24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. nocturne

nocturne TÜİSAG Üyesi

Risk yönetimi adli yahoo mail grubunda söylenene göre Bugün öğleden sonra açıklama yayınlanacakmış.

2. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben çıkıyorum.beni ararsanız ya meyhanedeyim yada karşısındaki mezarlıkta.bıktım beklemekten.neyin cevabını bekliyorlar hocadan acaba?
    yazık ya.

3. moztrkk

moztrkk TÜİSAG Üyesi

şimdi 6480 numaralı telefonu aradım gerekçeleri komik : komisyonda olan 1 adet hocadan sorular gelmemişmişmiş ondan sorular geldiği anda yayınlıycaklarmışmışmış.geecikmeden dolayı da tek sorumlu o cevapları yollamıyan hocaymışmış hocaya ulaşamıyorlarmış hoca telefonlara bakmıyormuşmuş olağan üstü bir durumu olabilirmiş bakanlık ilerki süreçlerde bu hocayı bir daha komisyona almıycakmışmış böle bir yaptırım olabilirmiş.bugün içinde ve ya yarın yayınlıyabilirlermişmiş de miş.....
    Dalga geçiyorlar resmen

4. err

err TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar Mestun Bey az önce 2. oturuma girmiş toplantıda ''6 soruyu geçmeyecek benim kanatımca :( '' malesef bu iptal ve değişecek sorular

Not: Toplantı bitiş saatine göre bügün en geç yarın bildirim yapılacakmış.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Komediiiii başka birsey demiyorum.komikkkkk.

6. öfs54

öfs54 TÜİSAG Üyesi

Hakkımızı mahkemede aramaya gideriz bizde. İnatla biz sizin hakkınız olanı vermeyeceğiz demek istiyorlar anlaşılan.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. moztrkk

moztrkk TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar resmen dalga geçiyorlar ben arıyorum hocadan haber bekliyoruz diyorlar başka birine toplantıya girdi diyorlar şimdi bir daha arasam akşama kesin diyecekler ... Bıktım artık hakka hukuka tecavüz etme aşamasına sürüklüyorlar konuyu. .Devletin bakanlığı bizim yanımızda olacağına bizim hakkımızı koruyacağına kendini kurtarmaya çalışıyor.nasıl bir ahlak anlayışı nasıl bir "ETİK" :) davranış .

8. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

Selam Millet,
    maille geldi aynen paylaşıyorum
    "İSG sınavı konusunda bakanlık ile yaptığımız son iletişimimizde soru hazırlama komisyonu da çıkmaz içerisinde de dir 115%\">sınavın iptal olma olasılığı var. Bu yüzdendir ki netlik kazanmadığında bakanlık tarafından bilgi paylaşımı yapılmamaktadır. İşin içinden çıkamadıkları için durumu nasıl kurtarırız derdindeler yapılan itiraz sayısı fazla, itiraz edilen soru sayısı fazla, 3-4 sorunun iptali ile durum kurtarılabilir ama 8 -10-13 arasında sorunun iptali de sınavın başarı limitini 70 den 55 lere çekmektedir. Şimdi 3-5 soru iptali ile işin içinden çıkılamıyor çünkü gerçekten hatalı soru sayısı fazla bu seferde insanların bakanlığa dava açmasından çekiniliyor. Bu karmaşada son durum bundan ibarettir. Ayrıca itirazların fazla olmasından da yayın organımız suçlanmakta ve tepki almaktayız. "

hiçbir değişlik yapmadım. 115% gibi bir yazım hatası var galiba ama bana da öyle geldiği için silmek istemedim.

9. btepebag

btepebag TÜİSAG Üyesi

kimden geldi bu mail...yetkililerdenmi...

10. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Bu maili kim attı sana

11. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

hatayı kabul etmekte bir erdemliktir. bakanlık bu işi nasıl örtbas ederim degil de neyse dogrusu onu yapalım şeklinde davranırsa KENDİNE YAKIŞANI YAPMIŞ OLACAKTIR. iptal olması gerekiyorsa iptal etsin...ne bu ya..küfür etmemek bela okumamamk için sabır taşına döndük resmen..

12. err

err TÜİSAG Üyesi

Bir şey anlamadım bu e-mailden . Bu kadar bağımsız cümlelerin içinden ne anlayacağız ? 3-4 8 10 13 of yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

13. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

Ya arkadaşlar bu sınavı iptal ederlerse ne olacak peki?
    Şahsen ben bu sınava bel bağladım ve bu sınava girmek için yaklaşık 500 TL masraf yaptım, bu paralar ne olacak?

14. err

err TÜİSAG Üyesi

bu mail falan değil ya

15. emreerciyes24

emreerciyes24 TÜİSAG Üyesi

Hiç bir insan böyle yazı yazamaz , eğer mail kullanmasını biliyor ise

16. sinemeldelekli

sinemeldelekli TÜİSAG Üyesi

insanlar böyle merakla beklerken bu tarz bi haber yalan olamaz heralde..yalansada bunu ancak bir çocuk yapar bence..

17. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Yaaa iptal edemezler.buyuk ihtimalle 10 soruyu iptaal edecekler vee bu işi bole kaapatacaklar.korkuyorlar mahkemeye veriliriz diye.tepki çok olunca.

18. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

onu belirtmeyi unutmusum pardon!!! isguvenlikcler.com adlı sitenin mailinden geldi ama onlarda sitelerinde yasal bir yaptırıma maruz kalmamak için yayınlamak istememişler o yuzden mail atmışlar.

19. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

arkadaslar gelen maili isteyene iletebilirim. mail adresinizi yollayın yeter...

20. melike

melike TÜİSAG Üyesi

Ben kesinlikle bu sınavın iptal olmasından yana değilim.Yapılacak sınavlar gittikçe zorlaşacak.Zorlaşsa yine iyi soru kalitesi bir anda düzelecek mi sanki...Yeniden sınav olacak olursak müfredatı genişletip daha çok konudan sorumlu tutacaklar.İşte o zaman içinden çıkılmaz bir hal alıcak...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica