24 Aralık 2011 Tarihli Iş Yeri Hekimliği Ve Iş Güvenliği Uzmanlığı Sonuçları ( Mahkeme Kararı )

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında Ferat TEKTAŞ tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ferat TEKTAŞ

Ferat TEKTAŞ TÜİSAG Üyesi

24 Aralık 2011 Tarihli İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı, sınav Sonuç Belgesi (Mahkeme Kararı)
    ..::T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI::.

sametti bu yazıya teşekkür etti.
  2. Berkay Hasan Yalçın

Berkay Hasan Yalçın TÜİSAG Üyesi

24 Aralık 2011 Sınavı'nda 69 "verdikleri" puan şuan 73 olarak düzeltilmiş.
    Ne diyeyim ki şimdi..

isgilo bu yazıya teşekkür etti.
  3. TuncayTanriverdi

TuncayTanriverdi TÜİSAG Üyesi

1. A kitapçığı Soru 37 cevap şıkkı D azot olarak bilirkişi incelemesi kararı var.
    2. A kitapçığı soru 50 iptal edildi.
    3. A kitapçığı soru 51. soru cevabı iptal edildi.
    4. A kitapçığı soru 60 elektrik yangın ile ilgili soru iptal edildi.
    5. A kitapçığı soru 82 iptal edildi.

HERKES sınav SONUÇLARINI KONTROL ETSİN
    YİNEDE GEÇEMEYENLER ÜZÜLMESİN 3-4 ARKADAŞIN AÇTIĞI DAVA DEVAM EDİYOR YAKINDA TEKRAR GÜNCELLEME OLACAK.

isgilo bu yazıya teşekkür etti.
  4. Ferat TEKTAŞ

Ferat TEKTAŞ TÜİSAG Üyesi

herkes aynı durumda...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

sametti bu yazıya teşekkür etti.
  5. omeruni

omeruni TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar şunu unutmayın bakanlık itiraz edecek ve bu adaylarında durumları bir önceki sınav sonucu mahkeme sonuçları beklenene kadar geçersiz sayılacaktır tarzında bir duyuru gelecek. sonra Danıştay kararı bekelencek 02 Temmuz adayları hala beklemekte.

6. pritor

pritor TÜİSAG Üyesi

65 di 68 oldu bu nasıl

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Berkay Hasan Yalçın

Aralıkta 68-69la kalıp mayıstaki sınavda kazananlar için 6 aylık çalışma süresinin yenilmesi de söz konusu. Kimi belgesiz çalıştı, kimi de 6 ay sınavı bekledi.

Ve durmak yok diyorlar değil mi..

Burcu bu yazıya teşekkür etti.
  8. salimov

salimov TÜİSAG Üyesi

bende 69 aldıydım.şimdi 72 olmuş.
    13 mayısta sınava girdim ve başarılı oldum.
    ama henüz belgemi almadım. para ödeyecek miyim?

9. omeruni

omeruni TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar biraz bekleyin. Bakanlık 02 Temmuz sınavı mahkeme kararı gibi buna da Danıştay nezdinde itiraz edecektir.

10. Berkay Hasan Yalçın

Aynı şeyleri yazmışsınız da, 2 temmuz sınavı ile bu sınav arasında çok fark var.

11. YalnızcaMete

YalnızcaMete TÜİSAG Üyesi

aynı durum bende de var arkadaşlar bir sınav 2 kez kazanılırmı o kadar o kadar emek bilmiyorum

12. omeruni

omeruni TÜİSAG Üyesi

Eğer Devlet kurumunda bulundaysınız bunu çok iyi bilirsiniz ki, danıştay başvurusunu hemen yaparlar. Arasındaki farkı söyliyebilir misiniz? Hatalı sorular ve iptaller.. Kapsam aynıdır.

13. Berkay Hasan Yalçın

"bulundaysınız"
    Çok fark var.

Selcen bu yazıya teşekkür etti.
  14. Mehmet Sait

Mehmet Sait TÜİSAG Üyesi

2 temmuz dan da 21 aralıktan da şu anda geçmiş oluyorum :) nasıl olacak şimdi anlamadım aynı sınavı iki kez kazanmış oldum, buda 2 temmuz gibi iptal temyiz vs.. gibi süreçlere mağruz kalırmı acaba

15. replican

replican TÜİSAG Üyesi

süren diğer davalardada soru iptal edilmeye devam ederse doğru soru kalmayacak bu sınavın tümden iptal edilmesi gerekli

16. monster58

monster58 TÜİSAG Üyesi

ben hiç bir sey anlamadım bundan.24 aralıktaki sınava gırdım 68 ile kaldım simdi baktım 70 oldu.aralıktakı sınavdan sonra resmen psikolojım bozuldu kotu gunler geçirdim.eminim benım gıbı cok arkadas var bu durumda.ama ne yaptık o sacma sapan sorulara ıtırazlara rağmen bozuk psikolojıyle mayıstakı sınava calısmaya basladım.ve 5 ay o sınavı bekledik stresle.sonuc mayıs sınavından 79 aldım ve gectım.eeeee simdi 24 aralık sınavı değişti ne oldu 68 olan puanım 70 oldu.ne olacak benım o 5 ayda yasadıgım stres uzuntu bunalım.kaybettıgım zaman.ben hıcbır sey dıyemıyorum bole duzene.cok cıddı bır sekılde sımdı bakanlıgı mahkemeye vermeyı dusunuyorum.o gecen 5 ayın hesabını soracam onlara.

Selcen ve deryayran bu yazıya teşekkür etti.
  17. adisg

adisg TÜİSAG Üyesi

ben her 2 sınavdanda 69 la kalmıştım aralık 2011 den geçtim. şimdi mayıs 2012 de mahkemelik ondanda eminim geçerim. burada olan nedir biliyormusunuz? ben 2 sınavdanda 69 kalınca bir daha girmicem dedim ve bıraktım. ama; ya o kadar emek harcadım birdaha kursa yazılayım deseydim bi 2250 tl bayılacaktım. devlet ve eğitim kurumları bunu cebine atacaktı. hiç bir eğitim kurumunun haksızlıklarda itiraz ettiğini gördünüzmü? kılını kıpırtmazlar, çünkü para kazanacaklar vampirler. benim 4-5 tane arkadaşım bu duruma düştü. amaç bu, birilerini düşürelim sonra eski haksızlıkları giderelim mantığı.

18. Burcu

Burcu TÜİSAG Üyesi

69'la kalıp yaşadığım stresin haddi hesabı yoktu şimdi ben de geçmişim. E ne olacak şimdi o geçen 6 ay? 2 defa sınav kazandık ama sonuç?

Berkayya bu yazıya teşekkür etti.
  19. azadhaso

azadhaso TÜİSAG Üyesi

ya arkadaşlar benim sonucumda hiç bir değişiklik olmamış.nedendir acaba.birde bu şıklar sadece a kitapçığı için midir.iş güvenliğinden girmiştim.bana bir cevap yazsananız. çok merak ediyem de

20. sametti

sametti TÜİSAG Üyesi

şimdi arkadaşlar kazananlar sertifikasını nasıl alabilecek bilen varmı ?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica