Duyuru : 24 Mayıs 2014 Sınav Takvimi

engin gezmek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar selam benim de bir sorum var cevaplarsanız çok sevinirim. Kaç yeri aradım cevap bulamadım. Mart ayının sonunda 1500 iş günüm doluyor. Şu anda C sınıfıyım. B sınavına girebilecek miyim.? Alo 170 i aradığımda sigortalşı hesap fişi ile basvurabılecegım soylendı ancak bana mantıklı gelmiyor. Bu sigortalı hesap fişi gelecek güne dair taahhüt edebiliyormu??

engin gezmek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar selam benim de bir sorum var cevaplarsanız çok sevinirim. Kaç yeri aradım cevap bulamadım. Mart ayının sonunda 1500 iş günüm doluyor. Şu anda C sınıfıyım. B sınavına girebilecek miyim.? Alo 170 i aradığımda sigortalşı hesap fişi ile basvurabılecegım soylendı ancak bana mantıklı gelmiyor. Bu sigortalı hesap fişi gelecek güne dair taahhüt edebiliyormu??
Eğer 20 Mart da son başvuru tarıhı ıse benım 6 gun acıgım olduğundan başvuramıyorum gıbı gorunuyor dogrumudur??

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
iş yeri hekimleri sınav ücretini ne zaman yatırılacak arkadaşlar.

Neşe Yazıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Eğer 20 Mart da son başvuru tarıhı ıse benım 6 gun acıgım olduğundan başvuramıyorum gıbı gorunuyor dogrumudur??

Prim Ödeme Gün Sayısına Göre 24 Mayıs 2014 Sınavına Girecek Adaylar İçin Sınav Takvimi

23 Şubat 2014 sınav sonucunun MEB tarafından açıklanması : 12 Mart 2014

Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 sınavına başvuru yapacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih : 10 Mart 2014

Yönetmelik hükümleri gereği sınava katılmaksızın doğrudan belge almaya hak kazanan adaylardan, 24 Mayıs 2014'te yapılacak sınava prim ödeme gününe göre belge sınıfını yükseltmek amacıyla katılacak adaylar için belge bedelinin yatırılması gereken son tarih : 10 Mart 2014

Prim ödeme gün sayısına göre 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava belge sınıfını yükseltmek amacıyla başvuracak adaylardan, İSG-KATİP sisteminde yaptığı sorgulama sonucunda gireceği sınav türü hatalı olanlar için itiraz süresi : 13-20 Mart 2014

İtirazların incelenerek nihai sınav listesinin tamamlanması : 28 Mart 2014

24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava ait nihai sınav listesinin ÖSYM ‘ye bildirilmesi : 01 Nisan 2014

T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI - İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İş Sağlığı ve Güvenliği Kayıt, Takip ve İzleme Programı - İSG-KATİP - v4.13.07.24

Neşe Yazıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Bu bilgilere göre öyle sayın Gezmek.

aykn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
prim günün yeterli olmasına rağmen sınava giremezsiniz yazıyor. ben böyle sistemin içine tüküreyim. eşek gibi uğraştırıyorlar bizi ya.

Emre Öztaş

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
benim de 1510 günüm var bende de sınava giriş hakkınız bulunmamaktadır yazıyor. dilekçemi yazdım, bu ayki primimin yattığına dair de işyerimden tahakkuk fişini, e-devletten de barkodlu hizmet dökümümü aldım. bunların hepsini dilekçemin ekine koyarak bugün genel müdürlüğe vereceğim.

can başar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
aynı durum bendede var dilekçe yolladım. Umarım girebiliriz yoksa mahkemelik olmamak içten bile değil.

kuzey13

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba;
benimde 13 nisan itibariyle 3000 gün oluyor. bununla ilgili olarak dilekçe yazdım ama bu uygulamayı yapan var mı sonuç değişiyor mu?
bu konuda fikir almak istedim

İbrahim KILINÇ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
23 şubat A sınıfı sorularından mahkemeye verilen varmı? bilgisi olan var mı?

didem akgun

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
merhaba;
benimde 13 nisan itibariyle 3000 gün oluyor. bununla ilgili olarak dilekçe yazdım ama bu uygulamayı yapan var mı sonuç değişiyor mu?
bu konuda fikir almak istedim
23 subatta benim ocak ayi sonunda 3008 prim oluyordu fakat sgk genel md .kadar gittim ve 1 ay oncesi aralik sonu itibari ile cekmis sgk dan csgb o yuzden malesef dilece vs hic bir ise yaramiyor b sinifina girdim ve o zaman 24 mayis in yapilip yapilmayacagi belli degildi midyata pirice giderken elimdeki bulgurdan olmamak icin girdim b oldum sansimida kaybettim malesef

arwen

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
dilekçe göndermiştim, henüz isgkatipte değişiklik yok.
banada itiraz için dilekçe örneği lazım, bugüne kadar sınava girebiliyordum,yeniden değerlendirme sonucunda giremiyorum.19 u itibariyle 1500 günüm dolmuş durumda işyerinden çalışma belgesi aldım,sgk hizmet dökümü çıktılarıyla birlikte dilekçe göndermeyi düşünüyorum, bir dilekçe örneği olsa çok iyi olurdu.

YEMRE

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İyi akşamlar arkadaşlar İSG-KATİPTE yazan mesaj budur.
İlk satır tamam galiba sınava girebiliyorum da alt satırı pek anlamadım.

GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
YALNIZCA 23.02.2014 SINAVINDAKİ GRUBUNUZDAN GİREBİLİRSİNİZ.. Bnunla ne demek istiyor???

Moderatör tarafında düzenlendi:

CANAN ÖZDEMİR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Acaba diyorum 24 mayis sınavından sonra bir yükseltme daha olabilir mi ?

ESRA ERGİN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
23 Şubat'taki sınava bu şekilde itiraz edipte sonucu düzelerek giren var mı acaba? Yani posta yoluyla dilekçemizi ulaştırdığımızda sorun çözülebiliyor mu?
benim bugün incelemeniz tamamlandı b sınavına giriş yazıyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.