TÜİSAG - Türkiye İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Topluluğu

Duyuru 24 Mayıs 2014 Tarihli Işyeri Hekimliği Ve Iş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Girecek Adayların Dikkatin

Konu, 'Sınav Duyuruları' kısmında EVREN GÜLEÇ tarafından paylaşıldı.

1. EVREN GÜLEÇ

EVREN GÜLEÇ TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzman Adayı (C)

Mayıs ve Aralık sınavlarını ÖSYM yapacak..

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=2014mayisduyuru

2. Hakan ERDOĞAN

Hakan ERDOĞAN TÜİSAG TÜİSAG Çalışma Birimi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)

Eğitim kurumları ile bu kurumlardan eğitim alarak 24 Mayıs 2014 tarihli İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girecek adayların dikkatine
    2014 yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınav protokolü Genel Müdürlüğümüz ile Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) arasında yapılmış olup Mayıs dönemi sınavı 24 Mayıs 2014 tarihinde, Aralık dönemi sınavı 27 Aralık 2014 tarihinde yapılacaktır.

Genel Müdürlüğümüzce yetkilendirilmiş “Eğitim Kurumları” ndan eğitim alarak 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girecek adayların eğitimlerini en geç 9 Mart 2014 (teorik eğitim bitiş tarihi son) tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. 9 Mart 2014 tarihinden sonra eğitimlerini tamamlayan adaylar 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava giremeyeceklerdir.

hadi hayırlısı..sınavlar zorlaşacak gibi

3. Okan Şenkal

Okan Şenkal TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Haydaa? Ağustosta sınav yok yani dogru mudur? Ağustos'a yetişelim diye Yeni Yüzyıl Universitesine o kadar para döktük. Şansımıza bak sen.

4. ebirol

ebirol TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Bekar
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Yetkilendirilmiş eğitim kurumları'na üniversiteler de dahil, peki prim gününden herkesi sınava alırken yüksek lisans yapanlar için 9 Mart süresini dikkate alacaklar mı acaba?

5. aykn

aykn TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Eskiden ort. 50 gün önce falandı şimdi ise 76 gün önceden eğitimlerin bitmiş olması gerekiyor saçmalığa bakar mısınız...

6. canerdobra

canerdobra TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)
    9 mart ertelendi 13 mart oldu

7. w w w . s a g l i g i m i c i n . com
    Sağlıklı Yaşam Rehberiniz - Şifalı Bitkiler, Diyet Listeleri, Gebelik, Tüp Bebek ve daha fazlası...

8. einstein

einstein TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)
    ÖSYM herkese hayırlı ve uğurlu olsunnnnn

9. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Veren
    arkadaşlar aşağıdaki link te 24 mayıs sınavı için bitiş tarihi olarak 21 mart 2014 te teorik eğitimin bitmiş olması gerektiği yazıyor.
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=2014mayisduyuru

10. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Veren
    Eğitim kurumları ile bu kurumlardan eğitim alarak 24 Mayıs 2014 tarihli İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınavına girecek adayların dikkatine
    2014 yılı İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı sınav protokolü Genel Müdürlüğümüz ile Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) arasında yapılmış olup Mayıs dönemi sınavı 24 Mayıs 2014 tarihinde, Aralık dönemi sınavı 27 Aralık 2014 tarihinde yapılacaktır.

Genel Müdürlüğümüzce yetkilendirilmiş “Eğitim Kurumları” ndan eğitim alarak 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girecek adayların eğitimlerini en geç 21 Mart 2014 (teorik eğitim bitiş tarihi son) tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. 21 Mart 2014 tarihinden sonra eğitimlerini tamamlayan adaylar 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava giremeyeceklerdir.

Ayrıca prim ödeme gün sayısına göre belge sınıfı yükseltme sınavına giriş hakkı olan adaylar da 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girebileceklerdir.

24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava yönelik sınav uygulama duyurusu ilerleyen tarihte yayımlanacaktır.

11. birold

birold TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzman Adayı (C)
    arkadaşlar 24 mayıs sınavında başarılı olunup C sınıfı olan bir uzman prim ödeme gün sayısı ile yükseltme sınavına giriş yapabilecekmi acaba????

12. türkay09

türkay09 TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Belirtilmedi
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzman Adayı (C)
    İLK DEFA C SINIFI UZMANLIK İÇİN SINAVA KATILIYORUM NE YAPMAM LAZIM SADECE OSYM YE 03-11 NİSAN ARASINDA BAŞVURUMU YAPMAM LAZIM ; EĞİTİM VEREN KURUM DİĞER EVRAKLARI VS GÖNDERMİŞMİDİR?

13. betusbetus

betusbetus TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    merhabalar, ben aralık sınavına girdim başarısız oldum. mayıs sınavına başvurmak için nasıl bir yol izleyeceğim?Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

14. caner

caner TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)
    Eğer Aralıkta girdiğiniz yükseltme sınavı ise için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Sadece isg katipten sorgulama yapmanız lazım.Eğer gireceğiniz yükseltme sınav grubunda hata varsa dilekçe ve sgk dökümünü bakanlığa göndermeniz lazım.Ama 20 marta kadar göndermeniz gerekiyordu.Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz
    http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=24mayıs2014sınavduyurusu

15. betusbetus

betusbetus TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    Caner Bey merhaba,
    Aralıkta c sınıfı için ilk sınava girdim ve başarısız oldum. Mayıs ayındaki sınava girmek için ne yapmam gerekiyor?

16. Serçin YAPRAK

Serçin YAPRAK TÜİSAG TÜİSAG Çalışma Birimi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
  17. Savaş'S

Savaş'S TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)
    Arkadaşlar 60 soru olacak sınav ve geçmiş sınavlara nazaran konsept biraz daha farklı olacak sanırım

18. hulya.cimen

hulya.cimen TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (B)
    80 soru değilmiydi

19. Savaş'S

Savaş'S TÜİSAG Üyesi

Medeni hal:
    Evli
    Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (A)
    60 a düşmüş malesef

20. CANAN ÖZDEMİR

CANAN ÖZDEMİR TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzman Adayı (C)
    Bu 120 tl sınav ücreti nedir ya bi itiraz falan olsa !!!!

21. devrim yüksel

devrim yüksel TÜİSAG Üyesi

Uzmanlık:
    İş Güv. Uzmanı (C)
    ücret 120 tl olmuş

aralıkta 100 soru c sınıfı uzman oldum

şubatta 80 soru 67,5 puan yani 2 soruyla a sınıfı uzman olmayı kaçırdım

mayısta 60 soru bunun sonu nereye gidiyor sizce

bize uzman lazım değil deyin insanlar para harcamasın değilmi

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. isgfrm 24 mayıs

,