Soru 24 Mayıs 2014 Isg Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak Bilgisi Olan Var Mı?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında kenny tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

Netten okuduğuma göre bu gün açıklanması bekleniyordu ama bu saatten sonra açıklanmaz sanırım...

kaynak var mı dostum ?

bu sınava giren pek fazla kişi de olduğunu tahmin etmiyorum neden bu kadar uzattılar anlayamadım ben

Last edited by a moderator: 3 Haziran 2014
  2. Emrah Akkaya

Emrah Akkaya TÜİSAG Üyesi

bende 31 mayis diye biliyordum

3. ibrahimgül

ibrahimgül TÜİSAG Üyesi

ösym son yaptığı Alesi ve tus sınavını 9 günde yani 5 iş günü bitiminde okudu akşam açıkladı birde

4. ibrahim Şenel

ibrahim Şenel TÜİSAG Üyesi

Bu akşam açıklanma ihtimali mi var?

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Ahmet ŞAHİNN bu yazıya teşekkür etti.
  5. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

valla nette dandik bi haber sitesi bu gün açıklanmasının beklendiğini yazmış.sabah beri bekliyorum.geç saatte de açıklanabilir.
    o zaman 20.00 a dek beklicez mecburen.bi ihtimal itirazları değerlendirdiklerinden gecikiyor olabilir diyeceğim ama itirazların umurlarında olduğunu sanmıyorum.belki okumadılar bile...

ibrahim Şenel bu yazıya teşekkür etti.
  6. ibrahim Şenel

Teşekkür ederim olabilir gec saatlerde açıkladıkları oluyor. Umarım açıklanır da şu bekleme işi son bulur

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. Yeşim Çelik

Yeşim Çelik TÜİSAG Üyesi

ösys yi 23 martta yapıp 29 mart akşam 8de açıklamışlar. az evvel baktım osym sayfasından. ki o sınava 1.5mlyondan fazla kişi girdi bildigim kadarıyla.
    kesin diye bişey yok, ancak hem hafta sonu hem de mesai saatleri dışında da açıklama yapabiliyorlar.. 29 mart cumartesi akşam 8 de ösys yi açıklamışlar çünkü.

jeolog-ipek-83, zeynel abidin gök ve ibrahim Şenel bu yazıya teşekkür etti.
  8. Emrah Akkaya

Bu akşam kesin açıklanacakmı arkadaşlar ?

Bugün mü açıklanacak sonuçlar acaba.. bilen var mi ?

9. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

Ben ümidi kestim bu gün açıklanmaz artık...

10. ibrahim Şenel

doğru cevaplarla , kimseyi mağdur etmeden ve daha çok bekletmeden açıklarlar umarım iyi akşamlar...

11. mehmet raşit yüksel

mehmet raşit yüksel TÜİSAG Üyesi

Belirsizlik piskolojik sitrese sebep oluyor. Profesyonel sınav yapan bir kurum buna dikkat etmelidir. Ösym sayfasında bu yersiz ve mantiksiz uygulamalarini eleştirdim. Yüzbinlerce gencimize ve cocuklarimiza zarar verebileceklerini düşün melidirler...

12. ferhat alçay

ferhat alçay TÜİSAG Üyesi

İnsallah gec aciklanir zira ne kadar gec aciklanirsa itirazlar o kadar dikkate alinmasi anlamina gelir

berna bayar bu yazıya teşekkür etti.
  13. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

valla itirazları zerre kadar dikkate alacaklarını sanmıyorum.şubat sınavında onca şaibeli soruya yapılan itirazı bakanlık dikkate mi aldı ? umurlarında değiliz.

bu gün açıklasalar da eziyet bitse.zaten cevapları falan da yayınlamayacaklarından gerçek doğruları kimse öğrenemeyecek...

sonuçların açıklanmasının 9-10 haziranı bulabileceği yönünde görüşler var nette. 3 gün itiraz süresi + 10 gün itirazların değerlendirilmesi + 1,2 gün kağıtların okunup sisteme geçirilmesi diye bir hesap yapılmış...

ne kadar doğrudur bilemiyorum...

bu günden de ümidi kestim bu saatten sonra hiç bi şey açıklamazlar...

14. Emrah Akkaya

Evt itirazların hiç bir geçerliligi olmayacak cünkü ne sorular ne cevaplar yok elimizde.. neye göre itiraz edecez ki.. ?

15. ibrahim Şenel

okadar değildir soruyu hazırlayan ve itirazları degerlendiren komite eger 10 günde değerlendirecekse bize neden 90 dakika verdiler :) adam olana 5-10 soruya birkac saat yeter tekrardan değerlendirmeye.

Esra ÖZGÜLER ve Umut Aktul bu yazıya teşekkür etti.
  16. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

şimdiye dek çoktan açıklamış olmaları gerekirdi.milyonlarca insan girmedi ki sınava..üniversiteye giriş sınavlarını bile 6,7 günde açıklıyorlar..

17. ibrahim Şenel

Belirsizlik te üstümüze yok. Açıklama yok sorular yok :) hayırlısı bakalım

18. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

yemin ederim hayatımdan bezdim dostum.geçen sınavda 1 puanla kalmıştım.bunda da ya sınırda geçicem ya sınırda kalıcam.sabah 9 dan beri ösym sonuç sitesini refresh ediyorum.

insan bir sınav yapacaksa duyurularda ne zaman açıklayacağını da yazar.bu kadar mı acizler anlayamıyorum.bunlara hakkımı helal etmiyorum aldıkları para da haram olsun.

19. ibrahim Şenel

Benimde ilk sınavım aynı şekilde ya sınırda geçeceğim yada sınırda kalacağım . Böyle saçma bir sınav böyle saçma bir sistemde iş yeri hekimi olacağım yada olamayacağım :) Umarım ileride daha profesyonel bir ülke halini alırız her konuda.

aysel aktürk bu yazıya teşekkür etti.
  20. Erdem Öz

Erdem Öz TÜİSAG Üyesi

Kenny bilmek lazim. Bilmeden okuyamassin yorumlayamassin. Hep tereddüt te kalirsin.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica