24.12.2011 Iş Güvenliği Sınavı Sonrası Düşünceleriniz ?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

24.12.2011 tarihli iş güvenliği uzmanlığı sınav sorularını nasıl buluyorsunuz ?

1. Sınav sorularının hazırlanışı başarılı.

3,5%
  2. Sınav sorularının hazırlanışı başarısız.

96,1%
  3. Önceki sınavlarla aynı nitelikte.

0,4%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

bende isterim herkes kazansın fakat,gerçek ortada,sen mayıstaki sınavı kazandıktan sonra,24 aralıktaki sınavın mahkemesinimidüşünecen yapma allah aşkına kimse kimseyi keklemesin

2. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

işte bu soruları hazırlayıp insanların umutlarını kıranları mahkemeye verecek olup haklarını arayacakların umutlarını kırma.sen sınavdan geçtin ama şunu bil benden daha çok bildiğin için değil,geçenlerin umutlarını kırmaya niyetim yok,ben doğrusu neyse o olsun diyorum,

3. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

15 gündür hatalı sorular elimizde,iptal soruları açıklanalı 3 gün oldu,kimse mahkemeye vermedi henüz,niyeee verilmedi,
    hadi vereli hadi verelim diyolar ama bişeyortada yok
    ben size söyleyeyim mi neden verilmiyor

hala millet bekliyo acaba kazanırmıyım,20 ocakta ne olacak,belki 20ocakta geçerim,mahkemelerde sürünmem diye bekliyo vermiyorlar
    bu bir gerçek arkadaş,

4. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

Mağdurum:

Garip adalet istemek garip.sorulara itiraz dilekçesi vermeden öncede geçen vardı.dilekçe verdik ama o zaman belki şıklar değişirdi geçen kalırdı.umtları kırılmazmıydı.niye itiraz ettik o zaman.Koyun olursak bizi güdende çok olur..Susuyoooruuuummmmmmmmm.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

yanlış düşünüyosun,itirzlardan cevap gelmesini bekliyoruz,o sorular neden iptal olmadı onu bir görelim o cevaba karşı bir dilekçe hazırlanacak.sürünülecek bir durumda yok mahkemede,aynı bakanlığa yaptığın işlemler,dilekçe ve itiraz edilen sorular(gerekçeleriyle beraber)okadar.

6. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

peki ben kendi adıma konuşayım. ben vereyim mahkemeye,20 ocakta 72 aldım kazandım diyelim,diyecekler bana sen neyin davasını görüyosun kardeşim.kazandığın sınavı mahkemeye mi veriyosun,ben ne diyeyim yavv arkadaşım ben türkiyedeki mağdurları düşünüyorum,
    madalya alırım heralde.

yaaa arkadaş burada bakanlık açıklama yapmış,yazısı var sınav olmadan önce,iptal doğru kabul edilecek,100 üzerinden değerlendirilecek,adam hala diyo 93 ,kim çıkarıyosa,

mantık çerçevesinde konuşalım lütfen

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. serkancaner

serkancaner TÜİSAG Üyesi

bölge idare mahkemesine göre ilk önce ilgili kuruma başvuru yapacaksın.bizyaptık.sonucu geldi mi?gelmedi?sonucu geldikten sonra 60 gün içersinde başvuracaksın.sonucu bir görelim.neden kabul etmemişler sebebi neymiş dimi.çok dava açtın ama en basit şey karşındakidinlemek.bize yazı gelecek önce.yazısız neye itiraz edeceğiz.

8. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

özetle
    diliyorum ki inşallah sınav iptal olmaz,inşallah yanlış soruların hepsi iptal olur,
    ülkede kazanan da kazanmayan da mağdur olmaz

9. fatiht

fatiht TÜİSAG Üyesi

bende sana sen mahkemeye ver demiyorum,vereceklerin umudunu kırma,
    son dediğinde hak veriyorum sana.

10. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

kardeş haklısın zaten benim yazım böyle sınavı iptal edelim diye bağıranlara,kendini düşünüp başkalarını mağdur edenlere,zaten herkes mağdur,kalkıp bencillik yapmasınlar.hakkı neyse o olsun

11. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

bakın gulnikan arkadaşımıza,bu arkadaş sınav iptal edilirse mağdur olacak,ve ben,ve ülkede ki bizim gibiler

12. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

bazı arkadaşlarımız hatalı sorular haricindeki soruları doğru yapıp 70 i geçmiştir,sınav iptal olursa onun hakkı ne olacak,lütfen iptal olsun diyenler biraz düşünsün

13. mağdurum

mağdurum TÜİSAG Üyesi

öyle adam var.çalışmamış,bir göz gezdirmiş sorulara,belki eğitimi para verip derslere girmeden tamamlamış, 50 almış,60 almış kalkıp diyor iptal olsun

14. kalsit

kalsit TÜİSAG Üyesi

20 küsür tane hatalı soru var bu sınavda, bana söylermisin kalan 70 küsür sorunun 70'ini doğru yapıp geçen var mıdır?
    yanlış bir soruyu şansa doğru sallamış birisi bu sınavı geçmeyi hakediyormudur? peki bu soru iptal olursa bu kişi gerçekten mağdur mu olmuş olur?

15. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

arkadaslar bu ısler bole malesef.gecenler gececek ve buyuk cogunlugu unutacak gerıde kalanları.ben gectımya dıyecek banane dyecekler bır cogu.kalan sagalar bızım.devammmmm davamızaaaaaa.

16. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

katılıyorum sana arkadasım.su sonuclar acıklansın.ne kargoymusssss gelmedı bır turlu ankarada yasamama ragmen:) yapalım yapacagımızı.bole olmaz.kımse kusura bakmasın 20 tane hatalı sorunun bulundugu sınavın hakkıda ıptaldırrrr.adam gıbı soru hazırlayacaklar arkadas.

17. Diesel

Diesel TÜİSAG Üyesi

Sınava katılan işsizse
    İlk sınavda kazanması gerekiyorsa
    İlk sınavda kazanması gerektiği için eşek gibi çalıştıysa
    Borcu olduğu halde eğitim kurumuna verdiği parayı borçlanarak verdiyse
    Borç parayla günübirlik sınava gittiyse

sınav iptal edildiğinde bu kişinin hakkını yemeyecekmisin. Tok açın halinden anlamazmış.

100-20=80 yapar kalan 70 soru değil.
    En basitinden 1 harf eksik yazılmış diye kimse bilemez, yanlış soru diyemezsin. Hatalı olarak seçilen 20 sorunun hepsi mantık hatası olan sorular değildir.

70 alan herkes kazanmayı hak etmiştir. Soruları sallamış, hak etmiyor diyorsan git istatistik çalış.

Çalışan biri yanlış soruyu sallarsa % kaç ihtimalle doğru tutar.
    Çalışmayan biri yanlış soruyu sallarsa % kaç ihtimalle tutar.
    Doğru sorunun % kaç yanlış olma ihtimali vardır.

Bunlara çözüm getirirsen sınavlarda sorular iptal edilirse kaç kişi mağdur oluyor çözmüş olursun. Vatana millete hayrın dokunur.

TeRMoBLaCK bu yazıya teşekkür etti.
  18. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Hatalı sorular haricindeki soruları doğru yapıp geçen o arkadaşlar, sınav iptal olduktan sonra ve adil bir şekilde yeni sınav yapıldığında, eğer sallamadan geçtiler ise yine aynı puanı hatta daha fazlasını alacaklardır.

19. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar duygusl davranmayalım. sınav adil olmadı ise ipali e tekrarlanması en doğrudur. Yok eğer gerçekten b dokuz soruda hata varsa (ki yok) o zaman kaderimize boyun eğelim.
    Önce sınavı hazırlayanlar doğru soru sorsun ve vatana millete hayrı dokunsun sonra sıra bize gelir

20. Keopseti

Keopseti TÜİSAG Üyesi

kımse kusura bakmasın 20 tane hatalı sorunun bulundugu sınavın hakkıda ıptaldırrrr. Katılıyorum size

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica