24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

e tabi ki oyalıyorlar, cevapların bize gelmesi postayla 1 hafta - 10 günü bulacak, o sırada sınav sonuçlarını açıklayıp oldu bittiye getirecekler. Bugünden itibaren dava açmayı düşünelim arkadaşlar. Beklemeye lüzum yok. Adil ve tarafsız olacak olsalardı çoktan lehimize bir karar çıkar ve duyurulurdu. Bence hemen aramızda bir komisyon oluşturup dava dilekçemizi hazırlayalım ve yürütmenin durdurulmasını talep edelim. Aksi takdirde sonuçlar açıklanacak ve bir çok arkadaşımız mağdur olacak. Ne dersiniz?

2. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

ama yazılı açıklama yok.sözle de neye itiraz edeceğiz.onlar bir şeyin peşinde ama hayırlısı.19 u demişler açıklama için.bir gariplik var.varda ne?

3. kacharf

kacharf TÜİSAG Üyesi

arasın sitesinde ilk girişte cıkan pencerede 5 sorunun kesin iptal olduğu yazıyor ama kesin bir bilgi yok.

4. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

Cevap vermiyorlar diye beklemeyim, biz 24 aralıkta yapılan sınavın sorularının yanlış olduğu iddiasıyla başvuralım mahkemeye.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. gepp

gepp TÜİSAG Üyesi

Üstadım,
    bir önceki sınavda da iptal edilen soruları sadece sınava girip itiraz eden adaylara yayınladılar.

6. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

chatbox a bakarsanız tahminimde yanılmamışım sanırım sadece rahatsız edilmemek adına şöyle böyle o oldu bu olacak şu olacak diyorlar.işin güzel yanı en az 5 soru iptal olacak ki sadece bu konuda birbirlerini yalancı çıkartmıyorlar çalışanlar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

bir sürü insan var itirazını yetiştiremeyen bu insanlar öğrenemeyecek mi öyle şey mi olur.tamam itiraz hakkında bilgilendirmeyi yapsınlar yazıyla ama genel olarak bir açıklama yapılması gerekir diye düşünüyorum iptal olan sorular hakkında.
    hani her ne kadar bakanlıkta çalışanların dedikleri şeylere inanmasamda dün sitede yayınlayacağız diyorlardı sözde.

8. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

MEB'e değişiklikleri bildirdilerse, MEB'in web sitesindeki soru cevap anahtarı değişir diye düşünüyorum.

9. hakanöz

hakanöz TÜİSAG Üyesi

Arkadaşım görünür biryerde yayınlasan şu soruları!!

10. err

err TÜİSAG Üyesi

Hakan bey ilettim sizlere ok paylaşmakta fayda var en küçük çalışma yaşı 15 soru cevabı beklenen gibi 14 değil
    2 Hiç bir elektrik sorusu iptal değil

11. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

bakanlık yetkilileriyle yapılan görüşmemizde 8 soru iptal(b kitapçığı 5,7,13,31,45,70,77)
    alabildiklerim bunlar.ve bir kaç tane cevap şıkkı değişmiştir.....itiraz edenlere tek tek dilekçe ile cevap yazılıyor..

facebook üzerinde bir grupta paylaşılan bir bilgi 8 e yükseldi rakam :)
    isteyen olursa grubun linkini de gönderebilirim.

12. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

açıklanmıcak,hiç kimsede kesin bişey diyemez,meftun handal hikaye,kimse bakanın izni olmadan kasım beyin izni olmadan bişey diyemez

13. emreerciyes24

emreerciyes24 TÜİSAG Üyesi

err telefon ile bende aradım özelikle 2 savunduğun teze dayanarak aynı cevabı aldım 15 yaş elektrik soruları nereden söyledik ayaklı gazetemisiniz diyor adam :)

14. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

bakın az önce başka şimi başka oldu

15. Derin Madenci

Derin Madenci TÜİSAG Üyesi

Evet arkadaŞlar varmi arttiran?
    Son olarak İptal sayisi 8'e yÜkseldİ...

16. enroyus

enroyus TÜİSAG Üyesi

her kafadan başka bir ses çıkıyor;
    bakanlık açıklama yapmakta geçiktikçe daha neler duyacağız bakalım,belkde biri artık isg sınavı olmayacak der belli mi olur :D

17. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

18. leventsert

leventsert TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar b kitapçığı 5,7,13,31,45,70,77 soruları A kitapçığında kaçıncı sorular bilen var mı?

19. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

ben başkasının yalancısıyım valla özellikle belirttim facebooktan bir grupta paylaşılan bir bilgi diye :) ama işin garibi bu bilgiyi paylaşan kişi çankaya yakınlardan bu bilgiyi paylaşmış olması dikkatimi çekmedi değil yüz yüze görüşmüş olma ihtimali olabilir.

20. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

evet son dakika haberi benden bundan önceki tüm sertifikalar iptal olacakmış

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica