24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. replican

replican TÜİSAG Üyesi

evet en az 5 soru iptalinden bahsediyor bizi takip etmeye devam edin diyor

2. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

En son aldığım haberleri paylaşıyorum arkadaşlar 1. Soru itirazlarının sonuçlarını sadece bir hoca getirmemiş ondan haber bekliyorlarmış o hocada telefonlarına bakmıyormuş bundan sonrada o hoca ile bakanlık çalışmayacakmış 2. Meftun beyle görüşülmüş ve şu anda toplantıya geçmişler 3. Bakanlıktan bir katılımcıya gelen mailde şu şekilde sınav % 15 gibi iptal edilme şensı varmış o yüzden toplantı halinde karar vermeye çalşıyorlarmış. arakdaşlar bu bilgilerin hiç birisi bana ait değil
    http://www.isguvenlikciler.com/habe...r_seo=is-guvenligi-uzmanlik-sinavi-itirazlari sitesinden alıntıdır.

3. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar 5 soruyla gecistiremezlerrrrrrr.bizim istediğimiz gibi sonuclandiracaklarrrrrrrrrrrr.

4. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

EN AZ 5 SORU, EN ÇOKTA 6 SORU demek istemişlerdir herhalde.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Hahaahaaaaaaa Aynen.arkadaslar geçen solemistim.ben üst duzey bir yetkiliyle bir tanıdık vesilesiyle konusmustum.bana 15 soru ve ustu iptal veya sik değişecek demişti.yarin aciklanmassa bir daha ulasacam.bilgi alacam.eğer sonuçlar açıklanır,bu şahsiyetin dedikleri olmazsaaaaa yakarım bu gezegeni :)

6. sanctuary35

sanctuary35 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar moral bozmak gibi olmasın ama bu adamlar nerden duyup yazmışlar anlamadım. ben ismail beyle bizim denetlememiz esnasında konuştum. sadece genç işçi sorusunda şık değişcek onun dışında 2 3 soruda hata var diğerlerine hocalar kaynak gösterio hata yok diyor. herkes her yanlışına anlamsızca itiraz etmiş ayrıca açıklamasında kaynak gösterilmeyen itirazlar geçerli olmaz dedi.
    meşhur elektrik rengi sorusunada abd standartlarında var geçerli soru diye ekledi. :S
    *bende 67de kaldım:S

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

kurulda 2-3 arkadaş değil sınavı hazırlarlarken 2-3 bu konuyla alakalı birine soruları yaptırsan yanlışları gösterirdi diye düşünüyorum .. hani kendilerinin kapasitelerinin ne olduğu ortada ki hem düşünün biraz bir oyun şirketi bile veya herhangi bir ürünü piyasaya sürecek kişi bu ürünün eşyanın vb. bunun kullanılabilirliğini oynanabilirliğini görmek için test eder hitap etceği kesimde .. :) ama bu soruları hazırlayan adı akedemisyen asıl .... olan insanlar nerde düşünecekler böyle bir şeyi dimi .. adamın aklını aldılar günlerdir ya

8. zen1988

zen1988 TÜİSAG Üyesi

bi sonraki sınav ayındamı???
    nisanın son haftası olucaktı mayıs başına ertelendi şimdide tarihi haziranamı aldılar??

9. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

bence arasın yaptığı birazcık reklam kokuyor.en az 5 sorunun iptal olacağını herkes rahatlıkla söyleyebilir.5 sayısı beklenenin altında bir rakam nede olsa.düşünsenize kaç kişinin bu söylenti çıkmadan önce haberi vardı bu eğitim kurumundan şimdi kaç? bu tarz şeylere itimat edip herkesin sinirlerinin gerilmiş olduğu, sinir-stress hat safhadayken hemen galeyana gelmemek lazım.sakin düşünüp itirazların açıklanmasını bekleyerek duruma göre gerekirse yine ortak bir çalışma içine girilmesi lazım.
    dediğim gibi öncelikle itirazların açıklanmasını beklemek gerekiyor. şu durumda sakin hareket etmek evet zor ama olaya sinirli yaklaşmanında hiç bir yarar sağlamayacağını sanmıyorum.

10. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

başta görüştüğümüz gibi 5 tane falan değişir iptal olur, 5 igeçmez diye düşünüyorum
    1 B 33 d olur
    2-B 34 İptal
    3-B 55 c olur
    4-B 67 b olur
    5-B 85 b olur
    4-ocakta mekanizasyon

11. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

Bende çok şaşırdım aras'ın sitesinde yazan duyuruya. Muhtemelen sağlam bi dayıları var içerde. Yani bir kere bunu internette ilan ederek kendi kuyularını kazmışlar :)

12. Selma Yılmaz

Selma Yılmaz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, bence cuma günü saat 16.30'da açıklanacak. Biz 'ama mümkün değil, nasıl olur, daha fazla hatalı sorunun iptali gerekiyordu...' derken araya haftasonu girer. Hafta sonu tartışmalarla durumu kabullenmeye başlarız ve hafta başı tansiyon normale döner, onlarda muradına erer.

13. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

isgder 19 soruya itiraz etmiş.o ismail bey filipinlerin doğusunda mı yaşıyor.kaynak istiyorsa oturalım kaynaklarımızı gösterelim.kaynak bu.sen onu gösterirsin ben başka kaynağı gösteririm.sen abd standardını gösterirsin ben sana avrupayı gösteririm.o zaman korkuluk yüksekliği abd standardında 100 cm nasıl yapıcaz.
    bırakın bu işleri.kimse bir yerlerrrrdennnn kaynak uydurmasın.abd standardınamı çalışacağım ben saçmalık.

petrol kuyusuymuş.ben petrol tankı yapıyorum.o zaman köpüklü yangın sistemi yerine dinamit kullanalım. abd standardıymış.sorularıda abd den almışlardır.

14. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

b 33. soru mavi daire abd mevzuatta var bizde yok,
    onuda arkadaşın dediği gibi doğru kabul edebilirler
    FireExtLableABC.jpg

15. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Katılıyorum...
    Bu arada ARAS'ın yaptığı bence reklam oyunu. En az 5 sorunun iptal edileceğini ARAS'ın güvenlik görevlisi bile öğrenmiştir. :)

16. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

atı olan pistte koşturuyor.böyle rezillik olurmu?bir sergen eksik.bunları bakanlıkta okuyor.3 5 10 15 değil 19 soru iptal olacaktır.öderler dava masraflarını.avukat masraflarını.keşke ceplerinden ödeseler ama kuruma ödetirler.kalkıyor sitesine en az 5 soru kesin diye ilan veriyor.besledikleri var çünkü.besliyor yumurtaları alıyor.yayınlıyor.
    yazıklar olsun bu kaos ortamını yaratanlara yazıklar olsun bundan nemalananlara...

17. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

kaan beybence de haklılar,bizim eğitim kurumunun sorularında da 52 hemen hemen aynı sorular,30 taneside böyle mantıken isg de var olan mantık,geri kalan da eleyici

18. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

şöyle özetleyeyim
    50 aynı soru
    30 isg mantık
    20 eleyici

19. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

bizi eleyecekleri soruların daha mantıklı,daha zor ve terletici olmasını beklemiştim,
    fakat bunlar o sorularda bocalamışlar bunu herkes gördü,şansıolan 70 i geçecek

20. sinemeldelekli

sinemeldelekli TÜİSAG Üyesi

diyelimki 5 soru iptal 1,2 soruda şık değişti o zaman ne yapıcaz?sanırım buna itiraz hakkımız yok sadece sınav sonucuna itiraz hakkımız var..

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica