24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. riday

riday TÜİSAG Üyesi

60 doğrum vardı 63 oldu benim doğrularım iptal olmuş hiçbir işime yaramadı
    hüsran...

2. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

69 da kalıyorum bende...birde bunun üstüne mayıs ayındaki sınava sokmasınlar tam olsun.

3. Hakan COŞKUN

Hakan COŞKUN TÜİSAG Üyesi

kesinlikle katılıyorum...

4. Diesel

Diesel TÜİSAG Üyesi

72+6 oldu. İşaretlemede hata yapmadıysam bu stresten kurtuldum. Kalanlara Allah sabır versin.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. euysal

euysal TÜİSAG Üyesi

Bu olayı ben de anlamadım. Barajı 100 değil de 93 e göre 70e oranlayacaklar?
    iptal olan sorumuz doğruysa doğru sayımız mı azalacak?
    bilen varsa cevaplasın lütfen

6. replican

replican TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar iş gÜvenliĞi uzmanları yönetmeliğine kısmi durdurma oldu biliyorsunuz bu bizi ucundan etkiliyor sanirim çünkü vize ücretlerİnİ durdurmuş bu sinavı kazanan arkadaşlar belgeyi bakanlıktan nasıl alacaklar bilen biri yokmu bu konuyu belgeyi alirken vize Ücretini yatırmıyacakmıyız yoksa bekliyecekmiyiz

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Diesel

Diesel TÜİSAG Üyesi

Yarında bu konuda bilgi alma yarışı başlayacak.

8. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

ben bu efektif ısı ve karpal tünel sendromunun neden iptal olduğunu anlamadım... çok saçma... Bana +1 faydası oldu 74 netim oldu. Ama ilk baktığımda öyle korktum ki 70 in altına düşeceğim diye :( Kalanların Allah yardımcısı olsun.

Gerçi biz geçiyoruz da ne olacak. Hep bi belirsizlik. Her an yeni bir gelişme. İş Güvenliği Uzmanının Görev Yetki Sorumlulukları Yönetmeliğindeki Geçici maddeler için yürütmeyi durdurma kararı çıkmış. Ne manaya gelir bilmiyorum. Bizim eğitimlerimizde geçersiz sayılır diye endişelendim bunu duyunca. Uzmanlık Eğitimleri Sınavları Belgeleri hakkında söylenen hiçbirşeye alınan hiçbir karara inanmıyorum artık.

9. nestai

nestai TÜİSAG Üyesi

üzüldüm dekatria. 69 çok kötü bir durum. Belki yanlış işaretlemişsindir bir soruyu ve geçersin.

10. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

geçsek ne değişecek baksana bu seferde belgeyi alamayacağız gibi duruyor. en sonunda allah sizin belanızı versin, olmaz olsun böyle belge diyerek mühendislik bile yapmayıp gidip bir bankada çalışmaya başlayacağım.

11. fatihmyilmaz

fatihmyilmaz TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben de 69 la kalıyorum..peki biz boyle bela mı okuyacaz yoksa hukuk devletinin geregi olarak dava mı acacagiz?

nötr sorusu ile madendeki toz sorusu aynen duruyor..resmen sacmalamislar ya resmen..ben acacam davayı sizi bilmiyorum..yarın avukatla gorusmeye gidiyorum..

12. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

Arkadaş en küçük çalışma yaşı sorusuda iptal olmamış. Yaw iş kanununda belirtiyo işte 14 yaşındakilerde çalışabilir diye. Bu nasıl iştir anlayamadım?

13. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

sırf sınavın iptali istenmesin diye değişen soruları az tutmuşlar.neoldu geçen herkez ben kurtardım diyecek çekilecek kenera,şikayet edenlerin bir kısmını bastırdılar gerisi neolacak ,iptal edilmesi gereken sorular neolacak,hakkımı arıyacağım bukadar basit olamaz,ben herşeyimi verdim bu sınava.68 le kalıyorum.depremi hala engelliyecek olan varsa engellesin.elektrik yangınlarında mavi daireyi görenler görsün ben kabullenmiyorum.

14. AYŞIN ÖCMENLER

AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

bir tane bile elektrik sorusu iptal olmamış..nasıl ya....şoktayım...yangın sorusu ona keza...herkes kenara cekılecek çan eğrisi yapacaklarmı bilen yok....şıkları değişen sorulara ne yapacaklar...2 sorumda gitti böyle...bilen varsa söylesin lütfen...

15. infra

infra TÜİSAG Üyesi

69 Doğrum vardı 71 oldu. Okadar sorudan sadece 2 tanesi yaradı. Şıkları değişenlerin biri lehime diğeri aleyhime oldu. Bakalım sınav sonuçları açıklanana kadar strese devam

16. AYŞIN ÖCMENLER

AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

100 soudan 70 alınca geçiyorsak arkadaşlar neden 93 sorudan da 70 alınca geçiyoruz...nasıl bir matematik hesabı ki bu...nasıl bir orantı bu ya:(

17. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

18. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

iptal edilen sorular doğru olarak sayılıyor...
    yani 93 üzerinden 63 alman gerekli, iptal edilenlerde doğru olarak eklenince 70 yapıyor.

19. Huseyin_Turkoglu

Huseyin_Turkoglu TÜİSAG Üyesi

sen o 93 sorudan 63 alırsan geçiyorsun. adamlar sana 7 soruyu bedavadan verdi yani.

20. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

açıklamaya isggm nin sitesinden ulabilirsin.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica