24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

sınav ücretleri döner sermayeye ek gelir,
    konaklama, ulaşım ücretleri de ankara ya fayda.
    daha ne olsun, ülke zenginleşiyo !!!! :deli:

2. nocturne

nocturne TÜİSAG Üyesi

soruları yandaşa ver,
    emek verene ümit ver,
    her hataya kendince bir anlam ver,
    ekonomiye can ver

3. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

4. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

:)) katıldım

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

yarında açıklanmaz bu gidişle

6. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

İnşallah sınav sonucunu yaşlanıp ölmeden öğrenebiliriz. Torunlaıma vasiyet edeceğim işin ucunu bırakmayın diye.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Diesel

Diesel TÜİSAG Üyesi

MADENCIYIZTR GOOGLE GROUPTAN ALINTI

Jan 09 11:51AM -0800

Bakanlıktan bir uzmanın cuma günü bizlere söylediği güncel olayı anlatayım arkadaşlar:
    Soru hazırlamak icin oluşturulan akademisyenlerin, 2 temmuzdaki sınav için, 33 adet olan eğitim kurumlarından soru istenmişler, fakat bu kurumlardan sadece 5 kurum soru gondermiş, bakanlık adına oluşturulan akademisyenler, 5 eğitim kurumunun gönderdiği soruları az görmüş ve songün olmasına rağmen bütün eğitim kurumlarını gine aramışlar. 3 kurum daha soru göndermiş. Yani toplam 8 kurum soru göndermiş, oluyor arkadaşlar. bundan sonra sorular hazırlanıyor ve malum 25 ARALIK sınavına nazaran zor bır az. ve 24 arallıkta sadece akademisyenlerin hazırladıkları sorular. bazı duyumlara göre ne kadarı gercek bilemem ama bazı soruların yabancı dilden cevirmeli olduğu yönünde bircok gercek var.(ANLATIM BOZUKLUĞU OLAN SORULARDAN BELLİ) bugun duyduk ki 14 soru iptal ama ne kadar gercekci bilemiyoruz. inşallah hayırlısı olur hakkımızda... madur olmamak dileğimleee.

8. sametti

sametti TÜİSAG Üyesi

Diesel dostum bu bilği ne kadar net bilmiyorum ama gerçekse çok şey demek bu umarım gerçekleşir yaklaşık 3 haftadır takip ediyorum forumu. arkadaşlarımızın durum karşısındaki üzüntülerini paylaşıyorum allah hepimizin yolunu açık etsin ne emeğimiz ne paramız nede harcadığımız zaman boşuna olmaz inşallah...

9. NERIMAN

NERIMAN TÜİSAG Üyesi

umarım duyduğun 14 soru iptali doğdudur.

10. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

bazıları 5-10 arası diyor,bazıları 14 diyor,bazıları iptal diyor,bir bakanlık yetkilisi çıksın arkadaş yeter artık

11. NERIMAN

NERIMAN TÜİSAG Üyesi

bizde ne yapacağımızı şaasırdık..nedir bu karmakarışık oldu hersey.daha ders calışmak istemiyorum..başlamadım .herseye yeniden başlamk istemiyorum..bir mucize olsa.

12. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

14 değil ben 19 soru diyorum.ben itiraz ettiğim sorulardan bir tanesi iptal olmadığı zaman neden diye soracağım.geçerli sebebin ne?niçin iptal etmedin.beni tatmin etmezse eğer ve elimdeki bilgiler sağlamsa mahkeme yolu açık olacak.bunu dilekçemde de belirttim.iptal edilmeyen soruların neden iptal edilmediğini gerekçeleri ile yazılmasını ve mahkeme yolunun saklı kalmasını bildiririm diye.
    artık 2023 ün türkiyesi var karşılarında.KPSS ye gir yan gel yat osman bir dönüm bostan değil olay.

ayrıca anketlerde çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının tutumundan memnunmusunuz diye - sitesinin aktifliği ve bildiriciliği yeterlimi diye de anket olmalı.

ayrıca tüm arkadaşları anketleri ve forumu yüzde yüz kullanmaya davet ediyorum.siteye günlük giren sayısına bakıyorsun birde anketlere bakıyorsun çok yetersiz.sahip çıkmazsak yarın kimse sahip çıkmaz.bakanlık - odalar - dernekler arasında totp gibi yuvarlanırız yem oluruz.değerlerimize sahip çıkalım.öldürmeyelim.herzaman siteye bilgimizi aktaralım.güncel tutalım.

13. Sinan

Sinan TÜİSAG Üyesi

sinir stress sahibi olduk çıktık!!

14. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

tekelciyi zengin ediyorum ben hergeçen gün .. dert tasa yokmuş gibi bide bunada kafa yoruyoruz ya

15. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

daha çok edersin.20 sine kadar toptan anlaşma yap.20 sinde foto şip şak gibi olur.sigarayı bıraktım ama tekrar başladım sayelerinde.tekila limon tuzu da gece rüyamda da görmeye başladım.sınav sorularının çıktısını almıştım üzeri limn tuz.baka baka içim karardı.her bakışta yeni bir şey keşfediyorum.adamlar soru kağıdına iş güvenliği uzmanlığı yazmış.öyle mi?hani sağlık nerede?hani isg nerede?
    isg yi bilerek mi yazmadılar yoksa.isg (istanbul sabiha gökçen hava alanı) düşünür dertten kederden pilot olurlar diye mi.

Arkadaşlar bu kurulda sivil dışardan bağımsız 2 veya 3 arkadaşımızında olması gerekirdi.işleyişi neler olduğunu neden olmadığını ne yaptıklarını bizzat görür ve ayrıca kendi yorumunuda katar dışardaki arkasında duran yüzlerce sınava girmiş arkadaşımızın emeğinide arkasında hisseder ve ona görede tavrına koyardı.ama olmadı.şeffaflık istiyorsak eğer.nasıl büyük ihaleler canlı olarak yapılıyorsa aynı şekilde buda yapılsaydı.

16. D sınıfı

D sınıfı TÜİSAG Üyesi

Aras sitesinde en az 5 sorunun iptal edildiği kesinleşmiştir diyor ?

17. replican

replican TÜİSAG Üyesi

serkan41 ayın 20 si demişsin ama 20 sinde de sınav sonuçlarının açıklanacağından şüpheliyim hergün stres içindeyiz ne gibi süprizler bizi bekliyor bilmiyoruz önümüzü şu an için göremiyoruz şuan bence 80-90 doğrusu çıkanda kaygılıdır çünkü sınav iptalde olabilir dürüstçe yanlış soruların iptalini bekliyoruz umarım kimse mağdur olmaz bu sınavdan

18. Sinan

Sinan TÜİSAG Üyesi

neye dayanarak iptal edilmiş dediler acaba??

19. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

çok garip bu nasıl iş ya.bende siteye girdim doğru.en az 5 sorunun iptal edildiği yazıyor.nasıl bilgiyi almışlar bunlar.kimden almışlar?böyle saçmalık varmı ya.dayısı olanmı bunları öğreniyor.bu kurumların sahibinin içerde kimi var?

bizim haricimizde çok büyük dolaplar dönüyor.çok midem bulanıyor.iyiki Ankara da değilim.bu sorular bile şaibelidir.yazıklar olsun.

20. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Bende girdim baktım ole yazıyor.en az 5 soru kesin iptalmis.en az derken 5 sorunun ustune cikacaklarmi.fazlası olacak demek

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica