24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

Bir arkadasım durumun ne olduğunu sordu. Anlattım.. "Yazık santral çalışanı kafayı yemiştir sizin yüzünüzden" dedi... Acaba biz hakkımızı arıyoruz derken birilerini mağdur ediyor olabilir miyiz??

2. err

err TÜİSAG Üyesi

Bizi mağdur edenler utansın. Biz durduk yere tele sarılmıyoruz ya

3. emreerciyes24

emreerciyes24 TÜİSAG Üyesi

Bizim yüzümüzden öyle ya şu çektiğim karın ağrısını bir de onlar çekse ya

4. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Santral çalışanının örevi ne niye maaş alıyorherkes görevini yapıcak abiki.bir açıklama yapsınlarda telefon parası yazmasa.hepsi ayrı telden çalışyor.
    Dün aradım akşam açıklanacak dedi.diğer arkadaşada hoca yı bekliyoruz demişler.bugün kargo yapmışlar sözde.banada meb e gönderdik bugün zor dedi açıklamazlar dedi.hepsi varya bizim burada yazdığımızı okuyor.hepsi kaos yaratmak istiyor.yorulmamızı istiyor.bizi birbirimize kırdırmaya çalışıyor.bir kurumdan 50 farklı ses çıkar mı ya.sözde herşeyi döylüyorlarda yazılı bir mail bile atmıyorlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. nocturne

nocturne TÜİSAG Üyesi

Sonuçların açıklanacağı 20 ocak tarihine 6 iş günü kaldı.. heralde sonuçları da yetiştiremeyecekler.

6. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

mağdur eden biz miyiz ? yoksa kendi çalışma arkadaşları mı ? bunu düşünmek lazım önce...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. sinemeldelekli

sinemeldelekli TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar sonuçta resmi bi açıklama var itirazlara en geç 8 ocak tarihinde cevap verilecektir diye.ben bu konu hakkında da bi dilekçe yazıp bakanlığa mail atmayı düşünüyorum.biz 2 gün içersinde itirazlarımızı yolladık söylendiği gibi..

8. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

ben attım da cevap veren yok ki.bilgi edinmeden de sordum ama cevap veren yok.birçok basın kuruluşunada yazdım.bakalım.sizde gönderin ne kadar çok olursa ses duyması gerekenler duyar

9. yusuf.dulda

yusuf.dulda TÜİSAG Üyesi

Gelen cevaplardan belli ki artık herkesin sinirleri bozulmuş. Ben hiçbir devlet dairesinde santral çalışanına gereki bilginin verildiğini sanmıyorum. O yüzden onlarda her arayana farklı şeyler söyleyerek işin işinden çıkmaya çalışıyorlar. Sonra her bir farklı duyumla yine biz uğraşıyoruz. Telefonla asıl yetkiliye (komisyon üyesine) ulaşan oldu mu?? Ben ulaşamadım. çünkü ya cevap vermiyorlar ya da yoklar... Yani sesimiz santralde kalıyors ses tellerimizi yormamızın bi anlamı yok demektir. Asıl yapmamız gereken yasal yollara başvurmak olmalı. Dilekçe cevaplarımızı adreslerimize yollayacaklarına göre de beklemekten başka çaremiz yok.. Bilmem yanlış mı düşünüyorum

10. emreerciyes24

emreerciyes24 TÜİSAG Üyesi

Siz patron olsanız alacaklılar veya müşteriler her dakika sekreteri arar ise ne oluyor ya falan gibi mırıldanmalar başlar tezinden

hareketle ..... uzatmayım :)

11. err

err TÜİSAG Üyesi

Biz zaten müşteriyiz para verdik , emek verdik ancak hizmet alamadık .

12. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

Valla kim yorulmuş kim bıkmış bizden umrumda değil...Aramak benim hakkımsa sonuna kadar kullanırım..Bizi düşünmeyeni biz niye düşünelim kii...

13. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ankarada olan bikaç arkadaşımız gidemez mi,,bu tlf la olmucak,ankaradan katılan arkadaşlar 2 3 kişi buluşun gidin size zahmet,ilgili birimi,yetkili kişileri görün

14. roninx35

roninx35 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bakanlığın formlarda dolaşan numaralarından meftn bey olan numarayı cevirdim gorustum.mebe sınav kagıtlarını okuyup gondermişler itiraz sonuclarını da bizlere kargoyla gondermişler.

15. err

err TÜİSAG Üyesi

12 : 00 kadar ben başaramadım meftun beye ulaşmayı zaten yemek paydosuna girdiler hayırlısı olsun diyelim kargo geleni olursa arkadaşlarda burada paylaşalım

16. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

Yani şimdi herhangi bir yerde açıklama olmayacak mı?

17. roninx35

roninx35 TÜİSAG Üyesi

bn soracaktım kaç soru değişti veya iptal fln die bizim sirketin telefonda 3 dakıkalık sınırlama war soramadım.;)

18. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

hiç inandırıcı değil, yalan söyledikleri kanaatindeyim.
    bu kadar insanın telefonuyla, tepkisiyle uğraşmak hoşlarına gittiği için internet üzerinden açıklama yapmıyorlar zaten.

19. öfs54

öfs54 TÜİSAG Üyesi

Hala daha 5 soru iptal olur diyenler var bide bizimle aynı sınava girdiklerini iddaa ediyorlar.Bende iptal olur böyle sınav olmaz diyorum hadi bakalım .

20. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

devlet kargo göndermez.devletin postası var mng ile uğraşmaz.
    soruları göndermişlerse iptal edilenlerde bellidir.şu kadar diye ama sadece gönderdik diyorlar.
    kendi siten var.gidip meb e gönderiyorsun.

bu kadar dalga geçilir mi?

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica