24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

5 kuruş zam mı,yinemi,zaten paramı altına değil petrol hissesine yatıracam,altından daha çok kazandırıyor

2. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

kaan bey herkes beklediği puanı yazsa,bir listede toplasak,,çünkü kazanma aralığı,puan durumu,ortalama hakkında herkesin bilgisi olsun,90 bekleyende 10 bekleyende yazsın

3. err

err TÜİSAG Üyesi

cubukca burada çok tartışacağız tabi biz insanların fikirlerine değer veriyoruz. Üsteleik kimsenin burda bulunma zorunluluğu yok !!!!
    emre, fatih teşekkürler sizlere

4. orfeos

orfeos TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar herşeyi bir kenara bırakıp isggm yi aramaya başlasak biz bu itirazları zamanında yetiştirelim diye kafa patlattık adamlar keyiflerine göre davranıyorlar 10 işgünü doldu coktan:(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Herkese yazdırıp takip etmek zor. Genel ortalama benim gözlemim 60. Yani çoğunluğun en az 10 puana ihtiyacı var.

6. Kaan SAKA

Kaan SAKA TÜİSAG Yönetici Admin

Arkadaşlar, Bu forumda olan herkes bizim için değerli okumuş ve meslektaşımız olan insanlar. Daha bu forumda çok konu tartışacağız. Hepsi karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde olmalı. Bu forumdaki her üyemiz bizim için ve ülkemiz için bir değerdir.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. nocturne

nocturne TÜİSAG Üyesi

Bu akşam da benim rüyama girdi konu,
    Sabaha karşı açıklanmıştı, 2 soru iptal, 10 soru şık değişikliği... gene kurtarmıyodu.. uyandım derin bi oh çektim =)

8. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

Ben isg teknikeriyim 2 yıl iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldım.birsürü sınavdan geçtim ama böyle soru görmedim.yanlış yapılan soru sayısı 10 olsa bile sınavda bildiğim soruları bile yanlış yaptım o maral bozukluğu ile. acaba diğer sorulardada çukur cevaplar varmıdır diye farklı yorumlar kattım.yazık verdiğim emeklere.beni mesleğimden soğutan herkese yazıklar olsun.ülkemi bu kadar severken,ülkemi lekeleyenlere yazıklar olsun.

9. Esat ÜN

Esat ÜN TÜİSAG Üyesi

benim gözlemim de 60-65 arası. yıllardır bu işin içinde olan arkadaşlarım var onlarda 60-65 bekliyor. bu işe yeni başlayan ama sınavına iyi çalışan da, hiç hazırlanmayan ve derslere gelmeyende 60-65 bekliyor. derse gelmeyip kendi iyi çalışanda aynı beklliyor. nasıl bir sınav olduğu buradan belli :)
    isig tüzüğünü ezberleyen :) arkadaşım da 65 bekliyor.
    isteseler bu şekilde sınav yapılamazdı.

10. orfeos

orfeos TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bazen bayan olduğumu unutup komple sayasım geliyor telefonları açıp kapatan saygısız isggm memurlarına isyan etmemek elde değil !!!

11. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

bende tüzüğü ezberledim

12. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bir ptt den sordurun adınıza isggm den posta var mı?

13. Agacsakal

Agacsakal TÜİSAG Üyesi

Bu nasıl bir saçmalık anlamıyorum. O halde NEBOSH sertifikası aldım diyelim İngiltereden bakanlık da bana doğrudan C yada denkliğinde bir sertifika sunmak zorunda diyebilirim. Dünyadanın bir çok yerinde geçerli olan uluslararası sertifika madem, madem uluslararası mevzuat. Mesele Türkiye Cumhuriyeti Yasal yönetmeliklerini aşmış elin koyduğu kuralları kabul edip, benimseyip, yeni zellanda da hangi renk var bunu mu tartışcaz.

Diğer bir konu Aras ile ilgili nasıl bu bilgilere ulaştıkları. Keşke sadece adamlar bu bilgilere ulaşabilmiş olsa diye temenni ediyorum içimden.

Ankarada olmanın dayanılmaz cazibesi!!!!

14. okko

okko TÜİSAG Üyesi

Ben Mayısta ki sınava gireceğim ama ne yazıkki moralim şimdiden bozuldu ilk girişte kazanmak zorundayım çünkü bütün tüzüklerin yönetmeliklerin bir arada bulundua ğu bir yer varmı acab

15. infra

infra TÜİSAG Üyesi

O eğitim kurumu ile ilgili başka sıkıntılar da var diye duymuştum. Yalnız bildiğim kadarı ile derse giren hocaların çoğu bir çok eğitim kurumunda da derse giriyor. Soruları tahmin edenlerde hocalar değil mi?

16. TERMINATOR

TERMINATOR TÜİSAG Üyesi

ArkadaŞlar herkese gÜnaydin,
    bİr gelİŞme var mi ?
    Yoksa bugÜnde beklemeye devam mi ?

17. nocturne

nocturne TÜİSAG Üyesi

Kurtların sessizliği var.

18. roninx35

roninx35 TÜİSAG Üyesi

inş. bgün artık bu çilemiz bitrerde karmasıklık ortadan kalkar.

19. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

ya böyle bir sınavda en az 5 soru iptalini,sınava giren herkes biliyor zaten,bunlar reklam amaçlı.sayfalarında bukonuyu yayınladıktan sonra arası duymayanlar bile aras diyede bir eğitim kurumu olduğunu öğrendi.fırsatları iyi değerlendiren bir eğitim kurumu anlaşılan.

20. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

her soruya kılıf uydurabilmek için detaylı bir ekip oluşturmuşlardır bence,o kılıfı dilekçeler döndüğünde görücez,çünkü açıklandıktan sonrada beklicezki bu soruyu neden iptal etmemişler,bu sorunun şıkkını değiştirmemişler diye,,önemli olan itiraz dilekçelerinin cevabı

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica