24 Aralık 2011 Iş Güvenliği Uzmanlığı Ve Işyeri Hekimliği Sınavı Soru Iptalleri Ve Cevap Değişikliği

Kaan SAKA

TÜİSAG Kurucusu
Admin
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
24 Aralık 2011 tarihli sınavla ilgili duyuru.

24 Aralık 2011 tarihinde yapılan işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı sonucunda soruları hazırlayan öğretim üyelerince oluşturulan eğitim ve sınav komisyonu, adaylardan gelen itirazları değerlendirmiş ve aşağıdaki kararlar alınmıştır.

İŞYERİ HEKİMLİĞİ:
A kitapçığında 53 nolu sorunun iptali.
B kitapçığında 78 nolu sorunun iptali.
A kitapçığında 51 nolu sorunun cevap şıkkının (b) yerine (c) olarak düzeltilmesi.
B kitapçığında 76 nolu sorunun cevap şıkkının (b) yerine (c) olarak düzeltilmesi.

C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
A kitapçığında 4, 32, 34, 40, 58, 72 ve 97 nolu soruların iptali.
B kitapçığında 5, 7, 13, 31, 45, 70 ve 77 nolu soruların iptali.
A kitapçığında 29 nolu sorunun cevap şıkkının (a) yerine (c) olarak düzeltilmesi.
A kitapçığında 94 nolu sorunun cevap şıkkının (a) yerine (b) olarak düzeltilmesi.
B kitapçığında 2 nolu sorunun cevap şıkkının (a) yerine (c) olarak düzeltilmesi.
B kitapçığında 67 nolu sorunun cevap şıkkının (a) yerine (b) olarak düzeltilmesi.

B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
A kitapçığında 60 nolu sorunun iptali.
B kitapçığında 37 nolu sorunun iptali.
A kitapçığında 93 nolu sorunun cevap şıkkının (b) yerine (c) olarak düzeltilmesi.
B kitapçığında 11 nolu sorunun cevap şıkkının (b) yerine (c) olarak düzeltilmesi.

A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI:
A kitapçığında 71 ve 99 nolu soruların iptali.
B kitapçığında 47 ve 84 nolu soruların iptali.
A kitapçığında 26 nolu sorunun cevap şıkkının (d) yerine (b) olarak düzeltilmesi.
B kitapçığında 2 nolu sorunun cevap şıkkının (d) yerine (b) olarak düzeltilmesi.
Değerlendirme bu karara göre yapılacak ve sonuçlar Milli Eğitim Bakanlığınca daha önce belirtilen tarihte ilan edilecektir.
Usulüne uygun yapılan itirazlar ayrıca kişilere resmi yazıyla da bildirilmiştir.

Kaynak : http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/ShowProperty/WLP Repository/isggm/dosyalar/24araliksinavitiraz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.