24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. telahdab

telahdab TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Eğitek sayfasına giremiyorum...acaba güncelleme mi yapılıyor?

2. telahdab

telahdab TÜİSAG Üyesi

girdim tekrar hiç birşey yoook....

3. telahdab

telahdab TÜİSAG Üyesi

eve gitme vakti.....kendimi 20 ocak'a ayarlıyorum...ve unutuyorum.....herkese iyiakşamlar...

4. replican

replican TÜİSAG Üyesi

hergün aynı stresi çekiyoruz burda ha açıklandı ha açıklanacak diye sen o kadar hatalı soruyu sor sınavı eline yüzüne bulaştır gününde cevap verme ben size söylüyorum bu sınav 20 ocakta da açıklanmaz bu gidişle şubat ı bulur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

Bir kaç yerle iş görüşmesi yaptım sınavdan sonra. sınav nasıl geçti ne zaman alırsın sertifikayı diye soruyorlar. bende kem küm etmek zorunda kalıyorum sınav sınav değil mantıksızlık abidesi diyesim geliyor ama diyemiyorum. ve bugün cevapları geldi olumsuz olarak sertifikam olmadığından. bizi muallakta bırakıp ekmeğimle oynayanları allaha havale ediyorum.

6. dj_shark

dj_shark TÜİSAG Üyesi

bugünde uyku haram oldu :(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

işin garibi bu kadar itiraz var, saçmalık var, haykıran var hakkımız yeniyor diye..ama ben daha ne duydum ne de gördüm medya da bununla ilgili haber..gören duyan varsa söylesin Allah aşkına..

8. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

yok arkadaş,ne haber ne bişey,eğitim kurumlarımız bile tek bıraktı bizi

9. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

galiba onlarda yetki belgeleri ellerinden alınır diye ses çıkaramıyorlar

10. NERIMAN

NERIMAN TÜİSAG Üyesi

arkadaslar bıktım beklemekten..hani iptal edilen sorular nerde...

11. Sinan

Sinan TÜİSAG Üyesi

şu zaman açıklanacaktır diye de bir açıklama yok!!!

12. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yarın bir sonuç çıkarda bunu nette yayınlarlar mı bilmem.onlar 3 günyerine 5 gün verselersi eğer 1400 değil 2400 olurdu başvuran sayısı.ama ulaşamadık.çok arkadaşımın sınavı kötü ve soruları saçma bulduğu halde itiraz etmedi.

ayrıca neyi kimden bekliyoruz.o kurulda 2 veya 3 kişi dışardan bakanlık çalışanı harici birilerinin mesela odaların mesela derneklerden kişilerin bulunmasını isterdim.ama yok.kimi kime şikayet ediyoruz.onlar en üstü istemediği sürecebir karar almazlar.

8 i değilmi arkadaşım son tarih.nasıl benim başvurumu 3 gün yapıyorsun ve kuralına göre sen niye 8 yapmıyorsun.bize deki bu kadar başvuru var çok ince titizlikle soruları inceliyoruz oyüzden ayın şusuna kaldı de.sizin haksiz yere iptal etmediğiniz her soru yine sizin karşınıza çıkacak. nasıl teftişe ara sıra geliyorsunuz şu eksik bu eksik iş yerini kapatıyorum diyebiliyorsunuz.adaletli sorulara yaklaşın.
    gereksiz yere soru iptal etmeyin ama elinizi vicdanınıza bir koyun.kendiçocuğunuz bu sınava girse ne olurdu diye düşünün.

13. hakanöz

hakanöz TÜİSAG Üyesi

Replican nickli arkadaşım sana katılıyorum.Biz herşeyi sınav sonuçlarında ve şubat ayında öğreniriz gibi geliyor.

14. hakanöz

hakanöz TÜİSAG Üyesi

Bence şu anda kara kara düşünüyorlar bu yaptığımız pislikten nasıl kurtuluruz diye!!

15. hakanöz

hakanöz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merak ettiğim bir soru var kafamda!!Diyelim ki 65 ve üstü alanlar bir şekilde geçti ve bizde bunların içindeyiz peki geri kalan arkadaşlara ne olacak??

16. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Geri kalan arkadaşlar mahkemeye başvuracak ve mahkeme sonuçlanana kadar sınavdan geçen arkadaşlar acaba sınav iptal olur mu diye endişe içinde bekleyecekler. Bence sınavı geçen arkadaşların çoğu 13 mayıstaki nıva girmeyecekler. Tabi kalan arkadaşlar girecekler. Sonra bu sınavdan geçen arkadaşların sınavı iptal olacak tekrar yargıtaya kadar gidecek konu. Yani bu sınavdan geçersenizde pek sevinmeyin bence çünkü ilerisi belirgin değil. Sonuçta adamlar yetki belgesini verip sonrada iptal edenlerdir.

17. btepebag

btepebag TÜİSAG Üyesi

halen bir açıklama yok ya :(

18. telahdab

telahdab TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar.....artık bu hafta biraz gevşeyin....canınızı sıkmayın...boşuna stres olmayın...büyük ihtimal bir haftaya kadar çıkar sonuç...o zaman'a kadar..bakanlığı sık aramaktan başka bir şey yapamayız....

Herkese sabır diliyorum...herkese başarılar...

19. err

err TÜİSAG Üyesi

Ya bu iş iyi sonuçlanacak emreerciyes24 e katılıyorum

20. err

err TÜİSAG Üyesi

tşkler kardeş ben de sıkı takip ediyorum bakalım

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica