24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. akincaylak_35

akincaylak_35 TÜİSAG Üyesi

kaan bey bende ergonda egıtım aldım ama bana ıtıraz dılekcesı elıme ulasmadı mumkunsu bana atarmısınız dılekceyı.

2. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

size zahmet banada atın

3. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

sınav sorularına iliĢkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde (8 Ocak 2012 tarihine kadar) ĠSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine ĠSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Ben bu bildirim yerine getirilmedi diye nereye dava açmalıyım? MEB mi? Çalışma bakanlığı mı? Gerçi dava açmak işimede gelmiyor açıkcası sırf bir sınav için 150 tl para yarcayıp üstüne İST-ANKARA git gel 15 saat yol çektim tekrar bu çileyi ve parayı harcamak istemiyorum ama bu işin sonu mahkemede biter gibi geliyor.

4. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu konuyla ilgili hem FATİH PORTAKAL'A HEMDE İRFAN DEĞİRMENCİ'NİN sabah haberlerine şikayetlerimizi ilettim. umarım işe yararda gündeme getirirler.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

günün en anlamlı sözü diyorum...

6. roninx35

roninx35 TÜİSAG Üyesi

arkadaslar bu açıklamayı saat kaçta yapacaklar?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bgn açıklanır mı itiraz sonuçları?bakanlıktan bilgi alan falan var mı?

8. aonal

aonal TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bakanlıktan bu gün açıklanacak itiraz sonuçlarıyla ilgili bir haber var mı?

9. Diesel

Diesel TÜİSAG Üyesi

sınav sorularını eğitim kurumlarını hazırlayıp, havuz oluşturmaları işlerine gelir. Böylece sorular sızdırılırsa takibi yapılamaz. Katıldığım son 2 sınavdada (KPSS, ISG) kopya çekildi.

Soruların müfredattan çıkıp çıkmayacağı, müfredatın değişip değişmeyeceği, müfredat sınırları belirleneceği gibi işimizi rahatlatacak şeyler yerine sınav sorularını eğitim kurumlarının hazırlayacağını söylüyorlar.

Eğitim kurumu yurt dışı müfredattan soru hazırlarda, soruları seçenler bu zor soru diye müfredatta olup olmadığına bakmadan soruyu onaylarsa NE OLACAK.

Belli ki bu sorun bu sene çözülemeyecek.

10. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Bakanlık çalışanları bu saatte uyuyorlardır. Bugün pazartesi, Saat 10:00'da bakanlığa gidecekler, bilgisayarlarını açacaklar, biraz gerilecekler, çay söyleyecekler, o sırada haftasonu nasıl geçti, maçlar nasıldı falan tartışacaklar vs... Yani bizim akıllarına gelmemiz saat 11:30'u bulur. Sonrada öğle yemeği diyecekler ''bu saatte ne itirazı öğleden sonra bakarız'' diyerek yemek arasına çıkacaklar. Yani öğleden sonra belki sınav itirazlarını araya dereye sıkıştırırlar mı bilmem :)

11. hidayet

hidayet TÜİSAG Üyesi

süper bir yorum, içinde bulunduğumuz durumu çok güzel ifade etmişsiniz..

12. emreerciyes24

emreerciyes24 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar ben olumlu bakıyorum elbet bir mantıklı açıklama yapılacak . Eğer sorularda değişiklik olmaz ise tüzükler yönetmelik değişsin
    Bu iş için mahkeme dahi hakkımız var kolay değil bu kadar kişi ile uğraşmak, maalesef utanıyorum kendi bakanlığımızı eleştirdiğim için ama herkes kazandığı parayı sorgulasın .

13. gulnikan

gulnikan TÜİSAG Üyesi

saat 10 oldu bi haber yok

Bu nasıl iş Allahaşkına,
    1 aydır gözüne uyku girmemiş arkadaşlarım var,
    Hala bekliyoruz,
    Ayın sekizi pazar dediler bekledik,Ayın 9 u,
    Hala ve hala bekliyoruz,sabah geçti,saat 10 geçti
    Bu foruma girip bakıyorum sabahtan beri

14. gepp

gepp TÜİSAG Üyesi

Ben şu saate kadar bakanlığı 10 defa aradım. Maalesef tek muhatabım santraldeki hanımefendi.
    Bilgi almak için verdiği telefon numarasını arıyorum ama telefonu açan yok.

15. roninx35

roninx35 TÜİSAG Üyesi

paşa hazretleri daha teşrif etmemişlerdir ozmn ogleden sonrayı bulur açıklama

16. hidayet

hidayet TÜİSAG Üyesi

telefonu açacak yüzleri yoktur

17. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Koskoca BAKANLIK telefona mı bakacak...
    Daha neler...

18. btepebag

btepebag TÜİSAG Üyesi

hangi adreste açıklanacak...takip edelim...

19. roninx35

roninx35 TÜİSAG Üyesi

20. gulnikan

gulnikan TÜİSAG Üyesi

Link okunmuyor,kayıt olunuz diyor yine

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica