24 Mayis 2014 Tarihinde Yapilacak Işyeri Hekimliği Ve Iş Güvenliği Uzmanliği Sinav Duyurusu

Konu, 'İSGdosya Son Eklenenler' kısmında ISGdosya tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. ISGdosya

ISGdosya TÜİSAG Üyesi

24 MAYIS 2014 TARİHİNDE YAPILACAK İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav DUYURUSU
    24 MAYIS 2014 TARİHİNDE YAPILACAK İŞYERİ HEKİMLİĞİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI sınav DUYURUSU Bilindiği üzere; işyeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının eğitim, sınav ve belgelendirilmesi işlemleri ilgili mevzuat kapsamında yürütülmektedir. Bu itibarla; 24 MAYIS 2014 günü yapılacak merkezi sınavla ilgili açıklama aşağıda belirtilmiş olup, adayların bu takvime göre hareket etmeleri önem arz … Okumaya Devam Et →
    Devamını Oku...

Dilek TAŞDEMİR bu yazıya teşekkür etti.
  2. berat melih

berat melih TÜİSAG Üyesi

23 şubat sınavı gibi olacaksa gireceklere bol şans

3. Özge UZUN 1979

Özge UZUN 1979 TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 23 Şubatta yapılan Yüseltme sınavındaA grubunu ne yazık ki sınırla kaybettim..
    Bu sınava girip girmeme konusunda kararsızım.. Eğer yine bu komisyon soru hazırlayıp ÖSYM ye verecekse bence vay halimize
    Artık inanın ne çalışacağımı da neye çalışacağım da bilemez haldeyim.. Bu kadar bilgi birikimi boşa gitti ..
    Moralimde oldukça bozuldu :(
    Yönetmelik çalış kanun çalış ve sürekli bir şeyler yenileniyor...
    Bu konuda 24 Mayıs sınavına girecek olan arkadaşlar nasıl çalışacağınız konusunda beni de bilgilendirirseniz sevinirim..
    Artık benim çalışacak aynı yönetmelikleri kanunları okuyacak gücüm kalmadı ne yazık ki..

4. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

herkese şimdiden başarılar...

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. genc57

genc57 TÜİSAG Üyesi

23 subat sinavinda kazanan sayisi azdir herhlde mayis sinavi biraz daha kolay olur.

6. birold

birold TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar 24 mayıs sınavında başarılı olunup C sınıfı olan bir uzman prim ödeme gün sayısı ile yükseltme sınavına giriş yapabilecekmi acaba????

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

7. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

net bir açıklama yok ama belgenizi almaya bakın.. sınıf farkı kalkabilir ..

8. AKIN ÇOBN

AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

piyasa uzmanlara doymuş durumda..

9. Savaş'S

Savaş'S TÜİSAG Üyesi

İnşallah dediğiniz gibi olur ama pek zannetmiyorum

10. Savaş'S

Savaş'S TÜİSAG Üyesi

aynı fikirde değilim çünkü sınavı ÖSYM yapıyor 3 yanlış 1 doğru götürür gerçeği var

11. ismailemrem

ismailemrem TÜİSAG Üyesi

eğer 3 yanlış bir doğruyu götürürse o zaman yandık çok çalışmak lazım çoooooooooook!

12. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    CEVAP:

Sayın ,
    Özge UZUN.

Size sınava hazırlanma konusunda yardımcı olacağına inandığım ,
    Leyla AYYILDIZ Hanımın sitesini bir ziyaret etmenizi öneriyorum.
    Okumaktan bıkanlara,dinleme yöntemi ile eğitim ve kendi kendine kurs uygulamasına çok güzel bir
    örnek uygulama.Ayrıca,VİDEOLARI dinlemelerinize
    Bir de ,motivasyon müziğini katarsanız(İnternette, bolca örnekleri var) bu etkinliğinizi çok daha verimli hale getirmiş olursunuz.

(Forumda mevcut soru bankaları da zaten size mükemmel bir kaynak)
    İyi çalışmalar dilerim.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. uzmancan

uzmancan TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica