Duyuru 24 Mayis 2014 Sinavi Geçmiş Olsun

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

24 MAYIS 2014 SINAVI GEÇMİŞ OLSUN

Değerli Meslektaşlarım,

24 Mayıs 2014 tarihinde gerçekleştirilen A,B, ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Sınavı geçmiş olsun.Sonuç ne olursa olsun herkes için hayırlı olsun.İş Güvenliği Uzmanlığı sınavı sonucunda başarılı olan meslektaşlarımızın mesleki gelişimlerine katkı verebilmek ve meslek haklarının kazanımı için mücadele vermeye devam etmekteyiz.İSAG olarak biz sizler için mücadele verirken sizlerinde bizim yanımızda olmanızı bekliyoruz.İş Güvenliği uzmanlarını günah keçisi olarak görmelerini önleyerek saygın bir meslek olarak başarıya ulaşabilmemiz için ortak hareket etmemiz büyük bir önem taşımaktadır.En derin saygılarımla,

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

Orhan ERDİM, bedirhan sayar, murat197 ve 4 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. hakan korkmazer

hakan korkmazer TÜİSAG Üyesi

sonuşlar ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı?

3. mehmet raşit yüksel

mehmet raşit yüksel TÜİSAG Üyesi

Ösym sayfasına bu konuda şikayetimi yazdım.Özetle : soru ve cevapların verilmemesi + sınav sonuç tarihinin belirsizligi yrsiz ve mantıksız bir uygulama olduğunu ve yüz binlerce gençlerin ve öğrencilerimizin ruhsal ve pisikolojik sıkıntılarına sebep olacağını... yazdım

Cihat Ihlamurr ve hakan korkmazer bu yazıya teşekkür etti.
  4. marakeş

marakeş TÜİSAG Üyesi

ÖSYM hem 15 tl sınav ücreti yerine 120 tl alır hemde böyle süründürür başınızı vuracak bir yetkili bulamazsın verdikleri telefonna cevap veren olmaz.Allah aşkına nasıl yöneticiler var ne bu keyfiyet sınavın ne sorularını ne cevaplarını nede sonucunu açıklayan yok yüzbinlerce insanla alay ediyorlar allahından bulsun bu yetkili yetkisiz ne yaptığını bilmeyen ÖSYM LİLER.Bir sınavın giriş ve sonuç açıklama tarihi belli olur kardeşim meb yönetmeliğe koyuyor 15 günde açıkla ve duyur diyor.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica