24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

gerçi neyi umut ediyorsam bende cevaplardan minareyi çalan kılıfını hazırlamıştır çoktan

2. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

bende de aynı 72 bekliyodum(hatırladığım kadarıyla)
    2 doğrum yanlış oldu
    2 yanlışımda doğru oldu
    yine 72 oldu
    sonuç değişmedi,
    adamlar ayarladılar arkadaş,başarı oranı değişmicek

3. tuncayyy

tuncayyy TÜİSAG Üyesi

68 alarak bu defteri kapatıyorum. İşin ilginç tarafı arkadaşım 15 gündür sadece dokuz soru için mi bizi çileden çıkarttınız bu mu yani. Yoksa başka hesaplarmı yapıldı komisyonda. Orada olanları çok merak ediyorum. Nasıl bir beyin fırtınası yaptılarda doğru olan soruları iptal ettiler. Bide bunlar ne ne içti acaba komisyonda çok merak ediyorum.

4. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

a kitapçığı soru 70 i iptal etmemişler ya.yok ya yok.sıvı yakıt tankı ya bu.lpg nedir.arabalarınızdaki lpg deposu nedir.içinde gaz mı var sıvılaşmış petrol mü var.yapmayın ya yuh size ya.o komisyondaki herkese hakkım haram olsun tek zerresine kadar.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar bence bir bizim itirazla başarı oranına baktılar kazanan çok oluyor,sonra denge yaptılar başarı değişmedi

6. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

çok mantıklı bir yorum:k_karışık:

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. D sınıfı

D sınıfı TÜİSAG Üyesi

68 puan ile D sınıfı uzmanlığa devam :)

8. Hüseyin KORKMAZ

Hüseyin KORKMAZ TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ablam avukat bu konuyla ilgili konuştum onunla az önce. idari dava açılır diyor sadece. sınavın iptali için yapılcak birşey yok sadece soruların tekrar incelenmesi için dava açılabilinirmiş. yarın dava sürecini başlatıyorum ama bir soru var ben sorulara iptali yetiştiremedim bu durumda benim dava açmamda bir sıkıntı olurmu diye düşünüyorum. yarın ablamla konuşcam detaylı olarak.

9. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

10. sametti

sametti TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar ben anlamadım bu açıklama nereden yapıldı 7 soru iptal 2 sorunun şıkkı degısıyor
    kesin ve net açıklanan bilğimi bu.

11. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

umudumu kaybet istemiyorum hiç birzaman belki 4-5 soru iptali yine gelebilir mahkeme sonucunda.

12. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar benim mantigimin almadığı bir konu var.diyelim 2 kişi girdi bu sinava.birisi iptal edilen 7 soruyu sınavda yanlis yaptı.simdi ona 7 puan eklenecek.ben girdim sinava bu sorulardan 7 tanesini salladim tuttu.bana hicbir artisi olmayacak.bu 7 si dogru kabul edilen arkadas sorular normal sorulsaydı 7 sini dogru yapabilecekmiydi.simdi bir tarafı memnun etti karar.diğer tarafı magdur.adaletlimi bu.bana birisi bunun mantıklı aciklamasini yapabilirmi

13. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar iptal edilen sorular doğru kabul ediliyor.100 üzerinden değerlendiriliyor

14. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

Eğer doğru cevap/toplam soru *100 formülü olursa kalıyorum, yok iptaller herkese doğru sayılırsa geçebiliyorum!

15. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

Barajı 63 e çekecekler.bu iptal edilen sorularida dogru kabul edecekler.adaletli olan buu.

16. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

monster58 keşke kurula sen katılsaydın.doğru söylüyosun.

17. sinemeldelekli

sinemeldelekli TÜİSAG Üyesi

63 e çekseler 62 alana yazık olmazmı?bence bu kadar eziyete bize A sertifikası verseler yeridir..

18. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

değişen bir şey olmuyor ki barajı 63 e çekseler 62, baraj 70 olursa 69 olacak puan yani en azından benim o şekilde oluyor :)

19. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Size aynen katılıyorum... Bende bu söylediğinizi uzunca düşündüm ve hiçbir mantığa sığdıramadım... Örneğin cevabı Higometre olan soru. Bunun doğrusu Higrometre olacak diye iptal etmişler. Ama ben bu soruda neyi ima ettiğini tahmin ederek doğru şıkkı işaretledim. Ama gel gör ki bu soruya yanlış cevap verenlerle aynı kefeye koyuldum. Aslında bu ülkede bu başımızdaki kan emiciler gitmeden ve bazı şeyler düzelmeden sınavlara falan girmemek en iyisi.

20. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

işin garibi o kadar yanlış ve anlaşılmaz cümlelerin,cümle bozukluklarının olduğu bir sınavda en kolay anlaşılabilen sorulardan birisiydi ama o iptal oldu :)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica