Duyuru 24 Mayis A Sinifi Iş Güvenliği Uzmanliğina Yükselme Sinavina Yapilacak Itiraz Sorulari Dilekçe Örneğ

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG - BAŞKAN TÜİSAG Çalışma Birimi

24 MAYIS A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞINA YÜKSELME SINAVINA YAPILACAK İTİRAZ SORULARI DİLEKÇE ÖRNEĞİ VE İZLENECEK YOL

Değerli Meslektaşlarım,

24 mayıs 2014 A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavıda sorular sorulara ilişkin itiraz dilekçe örneği ve izlenecek yol ile ilgili dosya İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği www.facebook.com/groups/leventkavlak
    facebook sayfamızda yayınlanmıştır.sınav sorularına itiraz etmek isteyen meslektaşlarımız 28/05/2014 çarşamba günü itiraz dilekçelerini ÖSYM de olacak şekilde gönderebilirler.En derin saygılarımla

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı
    www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
    leventkavlak@hotmail.com
    Gsm:532 232 91 05

2. Birkan Böyük

Birkan Böyük TÜİSAG Üyesi

Levent bey hangi sorulara itiraz edeceğiz sorular yayınlandı mı soruları tam net olarak hatırlayan kimse yok kimse hatırlamıyor. ÖSYM soru ve cevapları yayınlamıyor.Bu durumda ben hesaplanacak puana nasıl güveneyim doğruluğundan nasıl emin olabilirim levent bey ösym ile görüşmediniz mi? Ben çok sınavlara katıldım ama böyle uygulama ilk defa gördüm.Milli eğitim bakanlığı sınavı yaptığı zaman ertesi gün soruları ve cevapları yayınlardı bizimde kazanıp kazanamayacağımız belli olurdu.
    Ben yapılanı hukuk dışı buluyorum .Bir milyonu aşkın üniversite sınavına giren öğrencilerin sınavları 10 günde açıklanıyor bu sayının %2 si kadar olan isg sınavı 7 gün geçmiş hala açıklanmıyor.Bu durumu ivedi olarak araştırmanızı rica ederim.

Last edited by a moderator: 30 Mayıs 2014
  3. abdulkadirdurmuş

abdulkadirdurmuş TÜİSAG Üyesi

sınav sonucumun tekrar incelenmesini nasıl talep edebilirim çünkü 47 nettim var

4. tuncayozturk

tuncayozturk TÜİSAG Üyesi

levent bey b sınıf içinde itiraz edilmesi gerken sorularla ilgili dilekçe yayınlarsanız sevinirim.

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. yavuz ozturk

yavuz ozturk TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar, Dün ÖSYM ye gidecek olan arkadaşlar vardı, görüşme hakkında bize bilgi verebilirler mi?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica