Bilgilendirme 24 Mayıs B Sınavına Girip Başarısız Olan Arkadaşlar Bu Başlık Altına Mesaj Yazabilir Mi?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tartışmaları' kısmında kenny tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar eğer ki mahkemelik bir durum olursa B sınıfı soruların iptalleri için gerekli yönetmeliklerden,tüzükten çıkan sorulardan vs kanıtlar sunmamız gerekecek.

24 Mayıs B Sınıfı Iptal Olması Gereken Sorular Ve Gerekçeleri diye bir başlık açılmış ama cevap sayısı 24 ...

Kafa kafaya verip bir çalışma yapabilmek için elini taşın altına koyacak B sınavına giren adayları bir araya getirmek lazım. O yüzden B ye giripte başarısız olduysanız bu başlığa mesajnızı atın.Bakalım biz kaç kişiyiz..

Belli bir sayıya ulaşınca B sınıfı sorularını adam gibi inceleyip kanunlardan iptal gerekçeleri için dayanak toplama işine girişebiliriz...

TÜİSAG ve İSAG Başkanı Levent Kavlak Bey
    sınav sonucu 70 puan alamamış gözüken adaylar için pazartesi günü örnek bir dilekçe yazarak soruların açıklanmasını talep ederek mahkeme yolunun açıklanmasını isteyecek..

Şimdiden bir araya gelip hazırlık çalışmalarına başlayalım derim...

O yüzden B sınıfıysanız ve sınavdan kaldıysanız bu başlığa bir mesaj atmanızı bekliyorum.. Sadece okuyup geçmeyin.Sizde hakkımızı arayabilmemiz için aramıza katılın.Birlikten kuvvet doğar bunu unutmayın...

Last edited by a moderator: 11 Haziran 2014
    sONEr.01 bu yazıya teşekkür etti.
  2. alinalbant84

alinalbant84 TÜİSAG Üyesi

Ben 1 soruyla kaldim

sONEr.01 ve kenny bu yazıya teşekkür etti.
  3. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

eyvallah dostum..

4. alinalbant84

Kenny bizden pek yok

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

5. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

o yüzden böyle bir başlık açma gereği duydum dostum. Ne kadar çok kişi bir araya toplanırsak o kadar verimli bir çalışma yaparız...

6. alinalbant84

Iyi yaptin zaten diger forumda cler bir olmuşlardı bizi ipleyen pek yoktu

TÜİSAG Youtube Kanalına abone olarak bizi desteklemeyi unutmayın !

kenny bu yazıya teşekkür etti.
  7. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

en azından şöyle bir 100 kişi toplansak kafa kafaya verip epey bir itirazlık soru çıkartabiliriz diye düşünüyorum...

8. alinalbant84

Abi simdi ben su soruya itiraz ediyorum diyebilecegim bir soru var aciklanan sorulardan 50.soru yanginla ilgili olan soru bu benim bilmem gereken ne tuzuk nede yonetmeligin biyerinde gecmiyo ama aradim buldum istanbul itfaoyesinin el kitabinda var

Sacma olmus

9. blntkpz

blntkpz TÜİSAG Üyesi

bende varım tek soruyla kalanlar arasında...

10. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

aramıza hoşgeldin dostum..

11. Eren Sulaoğlu

Eren Sulaoğlu TÜİSAG Üyesi

Ben 3 soruyla kaldım. Elimden geleni yaparım.

12. ahmet aybey

ahmet aybey TÜİSAG Üyesi

4 soruylan kaldım
    hoşbulduk yüksek beklerken mor oldum.

resmen para tuzağı

13. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

mahkeme yolunun açıklanması istenecek p.tesi. soru ve cevaplar yayınlanırsa en kötü aramızda para toplayıp A sınıfı emekli bir iş müfettişine başvurup hangi sorulara hangi yönetmeliğe göre nasıl itiraz ederiz bunu öğrenebiliriz. eminim pek çok itirazlık şaibeli soru vardır. soruları ve doğru cevapları bilmediğimizden şu an elimiz kolumuz bağlı.. ama bu değişecek inşallah...

14. ETHEM HÜNKAR YILMAZ

ETHEM HÜNKAR YILMAZ TÜİSAG Üyesi

1 soru ile kaldım.41 doğru-19 yanlış

sONEr.01 bu yazıya teşekkür etti.
  15. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

şubatta da mayısta da 1 soruyla kaldım.hani 5,6 soru olsa koymayacak ta kılı kılına kalmak çok koyuyor adama....ki şubat sınavında iptallik bi ton soru vardı iptal de edilmedi..

16. şuayip aktaş

şuayip aktaş TÜİSAG Üyesi

kalmadım ancak iptal edilmesi gereken sorularla alakalı desteğe hazırım..tabi benimki kabul edilirse çunku enaz 5 soru iptal edilmeliydi

17. blntkpz

blntkpz TÜİSAG Üyesi

Şahsen ben Şubat sınavından umutluyum en az 3-4 soru mahkemeyle iptal olacak bende 2 soruyla kalmıştım şubatta sabırla bekliyorum şubat sonucunu...

18. şuayip aktaş

şuayip aktaş TÜİSAG Üyesi

korlanma sorusu 1-2-3 denilmiş cevab anahtarı itiraz edilmeli akademisyenler sadece cam diyorar aklıma şimdi gelen bu..şuan işteyim akşama toplayayım dayanaklarınıda yazalım...bende desteğe varım inşllah

19. kenny

kenny TÜİSAG Üyesi

şubat mahkemesiyle ilgili son durumu şu linkten öğrenebilirsiniz...

http://goo.gl/Qzy6Aw

blntkpz bu yazıya teşekkür etti.
  20. m_filiz

m_filiz TÜİSAG Üyesi

Bende 4 soruyla kaldım 38 dogru

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica