24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

yanlış sorular doğru kabul edilecek,o yanlış sorular sınav esnasında nasıl bir psikolojik baskı yarattığını düşünen yok.ben o yanlışlarla bildiğim sorularda tereddütte kalıyorum,ve hatalı soru sayısı bukadar az değil,sınav iptal olmasın diye bukadar az tuttular.yazıklar olsun.

2. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

buldum arkadaşlar yanlış yere bakmışım pardon :( stresten nereye bakçağımı bulamadım.

3. AYŞIN ÖCMENLER

AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

4. AYŞIN ÖCMENLER

AYŞIN ÖCMENLER TÜİSAG Üyesi

simdi cidden bu adaletmi kiminin dogru sorusuna denk geldi benimki gibi kiminin yalnış sorusuna:(

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

aynen katlıyorum kardeşim sana

ve çıldırmak üzereyim 67 den 69 a çıktım 50 kere baktım 70 olmuyo .. şık değişen sorular 2 tane yanlış getiriyo .. ben bu sınavda o kaliteli helal süt emmiş cocukların ne halt yemek istediklerini anlamaya calısırken sınavın içine ettirttiler bana .

6. isgcevre

isgcevre TÜİSAG Üyesi

Yahu arkadaşlar, A kitapçığı 32. soru (Hig/r/ometre), 34.soru (efektif ısı) ve 72. soru (karpal tünel) hangi akla hizmet iptal edildi?
    Ne yani, bu sorular için bu şıklar yanlış mıdır?
    "Karpel tünel" sendromu ekranlı araçlarda çalışmalardan kaynaklanmıyor mu?
    Havadaki nem oranı "higrometreyle" ölçülmüyor mu?
    Canlıların bulundukları ortamda hissettikleri ısı "efektif ısı" değil midir?
    Bilimsel doğrular ne çabuk değişti de iptal oldular bunlar... Gerekçeleri yayınlanmalı...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Derin Madenci

Derin Madenci TÜİSAG Üyesi

Bende muhtemelen 69 ile kalıcam.B kitapçığından başlamak zaten büyük dezavantajdı,birde soruların böyle oluşu moralimizi bozdu ve yapamadık soruları.Bu kadar çıktığına dua etmek lazım

8. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

soğudum bu işten gerçekten ya bıktım.insanların emeklerini bukadar kolay ezen insanlara,saçma soruları iptal edip edilmesi gereken soruları iptal etmeyen lere emeklerimi,zamanımı boşa hercayanlara,ülkemizi lekeleyenlere hakkımı helal etmiyorum.

9. sinemeldelekli

sinemeldelekli TÜİSAG Üyesi

banada +1 puan oldu zaten doğru yaptığım sorular iptal edilmiş herkes gibi..bu nasıl iş anlamadım şimdi ne yapmamız gerek oturup mayıs sınavınamı çalışcaz sınava itirazmı edicez?

10. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

mayıs sınavını düşünmek istemiyorum,bu stresi çekemem bidaha,neolacaksa olsun itirzlara devam

11. hüseyinserdarözcan

hüseyinserdarözcan TÜİSAG Üyesi

şu itiraz edilen sorulara bakın iptal edilen sorulara bakın !!!! ben buna ne derim biliyomusunuz arkadaşlar :) söylemiyecem tahmin edebilirsiniz.. ben sadece bu sınavda emeği geçen ( sınav sorularını hazırlayan , en az 10, max 17 soruda iptal gereken , eğer bu iptal edilen sorular bunlarsa normal insan evladı sınavı iptal ederde burası muz cumhuriyeti türkiyede olmaz.. , bu soruları önüme koyan sayın akademisyenler , bu itirazları yorumlayan ne idüğü belirsiz vb. şahsıyetlerin ) makbul yerlerinden öper , hörmetlerimi sunarım..
    forum kurallarını deldiysem isgfrm yönetiminden özürlerimide borç bilirim

12. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar sınavdan 63 alan gecer.bence bu iptal edilen sorularda dogrularimiz var.bu bizzim suçumuz degil.direk 7 soru dusun.sınavdan sonra çıktın 63 doğrunun var.gecersin.bole olacak.

13. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

o 7 soru dahilinde 69 yapıyor zaten ki iptal edilmeseydi de aynısı olacaktı şıkkı değişenlerden 1 gitti iptallerden 1 geldi :)

14. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

dediğinden bişi anlamadım 63 aldım ama kaldım ben.iptallerle 68 oluyo.

15. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Bu kadar saçma soru hazırlayanlardan bu kadarda saçma cevap beklenir.iptal edilecek o kadar soru varki sen git neyi iptal et.7 tane üstelik.bu kadar saçma sapan cevap olurmu.
    ben yarın adliyeden dava açmak için girişimlere başlayacağım.kocaeli bölgesinden itiraz edecek arkadaş varsa toplu şekilde davamızı açalım.

16. sinemeldelekli

sinemeldelekli TÜİSAG Üyesi

iptal edilen sorular zaten çoğunluğun doğru yaptığı sorular.mesela higrometre sorusu,efektif ısı sorusu,çevrenin fabrikanın güvenliği şıklı soru,kırmızı yangınla mücadele ekipmanı sorusu,karpal tünel sendromu sorusu bunları yanlış yapan çok azdır bence..

17. NERIMAN

NERIMAN TÜİSAG Üyesi

iptallerle 64 aldım ve kaldım..çok üzgünümmm

18. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

çok merak ediyorum efektif ısı sorusuna kim itiraz etti ? bunu öğrenmenin bir yolu varmıdır acaba

19. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Aslında 100 soru üzerinden girmemiş oluyoruz.hatalı soru sormaları bizim hatamiz deil.can egrisi uygulayacaklar yani.

20. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

haklısın.aynen öyle.çıldırmak üzereyim.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica