Soru : 24 Mayıs Prim Hesaplaması

HÖK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ben istanbuldayım, taaa nakraya mı gideceğim. zaten 2000 küsür masraf yaptık bunun için daha 1 tl geri dönüş olmadı. birde bu bakanlığın iş yürütememesi yüzünden ankaralarada sürüneceğim :(. zaten çalışıyorum 20 mart , 2 gün sonra son gidemem ki, sinirlerim zıpladı yine.

İşin kötüsü bundan sonra prim ile yükseltme olmayacak sanırım. Böyle bir sebepten kaçırırsam üzülürüm.

Başardım bakanlıkla görüşmeyi.. Sabahtan beri meşgul çalıyordu.. Çok fazla dilekçe varmış ve çok da arayan olmuş.. İşleme alınıyormuş gelen bütün dilekçeler.. Yarın öğlen güncellenir, panik yapmayın dediler..

myxoma

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bugün baktım isg-katipte değişiklik yok , Bana hala "PRİM GÜNÜ SAYISINA GÖRE YÜKSELTME SINAVINA GİRİŞ HAKKINIZ BULUNMAMAKTADIR." yazısı çıkıyor

Değişiklik olan var mı?

İşin kötüsü ,yarın son gün itiraz için. Telefonlara bakan yok. 2 kere dilekçe gönderdik.

erman72

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bugün baktım isg-katipte değişiklik yok , Bana hala "PRİM GÜNÜ SAYISINA GÖRE YÜKSELTME SINAVINA GİRİŞ HAKKINIZ BULUNMAMAKTADIR." yazısı çıkıyor

Değişiklik olan var mı?

İşin kötüsü ,yarın son gün itiraz için. Telefonlara bakan yok. 2 kere dilekçe gönderdik.
Bendede hakkınız bulunmamakta yazıyor, güncellememişler demekki

HÖK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

Değişiklik olan var mı?

Öğleden önce baktığımda bir değişiklik yoktu fakat şimdi baktım benimki güncellenmiş;
"GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
İTİRAZ DİLEKÇENİZ İNCELENMİŞTİR.."

Umarım en kısa zamanda sizlerinki de güncellenir. Şimdiden başarılar.

cetinzeytin07

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: YÜKSELTME SINAVINA GİRİŞ HAKKINIZ BULUNMAMAKTADIR.
İTİRAZ DİLEKÇENİZ İNCELENMİŞTİR.. diye bir yazı görülmektedir. Sanırım iş güvenliği benim için başlamadan bitti. Zoruma giden 1491 gün prim ile ile 24 mayısta yapılacak sınava giremiyor olmam. Allahınızdan bulun beceriksiz insanlar. Yıllardır hatalı sınav yapan bakanlık şunu bilinki binlerce insanın umutlarıyla oynadınız. Yazıklar olsun...

erman72

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Öğleden önce baktığımda bir değişiklik yoktu fakat şimdi baktım benimki güncellenmiş;
"GİREBİLECEĞİNİZ SINAV GRUBU: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

Umarım en kısa zamanda sizlerinki de güncellenir. Şimdiden başarılar.

Benim 1501 gün var ve daha güncellenmedi, dilekçem p.tesi ellerine ulaşmış neye göre sıraya koyup bakıyorlarsa , inşallah istediğimiz gibi sonuçlanırda.

ayses

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Benim 1501 gün var ve daha güncellenmedi, dilekçem p.tesi ellerine ulaşmış neye göre sıraya koyup bakıyorlarsa , inşallah istediğimiz gibi sonuçlanırda.
Benim 1505 gün primim. Benim de dilekçem pazartesi günü ellerine ulaşmış kargodan gelen mesaja göre. Ama hala bir güncelleme yok. Arıyorum telefonlara cevap da vermiyorlar. Sizde bir değişiklik var mı?

myxoma

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Benim öğleden önce güncelleme yoktu, şimdi de yok :/ hala sınav hakkım yok diyor. incelemeyle ilgili herhangi bir yazı yok. pazartesi sabah kargo ulaştırmıştı.

erman72

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Benim 1505 gün primim. Benim de dilekçem pazartesi günü ellerine ulaşmış kargodan gelen mesaja göre. Ama hala bir güncelleme yok. Arıyorum telefonlara cevap da vermiyorlar. Sizde bir değişiklik var mı?
bende güncelleme olmadı daha:(, kılpayı yırtıyoruz ikimizde , hayırlısı bakalım güncellenseydi de rahatlayıp çalışmaya başlasaydık.

erman72

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Günaydın arkadaşlar, dün akşam benim dilekçem sonuçlanmış güncelleme yapılmış."GİREBİLECEĞİNİZ sınav GRUBU: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI

ayses

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
benim dilekçem de sonuçlanmış sonunda :) "GİREBİLECEĞİNİZ sınav GRUBU: B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
İTİRAZ DİLEKÇENİZ İNCELENMİŞTİR.." Sınava girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim.

myxoma

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
benim hala güncelleme yok. eskisi gibi duruyor. benim gibi olan var mı? Bugün son gün yazıyor bir de :(

aykn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
hala güncellemem yok :( imdat diye bağırcam şimdi

fatihgalip

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Arkadaşlar gecen sinava dilekçe gönderdim ücret yatirdim sinava girmedim eski kalanlardanim. 24 mayis sinavina katilabilirmiyim

fatihgalip

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
Sinav uygulama duyurusu yok henüz MEB de göremedim

Başar KOYUNCU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
1504 günüm olmasına rağmen dilekçeniz incelenmiş sınava giremesin diyor isgkatip bu saçmalık değilde nedir hesaptan kitaptan anlamıyorlar yazık değilmi şimdi

myxoma

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
1513 ile giremezsiniz uyarısı çıkıyor bende de. 170 i aradım dilekçe başvurusu yaptım. 3 iş günü içinde incelenecek dediler ama iş işten gececek gibi

myxoma

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
benden bu kadar, böyle işin demek istiyorum, 170 i aradım dilekçe hala beklemede, isg katipte hala girmezsin diyor.

170 in en son dediği şey hızlı sonuç almak istiyorsanız birebir görüşün dedi. istanbuldan ankaraya gidip bir de orada süründürecekler beni.

aman kalsın. zaten meslek olmuş kiralık diploma mesleği. herşeyden soğuttular adamı.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.