi.

8. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

onlar kargoyla değil ptt ile yollarlar.pazartesi değil çarşamba gelir.onlara göre postaya verme tarihi önemlidir.söz konusu biz olursak 2 gün içinde 17.00 a kadar ellerinde olması gerekir.

9. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

aynen öyle kardeş...

10. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar benim anlamadığım.bunlar simdi hangi soru hatalı,veya şıkkı degisecek bunun cevabını yazılı olarak kendi sitelerinde (isggm) de vermiyeceklermi.?

11. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

evet kardeşim vermeleri gerekiyor,,ama kurumsal üst yazıyla;
    (Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü)

İlgi: 23.2.2011 tarihli ve 2011/PrNo:13 sayılı protokol.

İlgi protokol kapsamında 2.7.2011 tarihinde Ankara’da tek oturumda merkezi olarak yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı (A, B ve C sınıfı) sınavından sonra adaylarca usulüne uygun olarak yapılan itirazlar değerlendirilmiş ve aşağıda belirtilen iptal ve cevap şıkkındaki düzeltmelerin göz önüne alınarak, değerlendirmelerin buna göre yapılması uygun görülmüştür.

Bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

GİBİ

12. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Eyvallah kardesim.açıklasınlar artik yaaaa.yeter artik.birçok insan bunu bekliyor.yaziktir yaaaaa.

13. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Bugun bir haber cikmadiii.yarina kaldikkkkk.birgun daha stresleee geçsin bakalim.olan hep bize oluyor zaten...

14. hidayet

hidayet TÜİSAG Üyesi

Siyasetle parti ile ilgisi yok söyleyeceğimin.. Adalet yok, eşitlik yok, dünyanın en ağır vergilerinin altında ezilen bir millet.. telefonu dinlenmeyen, hakkı yenmeyen yok, trafik felç, insanlar tanıdıkla iş yapıyor.. Üniversitede hoca olmak için ingilizce makale yazmak zorundasın, dünyanın en pahalı akaryakıtı bizde... tanıdığın yoksa ne işe girebilirsin ne para kazanabilirsin.. birilerinin ağzını kokusunu dinlersin emekli oluncaya kadar.. olunca da 5 sene yaşamadan geberir gidersin zaten.. alnımızın teriyle ders çalıştık üç kuruş kenara koyup kursa gittik sınavı kazanalım diye onun da içine ettiler.. iş güvenliği sınavında sorular sızdırılmış, iptal edilmiş, yok şıklar değişmiş kimsenin umurunda bile değil bizlerden başka.. alsınlar sınavlarını gözlerine soksunlar bu saatten sonra, kazansam da kaybetsem de bu ülkeye verdiğim tüm emekler haram olsun.. kusura bakmayın arkadaşlar ama olan biten bu kadar basit..

15. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

bu kadar yalın ve sade özetlemişsin tüm olan biteni.

16. hakanöz

hakanöz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba!!
    Keşke hepimiz doğru yapabileceğimiz soruları doğru yapsaydık ta bunları konuşmamış olsaydık!!Ben 65 bekliyorum fakat birtaraftan da kendime kızıyorum neden bu durumdayım diye!!Yaklaşık 2 ay boyunca çalıştım,gece-gündüz demeden!!Ama hayatta bazen böyle şeyler yaşanıyor.%50 soruları hazırlayanlar,%50 beni hatam olarak düşünüyorum.İnşallah mantıklı incelelerler sorularıda lehimize olur durum!!

17. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Kardesim guzel hoş solemissin ama.kendini hic suçlama.bende aynı durumdayım.aynı şekilde çalıştım.bizim bu sinavdaki hakkımız 80 in uzerinde.bu sinavi bu sekildde hazırlayanlar utansin,uzulsun.hak yerini bulacak.ben inaniyorumm.

18. Sinan

Sinan TÜİSAG Üyesi

Hakkımıza hayırlısı olsun arkadaşlar ama yine de nasıl bir karar çıkacak; hatalarını mı düzeltecekler blakis hata üzerine hata mı ekleyecekler çok merak ediyorum..

19. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Sonuna kadar yazdıklarını destekliyorum ve her zaman görüşlerine katılıyorum.saygılarımla.

20. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Bende katılıyorum sonsuz.hatta malesef bende birsey söylemek istiyoorummm."deveye sormuşlar boynun neden egri,o da demiski nerem dogrukii"ülkemiz malesef bu durumda.ama bizler yılmadan,korkmadan üstlerine gidecez.hakkımızı arayacaz sonuna kadarrr.birseyler degisecekkk.mecbur.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica