Duyuru 24 Mayis 2014 Tarihinde Yapilacak Iş Güvenliği Uzmanliği Ve Işyeri Hekimliği Sinav Duyurusu

Konu, 'Sınavlar İle İlgili Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

Değerli Meslektaşlarım,

24 MAYIS 2014 TARİHİNDE YAPILACAK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI VE İŞYERİ HEKİMLİĞİ sınav DUYURUSU
    http://www.isag.org.tr/index.php/component/content/article/376-24-mays-2014--guevenlii.html

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı

www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    www.linkedin.com
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

Last edited: 7 Mart 2014
    akademi92 bu yazıya teşekkür etti.
  2. RAMAZAN TOPAL

RAMAZAN TOPAL TÜİSAG Üyesi

21 Aralık 2013 de C sınıfı uzmanlık sınavını kazandım ve belgem aktif halde çalışıyorum. ancak 23 şubat B yükselme sınavına girdim , sonuç sanırım başarısız gelecek. 24 mayıs daki B sınıfı yukselme sınavına girmem için sadece OSYM den sınav başvurusu yeterli mi? saygılar . teşekkürler.

3. akın kurt

akın kurt TÜİSAG Üyesi

10.03.2014 tarihine kadar 413 TL belge bedelini yatırmış olmamıza rağmen isg-katip 'e giremiyorum sanırım yeni duyuruda 13-20 mart arasında giriş yapılabilecek? doğrumu anladım acaba?

4. aykn

aykn TÜİSAG Üyesi

Evet ayrıca dilekçe falan göndermenize gerek yok. sınav uygulama duyurusu açıklanacak ona göre direk başvuru işleminizi gerçekleştireceksiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

şükrü ferahbaş bu yazıya teşekkür etti.
  5. eraly60

eraly60 TÜİSAG Üyesi

Benim durumum da şu şekilde arkadaşlar. C sınıfı belgem var ve 31 mart 2014 tarihi itibariyle 1503 prim ödeme günüm oluyor. Yayınlanan duyuruya göre ÖSYM nin sınav uygulama duyurusunu beklemem gerekiyor. Yani prim ödeme günüme ait bir dilekçe ile başvuru yapmama gerek olmayacak sanırım. Aydınlatırsanız sevinirim.

6. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

ösym duyurularda sınav tarihi ve başvuru tarihi yayınlanmış arkadaşlar. aşağıdaki link ten ulaşabilirsiniz.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

Last edited by a moderator: 5 Mart 2014
  7. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

şükrü ferahbaş bu yazıya teşekkür etti.
  8. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

hocam ösym de duyuru yayınlamış sınav la ilgili
    ösym duyurularda sınav tarihi ve başvuru tarihi yayınlanmış arkadaşlar. aşağıdaki link ten ulaşabilirsiniz.
    http://www.osym.gov.tr/belge/1-19303/2014-sinav-takvimi.html

eraly60 bu yazıya teşekkür etti.
  9. akademi92

akademi92 TÜİSAG Üyesi

hocam 2 sınav hakkını kaybeden 3. hakkını kullanmayanlar 24 mayıs sınavına girmek için bakanlığa dilekçe yazmak durumunda mı,hangi adrese nasıl yollamalı dilekçesini?kargo veya posta ile mi yada elden mi vermeli?bilgilendiriseniz sevinirim.
    teşekkür ederim.

10. şükrü ferahbaş

şükrü ferahbaş TÜİSAG Üyesi

yükseltme sınavına 2 kez mı gırebılıyoruz yoksa yıl sonu bıtımıne kadar hakkımız varmı

11. türkay09

türkay09 TÜİSAG Üyesi

iyi günler
    tüzüklerden soru çıkarmı ilk defa sınava gircem

tüzüklere çalışmayın dediler ama ne dersiniz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica