24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

yanlış düşünmüşsünüz.sizin hesapladığınız 100 soru üzerinden 70 alacak bir kişinin 93 soru üzerinden kaç puan aldığı :)

2. nocturne

nocturne TÜİSAG Üyesi

70*93/100 formülü 100 soruda başarı barajı 70'ken 93 soruda baraj ne olur? sorusuna cevap verir..

zaten 4-5 tanesini çoğu kişinin doğru yaptığı iptal sorular kapsamında bu formül uygulanırsa büyük adaletsizlik olur..
    neresinden bakarsan bu sınav sınav değil, saçmalığın daniskası

3. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar yapmayın böyle bir şey yok.açık ve net herşey,yanlışlar doğru kabul edilip 100 üzerinden hesaplanıyor.butür yanlış şeylerle vakit kaybedip umuda kapılmayın.benim notum 63 tü 5 tane yaradı iptal edilenden 68 oldu kaldım.70 ve üzeri olmadığı için.

4. err

err TÜİSAG Üyesi

Hüseyin bey kimden öğrendiniz bunu

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

yani sen diyosun 65 alan geçecek değil mi

6. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

kardeş 2 sayfa önce bakanlığın yazısı var,iptal sorular doğru kabul edilecek sınavda 100 üzerinden değerlendirilecek,93 diye bişey yok

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. err

err TÜİSAG Üyesi

İptal ile puan hesaplamayı bakanlığı arayıp öğrenmeye çalışalım en sağlıklısı o

8. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

kendi adıma ben öyle bir şey olacağını düşünmüyorum.
    bana göre değil ortaya atılan formül doğru ise 65 alan geçecek

9. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

haklısında kardeş bakanlığın açıklaması var,bu geçen sınavdada böyle olmuş,herkes zaten tam puan almış,virgüllü alan yok

10. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

siz iptal olanlara + atın,zaten doğru yaptıysanız değişmez,,değişenleride değiştirin,elinizde ne kaldıysa sayın 100 üzerinden 70 alan geçecek

11. err

err TÜİSAG Üyesi

ya bu iptal edilen sorular herkese + geçer (doğru yanlış fark etmez ) 2 soru değişikliğinde cevabınıza göre doğru yanlış neyse total 70 ise geçersin yoksa ......to be or not to be :)

ama 69 alanda geçse fena olmaz

12. vivien

vivien TÜİSAG Üyesi

off yaa nasıl iş bu kalıorum iştee off poff afraa tafraa...isyan eyy aneyy aneyy:(

13. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

keşke öyle olsaydı,fakat 65 alan değil 66 alan geçerdi.çünkü
    (65/93)x100=69,89 ediyor kalıyor.ama böyle bişey yok hayal kurmayalım

14. dekatria

dekatria TÜİSAG Üyesi

keşke derken ? bahsi geçen sistem fayda sağlamıyor. iptal edilen sorular haricinde 65 yada 66 doğru gerekiyor.

15. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

biz burada 10 15 üyeyiz yazıyoruz,ama baksanıza herkes geçmişş,öyle 4000 falan diyolardı giren sayısı,biz 15-20 kişi kaldık heralde

16. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

ben bile kalabilirim gözüyle bakıyorum

17. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

keşke 65 alan geçseydi dedim,neyse bu konuyu kapatalım,
    gerçek şu ki (doğru sayısı/soru sayısı)x100

soru sayısını bakanlık 100 kabul ediyor

olay bu kadar

18. gepp

gepp TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    eğer şıkkı değiştirildikten sonraki iptal edilenler hariç yani 93 soru üzerinden o 7 soruyu hiç karıştırmadan doğru sayınız 63 ve daha fazla ise geçersiniz. Atında ise kalırsınız. Dün akşam çıkarken gördüm iptaller hariç 65 alan geçer diye bir yazı. Hayır. İptaller hariç, şık değişimleri dahil 63 doğrusu olan herkes sınavdan başarılı sayılır.

19. TNCGNR

TNCGNR TÜİSAG Üyesi

Bu sınavın zorlugu yanında hatalı soru sayısınında fazlalıgı anlamındada çok başarısız.Maalesef iptal edilecek soruların bir cogu iptal edilmedi.
    Su anda yapılabilecek bir şey varmıdır.Mahkeme ye başvurmak istersek hangi mahkemeye nasıl basvurulabilir,bir bilgisi olan varmıdır..
    selam

20. engineer1981

engineer1981 TÜİSAG Üyesi

Böyle bişey olmaz o zaman iptal edilenleri doğru yapanlar kalır. hesaplama şöyle olcak iptal edilen bütün sorular doğru olcak değişilik olanlarda -/+ olarak gelecek bunun sonucunda 65 ve üstü geçecek

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica